Бабця в мештах• 10 мая 2024

Як часто ви/вам підвищують арендну плату?

Добрий вечір, порадниці !
На початку цього року зняли трикімнатну квартиру (Київська обл). Договір на 6 міс. Вже зараз власниця житла каже, що в новому договорі буде підвищувати ціну на 10 % , бо ціни на все виросли.
Це що виходить, ми кожен рік будемо платити на +20 % більше ? Думала мінімум рік не буде підвищень. Настрою тепер взагалі нема (((
Сума аренди квартири 15 000 грн.
Те що війна і зараз все так не стабільно нікого не хвилює (((
Комунальні оплачуємо вчасно.
Це розраховано на те, що людям нема куди діватися і що все одно будуть платити ?
Результат:
вже голосів: 56
17 (30.36%) Результат
16 (28.57%) Підвищую кожен 1 рік
14 (25%) Не підвищую, поки не з´їдуть
5 (8.93%) Підвищую кожні 2 роки
2 (3.57%) Підвищую кожні 3 роки
1 (1.79%) Підвищую кожні 6 міс.
1 (1.79%) Підвищую кожні 1.5 року
Николай-b526• 10 мая 2024
заключайте на год и указывайте цену...

Глубоководная селедка• 10 мая 2024
Ну, вона опиралась на інфляцію, вона ж не завжди така кінстка + завжди варто ринок моніторити.
Та_шо_ж_таке• 10 мая 2024
Підвищую раз на рік, по закінченні терміну дії договору. Раз у вас договір на 6 міс, то вам пропонують нову ціну на наступний період, це нормально. Укладіть договір на рік і зафіксуйте ціну на рік.
Где тут 0?• 10 мая 2024
15000 це де квартира? Скільки кімнат? В якому стані?
Може реально при здачі прорахувалась. Зараз ціни виросли. А може й ні
Грибной_Дождик• 10 мая 2024
Дивлячись що таке київська обл, як на мене то і це дорого
Зніміть іншу і договір на рік
автор Бабця в мештах • 10 мая 2024
Ответ дляГде тут 0?
Ірпінь
3 кімнати.
Ремонт на 90 %
Меблів майже нема, посудомийки теж.
Ціна ринкова. Не занищена.
Где тут 0?• 10 мая 2024
Ответ дляБабця в мештах
Ірпінь
3 кімнати.
Ремонт на 90 %
Меблів майже нема, посудомийки теж.
Ціна ринкова. Не занищена.
Згодна.
Ви платите норм ціну. Підвищення необґрунтоване
автор Бабця в мештах • 10 мая 2024
Просто ми з´їдемо, поки вони її здадуть, то місяць втратять, ось і виходить, що рік буде ціна така сама, як би ми знімали.
Коржик• 10 мая 2024
Може вони так роблять щоб ви з´їхали? Ну не сподобались ви їм

автор Бабця в мештах • 10 мая 2024
Ответ дляКоржик
Може )
Жена_КотораяСтена• 10 мая 2024
Раз на рік і в мене було поки знімала і в знайомих хто зараз знімає так. Знайомим недавно одразу на 20 відсотків підняли, але там ціна була нижче ринкової (5500 за 1к, теж а Ірпені, стало 6500).
ПешитеБесАшипок• 10 мая 2024
Ответ дляБабця в мештах
Не факт, что будет месяц простоя))
За год это + 18тыс
автор Бабця в мештах • 10 мая 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Не факт, что будет месяц простоя))
За год это + 18тыс
Якщо вони поставлять ціну 16 500 , то швидко вони її не здадуть.
Вона не вартує цих коштів.
Паспортний стіл• 10 мая 2024
У нас в долларах два года, поэтому, надеюсь, не будут повышать)
автор Бабця в мештах • 10 мая 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Я би в доларах не зняла, ризик великий.
Хіба що зарплата в доларах
Анчо Ус• 10 мая 2024
У вас договор на пол года. Имеет право.
Я на свою хозяйку молюсь, два года не поднимает, тоже пригород Киева.
Самоучка• 10 мая 2024
Перед тем, как подписывать новый договор и соглашаться, про мониторьте рынок. Мне кажется, что она зря это делает. Ведь цены не только растут , но и падают иногда. Но я ж не знаю что за квартира у вас.
Rocka Rolla• 10 мая 2024
Комерційна нерух. ціну оренди тримаємо вже 3 роки без змін
Білий Лосик• 10 мая 2024
В мене договір зі знімаючими на три роки, ціна закреплена в $.
Вони в якій валюті хочуть, в такій сплачують.

Все будет, но потом• 10 мая 2024
так вы в новом договоре предложите не 10%, а 5%.
нет-значит нет.тогда съедете в срочном порядке или придется договариваться, продлевать на столько пока не найдете новое жилье.
переезд тоже не в вашу пользу.
Сизоока бестія• 10 мая 2024
Мы сколько снимали квартиры. Хозяева никогда даже намека не давали на то, что цены повышают.
Как бы все понимающие, что время сейчас сложное.
И нам последний раз хозяйка сказала ’мне проще с вас брать меньше, но знать, что в квартире всегда чисто, чем брать нерях, которые будут платить больше’.
автор Бабця в мештах • 10 мая 2024
Ответ дляСизоока бестія
От і я про це.
Платимо вчасно, день в день , комуналку оплачуємо теж самі , скидаємо власниці тільки квитанції .
З сусідами гарні відносини, на нас скарг нема (телефонами обмінялись в перший тиждень ).
Сизоока бестія• 10 мая 2024
Ответ дляБабця в мештах
От і я про це.
И кстати не всегда инфляция влияет на рынок недвижимости.
Потому что рынок недвижимости ещё имеет ряд факторов. Но походу она этого не знает.
Ждун с Нибиру• 10 мая 2024
сдаю 7 лет квартиру
первым и вторым не повышала (снимали 1 год и 4 года (до войны, иначе и сейчас бы жили небось)) соответсвенно)

сейчас третьи, сдала летом 22 г за 7 т. хорошая большая двушка у метро
летом 23 подняла до 8т

сейчас сказала будет 10 т на след год. За 2 месяца предупредила. Хотят пусть съезжают. Выставлю за 11, а то и 12.

ранее мне хватало денег, а сейчас нет. Я одинокая мать с малолетним ребенком. Надоело всех жалеть кроме себя..
Где тут 0?• 10 мая 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
сдаю 7 лет квартиру

летом 23 подняла до 8т

На наступний рік це 2025 чи рік по договору?
Ждун с Нибиру• 10 мая 2024
Ответ дляГде тут 0?
та нема договору.
А роки у нас з середини літа рахуються.
До літа 25 буде ціна для них 10т
Где тут 0?• 10 мая 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
та нема договору.
А роки у нас з середини літа рахуються.
До літа 25 буде ціна для них 10т
Мабуть літо 24 все-таки.
10К біля метро в Києві це недорого зараз. Ну в залежності який стан звичайно.
Ждун с Нибиру• 10 мая 2024
Ответ дляГде тут 0?
Мабуть літо 24 все-таки.
літо 24 зараз
зараз вони 8 платять
з літа я запропонувала або 10, або щукати щось інше

знаю що недорого. І до повномасштабної здавала нижче ринка і себе ругала трішки) Але тоді я могла купити ще евро на подорожі, ціни були нижчі. Здавала 4 роки по 9т.

А зараз які евро.. не хватає на поточне, постійно залажу на пару тис в кредитні. Такі справи..
автор Бабця в мештах • 10 мая 2024
В Києві ціни або такі самі, або трохи дешевші. Вибір більший. В Ірпені вибір обмежений. Гарних трьошок не так багато (будинок не розглядаємо) бо на опаленні збанкрутуємо + після роботи щось робити у дворі і на городі нема бажання.