Та никада в жизни• 10 мая 2024
Чому чоловіки проявляють інтерес до заміжньої жінки?
Якщо багато не заміжніх?
Плету интриги• 10 мая 2024
1. Им пофиг статус, если ему нужна именно эта женщина. 2. Не надо на ней жениться и вообще меньше проблем, чисто секс
Масяня Я• 10 мая 2024
потому что незамужняя рассматривает каждого ухажера как потенциального мужа. а мужику просто хочется перепиха.
если она будет одеваться просто как серая мышь, не краситься и вести себя скромно, то никто и не посмотрит
Та никада в жизни
• 10 мая 2024
Ответ дляМасяня Я
Не завжди допоможе
Якось так і живу• 10 мая 2024
Ответ дляМасяня Я
лучше занавеску сращу на морду повесить или накрайняк паранджу, но только черную
Чудо Ф_ф КеДаХ• 10 мая 2024
Бо заміжня не захоче, що б він на ній одружувався, з подарунками нема заморочок. Не дарять заміжнім багато чого, що дарували б потенційній нареченій. Мало треба по ресторанам водити, на курорти не возити.
Та никада в жизни
• 10 мая 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
А чоловік не смущає їх?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 10 мая 2024
Ответ дляТа никада в жизни
А чоловік не смущає їх?
Взагалі ні. Наскільки я чую балачки колег чоловіків, то їх взагалі мало що смущає. Одне не подобається, як незаміжні намагаються себе навісити.
Та никада в жизни
• 10 мая 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Це чоловікам не подобається?
Нічна ненажера• 10 мая 2024
Тому що не треба на неї витрачатись. Квіти та речі додому не забере.
Особливо час на неї витрачати не треба.
Одружуватись вона не вимагає.
Ідеальний варіант — потрахав і пішов.
Особливо час на неї витрачати не треба.
Одружуватись вона не вимагає.
Ідеальний варіант — потрахав і пішов.
Та никада в жизни
• 10 мая 2024
Ответ дляНічна ненажера
Особливо час на неї витрачати не треба.
Одружуватись вона не вимагає.
Ідеальний варіант — потрахав і пішов.
Особливо час на неї витрачати не треба.
Одружуватись вона не вимагає.
Ідеальний варіант — потрахав і пішов.
А кохання там якесь, симпатія?
Нічна ненажера• 10 мая 2024
Ответ дляТа никада в жизни
А чоловік не смущає їх?
Звісно, що ні.
Зустрілися пару разів на тиждень, потрахались часок і розійшлись.
Можна подумати, на заміжню даму коханець багато часу та грошей витрачає.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 10 мая 2024
Ответ дляТа никада в жизни
Це чоловікам не подобається?
Так, чоловікам. В нас мало звертають увагу на таких дівчат, яких за кілометр видно, як вона не проти. Є нормальні дівчата, але вони в стосунках. А є отакі вішалки, які з трусів вискакують перед кожним. З них чоловіки сміються, кажуть краще спокійно з заміжньою перепехнеться.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 10 мая 2024
Ответ дляТа никада в жизни
А кохання там якесь, симпатія?
Чоловікам треба більше приємно провести час, а не кохання. Як релакс. А незаміжня через пів поку вже клюватиме:’ де був, якого не зі мною пішов, а я хочу інакше, а коли ми одружемося’.
Нічна ненажера• 10 мая 2024
Ответ дляТа никада в жизни
А кохання там якесь, симпатія?
Симпатія та пристрасть.
Якщо б було справжнє кохання, то чоловік-коханець робив би поступки, щоб лишитися з коханою, а не просто задовольняв свої потреби.
Та никада в жизни
• 10 мая 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ого, не думала, що чоловікам це не подобається
Леди Г• 10 мая 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Я тоже люблю женатых хотя сама замужем)
Правильный подход. Я тоже
Сегодня не целуюсь• 10 мая 2024
Ответ дляТа никада в жизни
А чоловік не смущає їх?
Ну якби ні.
Це дешевше, тому чоловіка можна потерпіти :)
Докладальниця• 10 мая 2024
Потому что замужней не нужны все сюси-пюси и любовь. Ей тоже нужен секс, без доставаний, наяриваний, контроля, обязательств. Потрахались и разбежались. И замужние ’голодней’ свободных )))
Как сказал один наш знакомый ’ты к любой мамке подойди на площадке и её очень легко разести’. Он, конечно, преувеличил, но доля правды в этом есть ) с нами на празднике как-то была дама одна, которая напилась и перед нашим знакомым прям там ноги раздвинуть была готова. Женатым знакомым, поправочка )) .
Масяня Я• 10 мая 2024
Ответ дляЯкось так і живу
зачем? если женщине приятно внимание мужчин, она будет все делать что бы выглядеть так, как им нравится