10 мая в 06:55

Як вам фарш з Сільпо?

Хто купує фарш в Сільпо, як він вам ? Зазвичай використовую домашній, але зараз немає можливості його зробити. А поруч тільки сільпо. Цікавить асорті та курячий
Буду вдячна за відповідь
кураГАЛЯ 10 мая в 06:58
Курячий беру постійно, нормальний
Мая твая не панимать 10 мая в 07:01
Асорті найдешевший не дуже, краще курячий
Единорог помог 10 мая в 07:02
Беру домашній.І курячий теж нормальний. Але це від магазину залежить
Зілля до весілля 10 мая в 07:08
беру куриное мясо и сама молю через мясорубку. зато знаю что в фарше именно то мясо что нужно
9 5
Не обижаюсь 10 мая в 07:09
Ответ дляЕдинорог помог
Беру домашній.І курячий теж нормальний. Але це від магазину залежить
А в чому різниця? Крім назви. Просто на самодовіру? На ринку знаю, що купую)) Різниця величезна) При тобі мелять, все бачиш....
Кондуктор трамвая 10 мая в 07:11
Новусу в плане фарша больше доверяю.
ОбережнаЯ 10 мая в 07:13
Ответ дляЗілля до весілля
беру куриное мясо и сама молю через мясорубку. зато знаю что в фарше именно то мясо что нужно
Вы очень автору помогли.
Fashion_besties 10 мая в 07:18
Я пришла в Сильпо купить собакам мясо, спрашиваю у продавца - есть ли обрезки говяжьи, он говорит «вообще-то есть, но мы их не продаем, используем для фарша».
В жизнь не куплю фарш в супермаркетах
ЖонДуан 10 мая в 07:29
Ответ дляFashion_besties
Я пришла в Сильпо купить собакам мясо, спрашиваю у продавца - есть ли обрезки говяжьи, он говорит «вообще-то есть, но мы их не продаем, используем для фарша».
В жизнь не куплю фарш в супермаркетах
Так і сказали...ага....навіть якщо це так, то вам цього не скажуть.
Fashion_besties 10 мая в 07:32
Ответ дляЖонДуан
Так і сказали...ага....навіть якщо це так, то вам цього не скажуть.
Я постійний покупець і продавець мене знає.
Не хочете - не вірте.
Запитайте самі, може і вам відкриють невеличкі тайни виробництва 😁
Партизанка 10 мая в 07:36
Ответ дляFashion_besties
Я пришла в Сильпо купить собакам мясо, спрашиваю у продавца - есть ли обрезки говяжьи, он говорит «вообще-то есть, но мы их не продаем, используем для фарша».
В жизнь не куплю фарш в супермаркетах
Вот это новость!
Обрезки в фарш??
Прям как я дома делаю ..
11 1
AmazingLady 10 мая в 07:39
Ответ дляЗілля до весілля
беру куриное мясо и сама молю через мясорубку. зато знаю что в фарше именно то мясо что нужно
Но вопрос был другой
AmazingLady 10 мая в 07:40
Ответ дляКондуктор трамвая
Новусу в плане фарша больше доверяю.
А я нет
ГейСюда 10 мая в 07:41
Куриный нормальный , все остальные не очень .
КонхфЭдкаТузик 10 мая в 07:46
Ответ дляFashion_besties
Я постійний покупець і продавець мене знає.
Не хочете - не вірте.
Запитайте самі, може і вам відкриють невеличкі тайни виробництва 😁
И что плохого в обрезках?
Зілля до весілля 10 мая в 07:51
Ответ дляНе обижаюсь
А в чому різниця? Крім назви. Просто на самодовіру? На ринку знаю, що купую)) Різниця величезна) При тобі мелять, все бачиш....
рынок это одно, а магаз другое. хватило рассказов тех, кто там работал. вы думаете одинаково хорошее мясо и на продажу и на помол в фарш? нет.
Зілля до весілля 10 мая в 07:52
Ответ дляОбережнаЯ
Вы очень автору помогли.
ну может она задумается и начнет делать сама. по цене примерно так же выходит.
КапитанльнаЯ 10 мая в 07:56
Мне не нравится, у них все воеяет
автор Поліпривіт всім 10 мая в 08:39
Ответ дляFashion_besties
Я пришла в Сильпо купить собакам мясо, спрашиваю у продавца - есть ли обрезки говяжьи, он говорит «вообще-то есть, но мы их не продаем, используем для фарша».
В жизнь не куплю фарш в супермаркетах
Ну це логічно, що ніхто не буде вирізку або філе класти в фарш
автор Поліпривіт всім 10 мая в 08:40
Ответ дляЗілля до весілля
ну может она задумается и начнет делать сама. по цене примерно так же выходит.
Ви читали текст ? Я і роблю сама, але зараз склалась ситуація, що не можу цього зробити, тому треба купити готовий
Первоклашка Я 10 мая в 08:43
Иногда беру куриный без сала. Прочие брала на пробу - не понравилось, нечто слишком жирное.
дамаАмстердама 10 мая в 08:45
Ответ дляFashion_besties
Я постійний покупець і продавець мене знає.
Не хочете - не вірте.
Запитайте самі, може і вам відкриють невеличкі тайни виробництва 😁
Якщо у вас є собака, то ви повинні вже знати точки, де купляти м ясо.
В Сільпо ніколи не було обрєзків)
dreamsunny 10 мая в 09:02
Ассорти это сало и говядина. Иногда сала больше, чем мяса.

Куриный фарш норм.
Морковна 10 мая в 09:16
Ужас, зареклась больше брать. Можно только куриный.
Морковна 10 мая в 09:17
Ответ дляЗілля до весілля
ну может она задумается и начнет делать сама. по цене примерно так же выходит.
Я тоже всегда сама делаю, но вот поехали в другой город, не было мясорубки.
Тётушка Лошадь 10 мая в 09:45
Ассорти брала, такая гадость ..
БоВжеВільна 10 мая в 10:56
Ответ дляFashion_besties
Я пришла в Сильпо купить собакам мясо, спрашиваю у продавца - есть ли обрезки говяжьи, он говорит «вообще-то есть, но мы их не продаем, используем для фарша».
В жизнь не куплю фарш в супермаркетах
Проблема фаршу може бути у тому, що туди використають не свіже м´ясо, але по факту це й так буде видно, гірше - що покладуть якусь хімію для кольору, консистенції тощо. А те, що фарш роблять з обрізків - так завдяки цьому і ціна у нього вдвічі дешевше за красиві шматки, і смак хороший завдяки жиру, і користі теж більше бо якісь сполучні тканини потрапляють. Так що обрізки - це норма і це добре.
Готова до другої 10 мая в 16:29
Ответ дляНе обижаюсь
А в чому різниця? Крім назви. Просто на самодовіру? На ринку знаю, що купую)) Різниця величезна) При тобі мелять, все бачиш....
В магазинному лимонна кислота. Почитайте якось при нагоді склад.