10 мая в 21:29

Житлове питання при спільному проживанні з чоловіком!?

Живемо разом два роки в Києві.
Мені 37, дочці 18.
Йому 41, дочці 20.
Живемо в моїй двокімнатній із моєю дитиною, в нього своя однокімнатна квартира.
В мене середня зарплата, в нього в два рази більше.
Я вважала, що ми переїдемо до нього, свою квартиру я залишу дочці. Зараз він сказав що його дочка одружується і він переписує на неї квартиру.
Я в шоці. Стоїть питання щоб розійтися за моєї ініціативи, але розумію що я в програшу, бо не буде його грошей, які він давав.
Що робити в такому випадку?
11 6 1
А що таке? 10 мая в 21:30
Предложите съем.
AmazingLady 10 мая в 21:30
Та вы шо, а так гарно розказую ь шо жінки мамі заробляють на усе
8 1
Я вся ваша 10 мая в 21:31
Скажіть,що свою квартиру теж плануєте переписати на дочку і слід подумати де будете жити далі разом.
Купуйте свою спільну чи знімайте.
Фуліганка 10 мая в 21:31
История любви. Товарно денежные отношения))
14 3 1
Рожайтретьего 10 мая в 21:31
Ви хотіли своїй дочці залишити більшу квартиру, переїхати в його меншу, а його дочку на вулицю? Оригінально. Переписуйте свою квартиру на свою дочку, а самі знімайте.
курасаны 10 мая в 21:31
совет остальным, не связывайтесь серьезно никогда с детными мужиками, с них только бабло тянуть можно, делиться с ними ничем нельзя
А вот недавно 10 мая в 21:31
Розходтесь, скините номер телефона чоловіка? Є гарна неодружена подружка з житлом і машиною
Банан-барабан 10 мая в 21:31
Ответ дляФуліганка
История любви. Товарно денежные отношения))
Коварно денежные
Мне без сахара 10 мая в 21:35
З самого початку не треба було пускати його на свою жилплощу. Я теж на таке напоролося. З чоловіком або його, або оренда, або наша спільна куплена. Моя дошлюбна - лише моя. Я її здаю. З чоловіком знімаємо. Причому я вкладаюся фінансово, бо заробляю добре + оренда. По- іншому я б не хотіла. Моє це лише моє і він там не мужик і не хазяїн, а гість. І такий варіант мені не підходить. + квартира дружини хороша сильно мужика розслабляє
Мира всем 10 мая в 21:34
Кохання-зітхання
Зараз все скажу 10 мая в 21:35
Він свою квартиру доньці, то і ви свою своїй доньці. Або, якщо хоче жити в двокімнатній, то нехай вашій доньці теж однокімнатну купує, а вашу - з ним навпіл тоді.
Ксерокопия ночи 10 мая в 21:36
Він свою на доньку переписуєте, Ви свою, обидвоє ідете орендувати.
Пушкининиана 10 мая в 21:36
Ответ длякурасаны
совет остальным, не связывайтесь серьезно никогда с детными мужиками, с них только бабло тянуть можно, делиться с ними ничем нельзя
И не тащите к себе в квартиру. Он живёт бесплатно, свою сдаёт и денюжку откладывает.
Пусин Кукин 10 мая в 21:36
Да, правильно не приводить к себе. Каждый из вас думал решить жилищн вопрос своего ребенка за счёт нового партнёра.
AmazingLady 10 мая в 21:36
Ответ длякурасаны
совет остальным, не связывайтесь серьезно никогда с детными мужиками, с них только бабло тянуть можно, делиться с ними ничем нельзя
И с детными бабами соответственно
5 4 1
AmazingLady 10 мая в 21:37
Ответ дляЗараз все скажу
Він свою квартиру доньці, то і ви свою своїй доньці. Або, якщо хоче жити в двокімнатній, то нехай вашій доньці теж однокімнатну купує, а вашу - з ним навпіл тоді.
Нехай біологічний тато напрягається
7 2
AmazingLady 10 мая в 21:38
Ответ дляПушкининиана
И не тащите к себе в квартиру. Он живёт бесплатно, свою сдаёт и денюжку откладывает.
Он живёт не бесплатно, авторица живёт на его денежку
6 4
Пусин Кукин 10 мая в 21:38
Ищите бездетного а следующий раз или с неск квартирами
Зараз все скажу 10 мая в 21:38
Ответ дляAmazingLady
И с детными бабами соответственно
Ну мужику норм - свій зад в чужій квартирі прилаштував, за рахунок жінки вирішив житлові проблеми і свої, і своєї дитини. Такий собі хитрожопик.
15 1
Зараз все скажу 10 мая в 21:39
Ответ дляAmazingLady
Нехай біологічний тато напрягається
Феєрично.
Мужик альфонсить, і ще й всі кругом йому винні.
Пушкининиана 10 мая в 21:40
Ответ дляAmazingLady
Он живёт не бесплатно, авторица живёт на его денежку
Вот и имеет, что имеет.
Зараз все скажу 10 мая в 21:43
Ответ дляAmazingLady
Он живёт не бесплатно, авторица живёт на его денежку
Автор працює і живе в СВОЇЙ квартирі за СВОЇ гроші. Він оплачує своє проживання, що не так?

Блін, і існують же такі мізогінки кляті...
AmazingLady 10 мая в 21:41
Ответ дляЗараз все скажу
Феєрично.
Мужик альфонсить, і ще й всі кругом йому винні.
Баба живе за його кошт
9 2
Бензопирен 10 мая в 21:41
Ответ дляПусин Кукин
Ищите бездетного а следующий раз или с неск квартирами
Ага, на авторицю зараз вистроїться черга з бездітних і з десяти квартирами
Гербарія сушу 10 мая в 21:41
Автор, откладывайте на общую и пока живите в вашей . Ну или откладывайте на покупку квартиры для вашей дочки. Какой у вас уровень достатка ? Или это из серии фантастики ?
AmazingLady 10 мая в 21:41
Ответ дляЗараз все скажу
Автор працює і живе в СВОЇЙ квартирі за СВОЇ гроші. Він оплачує своє проживання, що не так?

Блін, і існують же такі мізогінки кляті...
Да не за свои, жмёт же что муж вдвое больше зарабатывает, соответственно живёт на его,свои откладывает
4 2
AmazingLady 10 мая в 21:42
Ответ дляЗараз все скажу
Автор працює і живе в СВОЇЙ квартирі за СВОЇ гроші. Він оплачує своє проживання, що не так?

Блін, і існують же такі мізогінки кляті...
Клятве брехухи иснуют же
ЕлькиПальки 10 мая в 21:42
Идти вам с ним на съем, а девочкам по квартире.
Он против съёма?
Кудрі кручу сама 10 мая в 21:42
А навіщо вам жити разом? Зустрічайтесь та і все.
AmazingLady 10 мая в 21:42
Ответ дляЗараз все скажу
Ну мужику норм - свій зад в чужій квартирі прилаштував, за рахунок жінки вирішив житлові проблеми і свої, і своєї дитини. Такий собі хитрожопик.
А баба не норм жить на его деньги или повылазило?