Жена сантехника• 10 мая 2024
Де якісно роблять чистку обличчя в Києві на Позняках-Осокорках?
Кофр для ноги• 10 мая 2024
Ну зайдите в группу на Фейсбук, там больше будет откликов. Группа ПОХ или матусі харківського масиву
Жена сантехника
• 10 мая 2024
Ответ дляКофр для ноги
не можу задавати питання в ФБ
Жена сантехника
• 11 мая 2024
Ответ дляtanya.shy
Клініка Німеровської на Осокорках. Ходжу на чистку до Сюзанни І Тетяни
а яку саме робите? за яку вартість? що ще в них робите? ботокс робили?
Кофр для ноги• 11 мая 2024
Ответ дляЖена сантехника
не можу задавати питання в ФБ
Ну так можно не задавать а по поиску слово вбить косметолог и поискать посты, думаю, там кто то а спрашивал про косиетолога
Ответ дляЖена сантехника
Робила різну. Актуальний прайс у них є в збережених сторіс. nemyrovska_beauty_clinic
Вартість чистки залежить від косметики. Робила у них лазерне фотоомолодження, hydra facial, ботокс і радієс. Все чудово, всі лікарі з медичною освітою, сертифіковані препарати, ліцензія МОЗ