ШанельКуКу• 11 мая 2024

Заспокоїти себе

Як живете зараз ? Страх,що рідні воюють ,що деяких заберуть. Як живете і радієте життю ,коли таке навколо?
автор ШанельКуКу • 11 мая 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Это вы такую же тему сегодня в разделе ’Дети’ создали? Слово в слово - ой, как вам не страшно, поможите, ужас. всем капец....
Та ні,не створювала

автор ШанельКуКу • 11 мая 2024
Ответ дляВсе до блиску
У вас воюет муж, автор?
Ні
Сплюшка• 11 мая 2024
Ответ дляШанельКуКу
Як можна спокійно жити коли гинуть люди
Не знаю, в мене брат рідній на війні, у подруги дитинства чоловік зник безвісти, знайомий загинув, страшні речі розповідають хлопці, по мирним прилітає, люди гинуть, спокійно жити не вдається.
автор ШанельКуКу • 11 мая 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Ні, ми виїхали
Класно Вам,що ви виїхали. Покинули свого чоловіка ?
автор ШанельКуКу • 11 мая 2024
Ответ дляСплюшка
З якого міста?
Сплюшка• 11 мая 2024
Ответ дляШанельКуКу
З якого міста?
Я проживаю в Києві.
Але яка різниця, війна стосужться всіх українців.
Счастье_же_вот_оно• 11 мая 2024
Наречений пішов служити, скоро на нуль. Радості від життя особливо немає, короткострокові плани, типу, отримати права, накачати сідниці, влаштуватись на роботу. Всі думки і почуття змішані, дивлюсь на чоловіків на вулиці або в залі і думаю ’міцний, витривалий, чому він тут, а мій пішов замість нього’. Але розумію, що ці думки невірні. Купа наших гинуть, в голові каша.
Ось так і живу, завантажую себе фізично і голову
автор ШанельКуКу • 11 мая 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Нащо відпустили?
Счастье_же_вот_оно• 11 мая 2024
Ответ дляШанельКуКу
Нащо відпустили?
багато хто ставить мені це питання) Я бачу як йому важко, вони там, а він вдома, до того ж, не можу я йому заборонити, знаючи його, його совість потім згризе, що нічого не робив. Якось так

автор ШанельКуКу • 11 мая 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
А вас не загризе біль,що він загине не дай Бог?
Жертва интернета• 11 мая 2024
Ответ дляШанельКуКу
Не боїтеся?
Вже не радію.
Сіла батарейка.

Застигла в лютому.І в середині застигло.Вдаю нормальну людину- посміхаюсь.
Плачу за втраченими і часто думаю хто буде наступним.
Коли маю повідомлення,радію що ще живі.
Але близька людина написала,що вічно везти не може.І це так.Це так прикро.Молюсь
Счастье_же_вот_оно• 11 мая 2024
Ответ дляШанельКуКу
я йому це казала, він сказав, щоб я навіть про це і не думала, це його вибір, але йому важливо, щоб я підтримала його рішення, як чоловіка я його розумію
автор ШанельКуКу • 11 мая 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
А я не розумію. Гинуть ні за що. Він загине,ніхто крім Вас не буде плакати. І в інших життя не зміниться. А у Вас зміниться,на жаль
Счастье_же_вот_оно• 11 мая 2024
Ответ дляШанельКуКу
Розумію ваш посил. Але не погоджуюсь, що гинуть ні за що, як би не добровольці, які пішли в перші дні у одних спортивках за мою область стояти, то тут би була вже русня, і в цілому за Україну, вони ж стримують ворога, але так, нажаль, ціною життя
автор ШанельКуКу • 11 мая 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
А з вашої області чоловіки повтікали ,чи не так?-ось ті люди загинули вже ,а Вашим ,які втекли то що?