10 мая в 20:11

Генасамблея ООН ухвалила резолюцію, що розширює права Палестини в організац

Генасамблея ООН ухвалила резолюцію, що розширює права Палестини в організації, а також закликає Раду безпеки схвально переглянути прохання країни стати 194-м членом ООН.

За резолюцію проголосували 143 країни, ще 9 були проти, а 25 утрималися (зокрема Україна).

Ваши мнения по этому? кому интересно, давайте без "о у нас тут свое". Знаю. Но интересно ваше мнение по этому вопрос
показать весь текст
Зробіть вибір:
вже голосів: 56
все правильно сделали
мир катится куда-то не туда
4 2
Filomena 10 мая в 20:30
Ответ дляpo_li_na-49a8
а росия почему до сих пор в ООН?
Дивні питання. Ну не ми ж оплатимо життя ООН на доволі широку ногу.
Ще є червоний хрест і тому подібні організації, що живуть на кошти учасників.
Piracanta 10 мая в 20:31
Ответ дляDumky
Ви про що взагалі?
Я про это
Dumky 10 мая в 20:31
Ответ дляNYC
Мир йоб……ся.
Цікаво чим закінчиться цей треш.
NYC 10 мая в 20:37
Ответ дляDumky
Цікаво чим закінчиться цей треш.
В лучем случае, все засунут языки в опу. Гуттериша или как там его уберут.
В худшем через несколько тысяч лет на планете земля появятся динозавры.

Демократические выборы под давлением Америки в секторе Газа уже были.
МамаАня 10 мая в 20:57
Ответ дляPiracanta
У Палестини і Сектора Гази навіть спільного кордону нема.
Взагалі то Палестина має дві частини це Сектор Газа і Західний берег річки Йордан, що те що інше це залишки розірваної Палестини.
Соната любви 10 мая в 20:58
поддерживаю.
а вот израиль пора бы лишить права голоса в оон за геноцид палестинцев.
4 2
Piracanta 10 мая в 21:17
Ответ дляМамаАня
Взагалі то Палестина має дві частини це Сектор Газа і Західний берег річки Йордан, що те що інше це залишки розірваної Палестини.
Спасибо, кэп.
Yuljwa 10 мая в 21:36
Ответ дляPiracanta
Що відбувається? Колись УРСР була в складі Радянського Союзу і була членом ООН. То чому Палестина, фактично перебуваючи у складі Ізраїлю не може бути членом ООН?
СССР сам навязал в своих интересах, чтобы иметь несколько голосов.
Я так понимаю, Израиль был против.
Ирина_Б_ 11 мая в 07:57
а что не так?