Невгамовна шахиня• 10 мая 2024

Навчання англійською мовою в Польщі

Доброго дня . Підскажіть будь ласка є такі у кого діти вчаться англійською мовою в Польщі на IT , наскільки важко ? Рівень В2 . Польську взагалі не знає , спланували поступати в Україні але щось з ціми Тец думаю буде онлайн ( і так студенти майже не ходили - мало Вузів очно а тепер думаю взагалі не будуть ( , хочеться нормальне студентське життя , польша по цінам підходе бо інші країни на англ дуже дорого
автор Невгамовна шахиня • 10 мая 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Так это не от вас зависит от ребенка, от его данных физических, моральных, ментальных, хватки, целеустремленности, никто не знает, как пойдет, и я за то что вывозит детей, но будет ли им это на пользу, это уже вопрос
згодна, повернутися можна завжди, головне щоб було куди
БоВжеВільна• 10 мая 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
А за деньги не переживайте работы полно, будет нуждаться, пойдет под работает,
автор Невгамовна шахиня • 10 мая 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Дуже дякую! воодушевили меня )
Хлопаю ресницами• 10 мая 2024
Ответ дляПродаю витрішки
да
учиться сложно
и ребенок у нас после первого курса кубика, все равно сложно
Можна питання, а ви в КНУ відрахувалися ? Мій на тому самому першому курсу ФКНК і шукаємо варіанти для вступу на англомовне навчання в Польщі, ПЯА нам не по фінансам.
Хлопаю ресницами• 10 мая 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
я ще дивилася Нідерланди- але дорого виходить через аренду житла і інші расходи окрім навчання , і ще треба здавати IELTS - а це тільки в польщі або румуніі, в Україні зараз тільки онлайн з 18 років
TOEFL можна здати в Україні, тільки завчасно, читала, що очікувати сертифікат довго.
Сиреневенькая• 10 мая 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Просто зараз вже не встигне
Где планирует потом дочка быть? В англоязычной стране?
Продаю витрішки• 10 мая 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
да, отчислились еще 2 года назад
Продаю витрішки• 10 мая 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
Я поняла) а в цифрах? 5-7-10 год?
ориентировочно 5 тыс евро в год
Зоя Жорівна• 10 мая 2024
Ответ дляПродаю витрішки
ориентировочно 5 тыс евро в год
Спасибо большое. А у этого вуза есть общежитие или квартиру снимать? Вы ездили перед этим по вузам или сразу в этот вуз хотели?
Хлопаю ресницами• 10 мая 2024
Ответ дляПродаю витрішки
да, отчислились еще 2 года назад
Ваш син закінчує другий курс? Цікаво почути враження від навчання в порівнянні з КНУ? Хоча тільки після першого курсу важко порівнювати, бо в КНУ переважно багато математики і теорія на першому курсі та й матеріальна складова в ПЯА звісно на користь закордонного.
Продаю витрішки• 10 мая 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
в КНУ совершенно другой подход к преподаванию и там все преподаватели - звезды
автор Невгамовна шахиня • 13 мая 2024
Ответ дляПродаю витрішки
да
учиться сложно
Скажіть будь ласка а з яким мовним сертифікатом вступали? Чи був з ними онлайн тест ?
Продаю витрішки• 13 мая 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
собеседование