Помилуйте мадам• 10 мая 2024
Чим можна прибрати рижину з каштанового волосся, щоб був більше русий колір?
100%• 10 мая 2024
Каштан ви в домашніх умовах нічим не перекриєте, тонік або пігмент до першого миття
Помилуйте мадам
• 10 мая 2024
Ответ для100%
а чим домашні умови від не домашніх відрізняються?
Дуб береза• 10 мая 2024
у лореаль есть шампунь, я иногда им мою. но он синий-синий, - его надо в перчатках наносить и потом ванну помыть.
работает норм. у меня волосы окрашены на 6 уровне
Ответ для100%
так, підтверджую. тонувала вдома, через тиждень рижина уже просвічує. пішла на змивку кольору, зробили жовто-оранжевий колір. затонувала перукар, зараз колір тупо графіт) побачу, скільки він такий протримається
from Ukraine• 10 мая 2024
Сходити до колориста, він складе формулу тонування в рідний колір з урахуванням нейтралізації небажаних відтінків, та зробе.
Також може порадити якійсь шампунь/маску/бальзам з пігментами для нейтралізації для домашнього догляду для підтримки результата.