Пушкининиана• 11 мая 2024

Який манеж краще придбати для дитини? (фото)

Добавляю фото манежу, який підібрала або порекомендуйте більш зручний
Результат:
вже голосів: 7
4 (57.14%) Другий
3 (42.86%) Перший
Рятівник Малібу• 11 мая 2024
Ніякий)
автор Пушкининиана • 11 мая 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Ніякий)
Чому?
Рятівник Малібу• 11 мая 2024
Ответ дляПушкининиана
Чому?
А навіщо обмежувати в рухах? ) Другий беруть замість ліжечка часто, зручний в цьому плані
Хата на мати• 11 мая 2024
Так другий - то хіба не ліжечко?
Ніякого не треба. Для чого він? Пустіть дитину на підлогу, звідти не падають, це безпечно і зручно. А з будь-якого манежа винахідлива і рухлива дитина вилізе все одно, ще й ризикує впасти на власну голову чи шию, перелазячи борти.
КонхфЭдкаТузик• 11 мая 2024
Залежить від того,як ви його плануєте використовувати. Якщо як ліжечко, яке брати із собою у поїздки, то краще другий. Перший взагалі не зручний , займає багато місця. Мені згодився манеж у вигляді забору ’Простір малюків’, але моя ціль була безпечний простір і зробити його максимально наближеним до оточуючого середовища
Бандитка Сью• 11 мая 2024
Никакой.тзачем он вам?
Папобус• 11 мая 2024
У меня второй был. В поездки часто брали, очень удобно. Но мы его для поездок и брали. А если дома поставить, то наверное тоже бы 2 выбрала, мало места занимает. Ребёнок же не будет там постоянно сидеть, он должен ползать, мир познавать. А чтоб посадить на короткое время для того, чтоб в туалет сбегать или бельё на балконе развесить, то вполне и небольшого достаточно.
Но это моё мнение.
Телефон Рубика• 11 мая 2024
Манеж кровать складний як зонтик. В мене був у двох дітей, два манежі.