12 галюцинаций• 10 мая 2024

Соромлюсь іти на масаж

Завтра вперше йду на масаж тіла і чомусь дико соромлюсь. Масажист жінка, але чомусь так незвично, що доведеться роздягатись, показати неідеальну фігуру( Ще й до всього на спині вискочило кілька гормональних прищів (перед місячними завжди так), ще й цього тепер соромлюсь
Як розслабитись і отримати завтра задоволення, а не тупо пролежати на кушетці, зажавшись?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 10 мая 2024
на мес. разве назначают массаж

ФФФФристайла• 10 мая 2024
Она столько холодцов на своей кушетке повидала, что ваш ее не впечатлит
Тётушка Лошадь• 10 мая 2024
Та не получиться у вас полежать ’ зажавшись’
Коко На Страже• 10 мая 2024
Я тоже стесняюсь, у меня фолликулярный кератоз на руках от плеча до запястья, и на ногах, чувствуется на ощупь
Аноним_Русалка• 10 мая 2024
То перші дві хвилини соромно, а потім просто кайф і плювати на неідеальну фігуру
Веккy• 10 мая 2024
А гинекологов не стесняетесь??
автор 12 галюцинаций • 10 мая 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
на мес. разве назначают массаж
Це просто розслаблюючий масаж, плюс до самих місячних кілька днів, ніби не має бути обмежень, наскільки знаю
СирОжино пирОжино• 10 мая 2024
Да пофиг ей на вас и всех остальных. Она на работе - сделала, получила деньги и забыла о вас
Elena_Kiev_Solomenskiy• 10 мая 2024
Ответ для12 галюцинаций
лучше бы мужчину-массажиста ибо у женщин на мес. либидо повышается)

автор 12 галюцинаций • 10 мая 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
На жаль, або на щастя, чоловіка масажиста в конкретно тому салоні немає)
Ужгород• 10 мая 2024
У меня вся спина в прыщах .
На ноге огромная родинка . Ниче , пусть делает свою работу
Жена сантехника• 10 мая 2024
это как гинеколог, все они такое давно видели, ничем вы их удивить не сможете, потому идите и релаксируйте, массаж это очень приятно)
Санта Барбара• 10 мая 2024
Я масажист) все буде добре ) люди всі різні ,у кожного є щось своє не ідеальне) ніхто ніколи не осудить ,навпаки допоможе !
Файна цьоця• 10 мая 2024
У меня другой бзик был. Я переживала, что будут делать массаж и на спене будет скатываться грязь. Мыла спину, как одурелая, проверяла: ничего ли там не ’катается’))). А после массажа ещё пол дня переживала по этому поводу))). Не знаю почему меня так климануло))).
А ещё стыдно было за шрамы от прыщей (в подростковом возрасте здорово сыграло только спину и плечи).
Санта Барбара• 10 мая 2024
Ответ дляФайна цьоця
Скатывается ) привыкли) не обращаем внимание ) бывает и загар) и крем другой и шелушиться кожа)
Танго утрьох• 10 мая 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Ходила до чоловіка масажиста, так, дуже приємно було. Але завжди переживала, які труси вдягнути, щоб нічого не було видно.
Сижуревувшоке• 10 мая 2024
хожу только к женщинам- не стыдно и можнл раслабиться. А вот у мужика-уже ваши комплексы)
Anjavoloschykk• 10 мая 2024
Повірте нам абсолютно все одно на вашу фігуру і прищі.Я масажист.Сьогодні у мене була 20 річна дівчинка,70 річна жінка,60 річна і 35 років.Думаєте я зараз думаю про їхні фігури?))Це наша робота-а ваша прийти розслабитись і насолодитись.
Anjavoloschykk• 10 мая 2024
Ответ дляСанта Барбара
І майже щоразу 😏Твльки ж ми про це не кажем)))

Санта Барбара• 10 мая 2024
Ответ дляAnjavoloschykk
Так вони самі це відчувають )
Пупуговка• 10 мая 2024
почему вам не пофиг?
автор 12 галюцинаций • 10 мая 2024
Ответ дляФайна цьоця
Тільки що намивала всю спину скрабом
Плюс новий страх!))
автор 12 галюцинаций • 10 мая 2024
Ответ дляAnjavoloschykk
Дякую за відповідь!) Мене трохи попустило)
Бо я до цього масажу готуюсь ретельніше ніж до побачення))
Файна цьоця• 11 мая 2024
Ответ для12 галюцинаций
Тільки що намивала всю спину скрабом
Плюс новий страх!))
Вибачте, я не хотіла, хотіла підтримати)))