10 мая в 11:11

Офіційний Будапешт виключає можливість передачі українських біженців призовного

віку навіть у разі відповідного запросив з боку Києва

https://www.ukr.net/news/details/politics/10441070...
Ирина_Конор 10 мая в 11:12
Хорошо
6 2
Shoosha 10 мая в 11:13
Румыния и Хорватия тоже сказали, что никого выдавать не будут
15 2 1
Иошши 10 мая в 11:14
Удалено администрацией...
До 10 мая в 11:17
Удалено администрацией...
nata.ant 10 мая в 11:22
Ответ дляShoosha
Румыния и Хорватия тоже сказали, что никого выдавать не будут
Ніхто не буде,ні в якій країні видавати
автор begovelik 10 мая в 11:24
Ответ дляnata.ant
Ніхто не буде,ні в якій країні видавати
«Балтійські тигри» кричать, що будуть
Александра333-0d63 10 мая в 11:25
Ответ дляИошши
Удалено администрацией...
Так в росию украинских мужчин и не собираются вывозить
4 1
sky-labs 10 мая в 11:37
Ответ дляДо
Удалено администрацией...
Passiflora_ 10 мая в 11:36
Удалено администрацией...
Иошши 10 мая в 11:37
Ответ дляАлександра333-0d63
Так в росию украинских мужчин и не собираются вывозить
Удалено администрацией...
Иошши 10 мая в 11:38
Ответ дляsky-labs
Удалено администрацией...
чаревна 10 мая в 11:56
Так почитаешь новости, мужики повыезжали, воевать не хотят. Так нахрена тогда другие воюют? Сейчас за Харьков переживают, может отдать его и закончить войну на этом....
А то одни жить хотят, а другие нет.
Кому например со Львова или Винницы нужен Краматорск...
Никто конечно отдавать ничего не будет. Но как то условия должны быть для всех одинаковые
7 5
автор begovelik 10 мая в 11:57
Ответ дляИошши
Удалено администрацией...
Именно. В соседнем селе живет россиянка с мужем, выехавшие по политическим причинам. Периодически мотаются на рашку и обратно. У мужа никаких проблем с выездом. А наших закрыли, как тупых скотов
4 1 1
автор begovelik 10 мая в 11:59
Ответ длячаревна
Так почитаешь новости, мужики повыезжали, воевать не хотят. Так нахрена тогда другие воюют? Сейчас за Харьков переживают, может отдать его и закончить войну на этом....
А то одни жить хотят, а другие нет.
Кому например со Львова или Винницы нужен Краматорск...
Никто конечно отдавать ничего не будет. Но как то условия должны быть для всех одинаковые
Двойные стандарты исходят изначально сверху. Война не для приближенных к власти и не для их детей, а для бедных. Откуда у бедных возникнет мотивация?
7 1
Passiflora_ 10 мая в 12:15
І за що мій комент видалили? За правду? За те, що в нашій країні право людини на життя поставили на паузу? Верещать тут про тоталітарного сусіда, а де в нашій країні свобода? Чи свобода тільки для дітей можновладців та тієї конченої сучки Мосейчук, а всі інші холопи, хай живуть так, пан велить?
Вільна країна вільних людей.
Тільки більшість під визначення ’люди’ мабудь не підпадають.
Teonaa 10 мая в 12:21
А можуть Будапешти-Румунії-Хорватіі навпаки - посприяти ВИЇЗДУ?
Teonaa 10 мая в 12:42
Ответ длячаревна
Так почитаешь новости, мужики повыезжали, воевать не хотят. Так нахрена тогда другие воюют? Сейчас за Харьков переживают, может отдать его и закончить войну на этом....
А то одни жить хотят, а другие нет.
Кому например со Львова или Винницы нужен Краматорск...
Никто конечно отдавать ничего не будет. Но как то условия должны быть для всех одинаковые
А людина собі «условія» вже ще може обрати? Виходячі з ваших міркувань. Опитувапня у рас не проводять,нічого не питають. Звідки Ви (ну або не Ви особисто, а умовне кер-цтво) знає, який % хоче перемоги (надзвичайно дорогою ціною, життями живих (поки) людей і дітей, руйнувань, що ще попереду, блекаутів, дамб упаси боже і всього-всього що виникатиме з кожним черговим місяцем, роком війни, А який % хоче просто змиритися і допоки ми не матимемо сили (зброї), союзу, ще чогось - так, віддати🤷‍♀️тимчасово🤷‍♀️ і жити нормальним життям хоч тут, хоч десь??
Бо дивіться - законодавство на користь війни - постійно гіршає і гіршає (то вік 27-25, то вишкіл, то немає статі у війсьзобов.,то 5те , то 10), а от для людини чогось не міняється нічого - я маю на увазі як був в.зобов‘яз., так і лишився, не дивлячись на те, що раніше це було слово в білеті і все на тому,- галочка та ц фіг з ним; а зараз - це суцільні обмеження, кріпацтво, безправ‘я (чи як сказати..)

І щодо Як-в-Ізраілі. Оно у них, у малююююсінької держави!!!- війна 100 років, від самого початку іх існування. І люди там і живуть, і захищають, і не упливають через Тиси ніякі, не лазять в бебі-бокси. І ніхто їх не утримує примусово. Як так? Парадокс? Диво дивне? Вони може больні на голову? Ні. Ні. Ні. Не це. А того що люди відчувають, що вони люди, що це - ЇХНЄ. І воно (держава) - на них не плює, не вважає за худобу під порядковим номером, і воно (держава) - певно вартує чогось, навіть власних життів пересічних ізраільтян!!! А Україна, така яка є - чого вартує? Я прошу відповісти. І на питання, і Ваші міркування з приводу «условій» про які Ви кажете - чи достойний пересічний Українець(!!!) обирати для себе яке має бути його життя?
Teonaa 10 мая в 12:43
Ответ дляbegovelik
Именно. В соседнем селе живет россиянка с мужем, выехавшие по политическим причинам. Периодически мотаются на рашку и обратно. У мужа никаких проблем с выездом. А наших закрыли, как тупых скотов
Як він мотається? Чому його не мобілізують?
Teonaa 10 мая в 12:49
Ответ дляPassiflora_
І за що мій комент видалили? За правду? За те, що в нашій країні право людини на життя поставили на паузу? Верещать тут про тоталітарного сусіда, а де в нашій країні свобода? Чи свобода тільки для дітей можновладців та тієї конченої сучки Мосейчук, а всі інші холопи, хай живуть так, пан велить?
Вільна країна вільних людей.
Тільки більшість під визначення ’люди’ мабудь не підпадають.
Я з вами. Вибачаюся перед усіма, кому образливо, но така країна, як нині - не вартує жодного життя. Да, кацапи краще не зроблять, факт. Хлопці якщо розбіжаться, добре не стане нікому - факт. Виходу немає - факт (бо між молотом та наковальнею). Але хто сильний духом - може обрати жити тут, підлаштовуватися, виживати, допомагати. А хто слабкий - будувати життя за океаном. Світ не малий. Але вибір! Він має бути! Бо клементарно щодня з під завалів витягають мертві тіла ЧОЛОВІКІВ. Вони і не воювали, і не вбереглися. Якого чорта вони вмерли передчасно?! і хто винен - той хто спустив курок, чи той, хто не дав ухилитися від кулі, прикувавши тих чоловіків ціпком на місці?
2 2
тотторо 10 мая в 12:54
Ответ длячаревна
Так почитаешь новости, мужики повыезжали, воевать не хотят. Так нахрена тогда другие воюют? Сейчас за Харьков переживают, может отдать его и закончить войну на этом....
А то одни жить хотят, а другие нет.
Кому например со Львова или Винницы нужен Краматорск...
Никто конечно отдавать ничего не будет. Но как то условия должны быть для всех одинаковые
Дійсно, умови мають бути для всіх людей однакові, а не одним бронь, не зрозуміло, з якого дива,а інші, навіть хворі, хай воюють і гинуть. То де тут справедливість? Бо у нас усі рівні, але деякі рівніші.
У чоловіка хворий батько, не ходить. Є усі потрібні документи від лікарів, що він потребує нагляду. Висновок комісії, що прийшла від соцслужби: так, нагляду потребує, али ми на вас не оформимо. На питання, хто ж тоді має доглядати батька, відповідь - най ваша дружина доглядає
4 2
Shoosha 10 мая в 15:14
Сам президент 4 раза «ухилянт».. Почему простые люди должны государству, а он нет?
Ирина_Б_ 11 мая в 08:15
они могут не выдавать Украине, но могут создать условия для выезда. Я вообще не верю всяким их заявлениям, они все зависимые , а значит будут делать то что им скажут.
автор begovelik 11 мая в 08:21
Ответ дляИрина_Б_
они могут не выдавать Украине, но могут создать условия для выезда. Я вообще не верю всяким их заявлениям, они все зависимые , а значит будут делать то что им скажут.
Просто нужно тогда переходить с убежища на другой статус. При наличии постоянного рабочего контракта никаких проблем с этим не возникнет. А если просто сидеть на пособиях - то находишься в группе риска.
Ирина_Б_ 11 мая в 08:22
Ответ дляbegovelik
Просто нужно тогда переходить с убежища на другой статус. При наличии постоянного рабочего контракта никаких проблем с этим не возникнет. А если просто сидеть на пособиях - то находишься в группе риска.
поняла, будем надеятся.
автор begovelik 11 мая в 08:23
Ответ дляИрина_Б_
поняла, будем надеятся.
На что? Вы не работаете?
Ирина_Б_ 11 мая в 08:26
Ответ дляbegovelik
На что? Вы не работаете?
я не за себя, а за людей