09 мая в 22:41

Витяг з державного реєстру ФОП це витяг з реєстру платників єдиного податку?

Чи то якийсь інший витяг?
НаливайКа 09 мая в 22:43
нет. Это другой витяг
Можете в опендатабот взять
Кумедна 09 мая в 22:45
Не всі ФОПи - єдинники. Тому це інше. Через дію, здається, можна взяти. Але тільки через комп в мене виходило.
Марфа Українівна 09 мая в 22:45
це разні витяги
Накладні мюслі 09 мая в 22:47
Ответ дляКумедна
Не всі ФОПи - єдинники. Тому це інше. Через дію, здається, можна взяти. Але тільки через комп в мене виходило.
Якщо ФОП зареєстрований не так давно, то його при держ реєстрації дають
Навіть через Дія
автор мимАпроходила 09 мая в 22:47
Ответ дляНаливайКа
нет. Это другой витяг
Можете в опендатабот взять
Щось не знаходить в телеграмі
Накладні мюслі 09 мая в 22:48
Ответ дляКумедна
Не всі ФОПи - єдинники. Тому це інше. Через дію, здається, можна взяти. Але тільки через комп в мене виходило.
Можна взяти через сайт Мінюсту, правда там електронний ключ потрібен
НаливайКа 09 мая в 22:48
Ответ длямимАпроходила
Щось не знаходить в телеграмі
Файно Замало 09 мая в 22:49
Чому різні.Витяг з держреєстру для фопа і там вказується на якій він групі оподаткування.
Бавовнятко 09 мая в 22:50
Ответ дляФайно Замало
Чому різні.Витяг з держреєстру для фопа і там вказується на якій він групі оподаткування.
це неправильна інформація
Накладні мюслі 09 мая в 22:50
Ответ дляФайно Замало
Чому різні.Витяг з держреєстру для фопа і там вказується на якій він групі оподаткування.
Не вказується там таке
На те він і витяг про держ реєстрацію
Пацан к успеху шел 09 мая в 22:50
Нет
Аноним с кешбеком 09 мая в 22:51
Ответ дляНакладні мюслі
Якщо ФОП зареєстрований не так давно, то його при держ реєстрації дають
Навіть через Дія
При реєстрації дають виписку з Єдиного державного реєстру. Витяг можна замовити окремо або через ЦНАП, або через портал електронних сервісів. Вартість близько 100 грн
Аноним с кешбеком 09 мая в 22:53
Ответ дляНакладні мюслі
Не вказується там таке
На те він і витяг про держ реєстрацію
Ви плутаєте два зовсім різні реєстри: Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб- підприємців та громадських формувань і реєстр платників єдиного податку.
Аноним с кешбеком 09 мая в 22:56
Авторе, ось тут можна замовити:
’Витяг з ЄДР | Дія’ https://diia.gov.ua/services/vityag-z-yedr
Накладні мюслі 09 мая в 22:59
Ответ дляАноним с кешбеком
Ви плутаєте два зовсім різні реєстри: Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб- підприємців та громадських формувань і реєстр платників єдиного податку.
Я нічого не плутаю
Це два різних витяги
То файно замало плутає
КаРаКаТиЦа 09 мая в 23:01
Це два різні витяги: один про реєстрацію ФОП , інший про єдинщика. Можна замовити через кабінет платника
автор мимАпроходила 09 мая в 23:03
Ответ дляАноним с кешбеком
Авторе, ось тут можна замовити:
’Витяг з ЄДР | Дія’ https://diia.gov.ua/services/vityag-z-yedr
Дякую
А за нього треба платити?
Файно Замало 09 мая в 23:12
Ответ дляНакладні мюслі
Я нічого не плутаю
Це два різних витяги
То файно замало плутає
Так,вибачте
Аноним с кешбеком 09 мая в 23:25
Ответ дляНакладні мюслі
Я нічого не плутаю
Це два різних витяги
То файно замало плутає
Вибачте, мабуть помилилась адресатом
Аноним с кешбеком 09 мая в 23:28
Ответ длямимАпроходила
Дякую
А за нього треба платити?
Так, він платний. Точну суму не пам´ятаю, там 100 з чимось гривень. Підтягується за пару хвилин.
Якщо що, то можна взяти безкоштовний на неофіційних ресурсах Опендатабот, Вкурсі і т.д.