Тільки не про гроші• 11 мая 2024
самотні бізнесвумен, чи згодні Ви, що..
в світі бізнесу неможливо без чоловіків? Як мінімум треба не боятися їх фізично, а вони апріорі сильні..
барабанщица• 11 мая 2024
здесь все сильные и независимые, со стальными яйцами, что нам те мужчинчики
Наизнанку• 11 мая 2024
Ответ для7_кг_рыбы
Как боятся все феминистки. Что обидит, ударит, продавит морально.
Я думаю вам треба почитати що таке фемінізм
Говорю-балакаю• 11 мая 2024
Авторе, мухи- окремо,а котлети - окремо. Я приватний підприємець- виробник вже 24 роки, забезпечую робочими місцями 217 людей. І мої професійні якості нічне не пов´язані із моїм полом. І якщо ви справді впевнені, що працювати на себе можуть лише чоловіки, то в мене для вас погані новини- ви некомпетентні у справі.
Секс-Бомба• 11 мая 2024
Ответ дляНаизнанку
не, ему нужно сходить в гости к маме) И после этого написать еще на 10ти форумах как он морально продавливает феминисток :)