Ловлю капці• 10 мая 2024

Порадьте якусь не одноразову класну пилочку для натуральних нігтів?

Аnnеt• 10 мая 2024
у меня советская железная ещё мамина. ей уже лет 50 наверное.

пробовала разные, но эта как будто вечная и всегда возвращаюсь к ней.
автор Ловлю капці • 10 мая 2024
Ответ дляАnnеt

а де ж я її знайду? на барахолці якійсь? зараз один мотлох китайський...
Бла бла бла• 10 мая 2024
Мені скляні дуже подобаються. Якщо не падатимуть - служать довго
Василина Семеніч• 10 мая 2024
Стеклянная Bohemia лучшая
Налогообложу• 10 мая 2024
Мені дуже лазерна подобається.
муха в кедах• 10 мая 2024
У меня недорогая, затупилась меняю - Pnb
Анонимус Я• 10 мая 2024
Ответ дляАnnеt

Моїй років 20, в манікюрному наборі йшла, ножиці теж класні, навіть не заточувала з тих пір, купляла на ринку в ямі на залізничному вокзалі (Київ) не зовсім радянського типу, але така класна, що навіть боюся загубити
Хочу на Балі• 10 мая 2024
Дуже гарна,та і коштує 69гр на мейкапі.
mandarin_anna• 10 мая 2024
Скляна пилочка марки ’Сталекс’ найкраща.