Маруська Му• 01 апреля в 16:08

Недавно казали ,що в поліції норм зарплати щей жирують

Для такої посади норм зп?
Із урахуванням того,що для роботи слідчих потрібна вища юридична освіта
Марічка• 01 апреля в 16:49
Ответ дляВареничніца
Не пізди! За період війни підніли зарплатню 2-3 рази + БУДУЧИ В ТИЛУ РІК ОТРИМУВАЛИ БОЙОВІ!
ПАЦЮКИ хитроср@кі😡
А військовим з 30 понизили до 20😡😡😡😡
За період війни - це з 2014 року? тоді згодна. Якщо рахуєте з 2022, то геть мимо

Чумачечая Весна• 01 апреля в 16:49
Ответ дляОмлетик
В первых рядах должны профессиональные военные защищать.
Омлетик• 01 апреля в 16:50
Ответ дляЧумачечая Весна
Чумачечая Весна• 01 апреля в 16:50
Ответ дляОмлетик
Маю натхнення• 01 апреля в 16:53
Незважайте. Це ті ж люди, які так кажуть і про вчителів і про лікарів. А по факту не знають, і не аналізують, і саме головне не хочуть копнути глибше.
По темі, маю знайомого у цій системі. Так зп низькі, залежать і від посади і від вислуги. 1,5 роки тому 30% особового складу його відділу було мобілізовано, це крім тих хто добровільно пішли, нажаль хлопці загинули. Я нікого не захищаю, але підіть попрацюйте, тоді зможете компетентно ’обговорити’ і ’поскаржитись’.
12 галюцинаций• 01 апреля в 16:54
Ответ дляПатріотка з дивану
У знакомой сын после академии работает в районном отделении, зп около 60 тысяч каждый месяц, но он делает все, что скажут и ходит часто в ночь на работу.
Не може бути такого грошового особливо після академії і в районі. Ви можете це перевірити по декларації, якщо знаєте його ПІП. За виключенням,якщо він приймає участь в виконанні бойових задач в районах бойових дій
Чумачечая Весна• 01 апреля в 16:54
Ответ дляМаю натхнення
Спасибо
Колгоспниця• 01 апреля в 16:56
Ответ дляНеКонец-Света
Дивіться, що цікаве знайшла.
Якщо слідчий або інший працівник кадрового підрозділу виконує додаткові обов´язки з ведення військового обліку, передбачена доплата до 50% посадового окладу.
До чого тут це. Це ведення військового обліку, ну буде в однієі людини ця надбавка, і ДО 50%, тобто 10 може бути
Леопардові панчохи• 01 апреля в 16:57
Ответ для12 галюцинаций
Не пишіть про те,чого не знаєте.
Шо ви тулите оклади 20 -тирічної давності

Чумачечая Весна• 01 апреля в 16:57
Ответ дляКолгоспниця
В кадрах полиции есть спец моботдел который получает такие надбавки
Чумачечая Весна• 01 апреля в 16:58
Ответ для12 галюцинаций
Не пишіть про те,чого не знаєте.
+1000
12 галюцинаций• 01 апреля в 16:58
Ответ дляЛеопардові панчохи
Це оклади нинішні. Я маю досить високий оклад, аж 2900
Чумачечая Весна• 01 апреля в 16:59
Ответ для12 галюцинаций
Звание какое? Секретка есть? Если есть то какая?
Чумачечая Весна• 01 апреля в 16:59
Ответ для12 галюцинаций
Сколько лет службы без вуза в календарях? Льготная выслуга есть?
оксюморон• 01 апреля в 17:00
Для них как раз. Они все равно ничего не делают без взяток.
Туся муся• 01 апреля в 17:00
Ответ для12 галюцинаций
Я працюю в поліції. Щоб зп була вища, має бути висока посада, а ще головною складовою є вислуга років,якщо вона 30+, років, то там сума грошового звісно вже буде вищою. Декларації поліцейських у відкритому доступі
Что ваши сослуживцы думают о беспределе с бусами?
Чумачечая Весна• 01 апреля в 17:00
Ответ дляТуся муся
автор Маруська Му • 01 апреля в 17:00
Ответ для12 галюцинаций
Автор, я вам щиро бажаю не лізти в цю систему. Щороку стає тільки гірше і гірше, вже ніяких плюштк не залишилося з тих, що були, а вимоги тільки підвищуються, ненормований робочий час, викликають на роботу в будь яку годину доби, виїзд за межі міста лише по рапорту, виїзд за кордон до 10 діб і лише з дозволу рсч і керівника.
Так я підозрюю ,а що як в людини відпустка то теж не можна закордоно їхати?
12 галюцинаций• 01 апреля в 17:01
Ответ дляЧумачечая Весна
Так є секретка, але це не постійна і плата, підполковник, вислуга 32 роки, має грошове 44000, але враховуйте, розмір вислуги, звання підполковника, і те що наразі я працюю в центральному апараті. Більшість в поліції мають 20-25000

Чумачечая Весна• 01 апреля в 17:01
Ответ дляТуся муся
Вы лечитесь у психитра?
Нет, он сам ко мне приходит
Чумачечая Весна• 01 апреля в 17:01
Ответ дляМаруська Му
Да, но нужна отметка в СБУ, что выезжаете на такой то срок
Чумачечая Весна• 01 апреля в 17:02
Ответ для12 галюцинаций
Форма 2? видимо по моим догадкам
12 галюцинаций• 01 апреля в 17:02
Ответ дляЧумачечая Весна
Пільгова вислуга вже давно нікому не рахується, її враховують за ті роки, коли вона діяла і вона впливає тільки на пенсію на грошове взагалі не впливає
Леопардові панчохи• 01 апреля в 17:02
Ответ для12 галюцинаций
ага - ага. вже повірили. казочки на ніч
автор Маруська Му • 01 апреля в 17:02
Ответ дляОмлетик
Тільки робочий день ненормований у більшості. Можуть і в суботу і в неділю викликати і вночі працювати
А графік не передбачається?
Чумачечая Весна• 01 апреля в 17:02
Ответ дляМаруська Му
А графік не передбачається?
как правило нет, особенно в опер службах
Марічка• 01 апреля в 17:02
Ответ дляЛеопардові панчохи
ага - ага. вже повірили. казочки на ніч
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/988-2015-п#n42
ці казочки - звідси, постанова діюча, прокручуйте до звичайних поліцейських і ось те місце, звідки скрін
12 галюцинаций• 01 апреля в 17:03
Ответ дляТуся муся
Те, що і більшість громадян України. До речі в НПУ доволі багато ведеться справ стосовно працівників тцк
автор Маруська Му • 01 апреля в 17:04
Ответ дляТвоя космішна
И плюс 10 в военное время.
30 тыс хватит сидеть на стуле или топтаться на блокпоту. Или ездить на машине по городу и пить кофе
Наприклад на вакансію куди я пішла зп всього 14 тисяч
А чи вистачить цих коштів на життя в столиці?

Оренда в мене дорожча 18 ,але платить за неї чоловік
12 галюцинаций• 01 апреля в 17:04
Ответ дляМаруська Му
Просто так взяти і поїхати не можна, тільки за рапортом з погодження керівників і рсч і не більше 10 діб без відхилень від курсу вказаного в рапорті, плюс можуть перед в їздом ще на поліграф відправити