po_li_na-49a8• 10 мая 2024

Генасамблея ООН ухвалила резолюцію, що розширює права Палестини в організац

Генасамблея ООН ухвалила резолюцію, що розширює права Палестини в організації, а також закликає Раду безпеки схвально переглянути прохання країни стати 194-м членом ООН.

За резолюцію проголосували 143 країни, ще 9 були проти, а 25 утрималися (зокрема Україна).

Ваши мнения по этому? кому интересно, давайте без "о у нас тут свое". Знаю. Но интересно ваше мнение по этому вопрос
Результат:
вже голосів: 58
43 (74.14%) мир катится куда-то не туда
15 (25.86%) все правильно сделали
Filomena• 10 мая 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
а росия почему до сих пор в ООН?
Дивні питання. Ну не ми ж оплатимо життя ООН на доволі широку ногу.
Ще є червоний хрест і тому подібні організації, що живуть на кошти учасників.
Piracanta• 10 мая 2024
Ответ дляDumky
Ви про що взагалі?
Я про это
Dumky• 10 мая 2024
Ответ дляNYC
Мир йоб……ся.
Цікаво чим закінчиться цей треш.
NYC• 10 мая 2024
Ответ дляDumky
Цікаво чим закінчиться цей треш.
В лучем случае, все засунут языки в опу. Гуттериша или как там его уберут.
В худшем через несколько тысяч лет на планете земля появятся динозавры.

Демократические выборы под давлением Америки в секторе Газа уже были.
МамаАня• 10 мая 2024
Ответ дляPiracanta
У Палестини і Сектора Гази навіть спільного кордону нема.
Взагалі то Палестина має дві частини це Сектор Газа і Західний берег річки Йордан, що те що інше це залишки розірваної Палестини.
Соната любви• 10 мая 2024
поддерживаю.
а вот израиль пора бы лишить права голоса в оон за геноцид палестинцев.
Piracanta• 10 мая 2024
Ответ дляМамаАня
Спасибо, кэп.
Yuljwa• 10 мая 2024
Ответ дляPiracanta
Що відбувається? Колись УРСР була в складі Радянського Союзу і була членом ООН. То чому Палестина, фактично перебуваючи у складі Ізраїлю не може бути членом ООН?
СССР сам навязал в своих интересах, чтобы иметь несколько голосов.
Я так понимаю, Израиль был против.
Ирина_Б_• 11 мая 2024
а что не так?
Киев_Елена• 29 мая 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
я лично вижу что в ООН происходит полный ад
например они не нашли также признаков применения хим.оружия росией в Украине
А где было применено хим.оружие?