Все буде Україна• 11 мая 2024
Дівчата, купила дорогі брюки, поговоріть зі мною.
Почну з того, що можу купити собі дозволити, я справді маю хороший дохід і не один.
Постійно одягаюся в Європі, іноді в інтернеті.
На завтра потрібні були чорні брюки. Строгі.
Я захотіла нові, пішла в магазин …і я офігіла з цін.
Ну от чесно.
3800 за брюки , але реально навіть у тій Польщі у двічі дешевше…
Ким потрібно працювати щоб купувати так бездумно речі за такі гроші
Я купила, бо виходу не було. Мені справді у них комфортно і вони по якості ніби не погані, але ж ціни??????
Ну от чесно.
Этожзвяздаяегообожаю• 11 мая 2024
я сама в шоке.
К примеру, на мальчика в Польше валом футболок по 6-10 зл.
а в Украине 400-800 грн
Все буде Україна
• 11 мая 2024
Не Київ, не Львів, якщо вам це допоможе мене обісрати 😀
Невелике місто порівняно.
Все буде Україна
• 11 мая 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
я сама в шоке.
а в Украине 400-800 грн
Моя донька підліток любить звісно одяг, але так і каже, мама я краще почекаю трохи але по інету замовлю
Зрадорозганячка• 11 мая 2024
Я в Дніпрі живу, за 2500 офігіла, пошив і тканина на 3! Ви взагалі рекорд побили🥵
Все буде Україна
• 11 мая 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Если вас смутило, значит зарплата не але
Якщо купила - то альо..
Звісно мене це здивувало, бо такі ціни на такі речі тільки у нас.,
Все буде Україна
• 11 мая 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Я ледь не купила за 2700, таке амно…. Але то було б на один раз мені, але вже взяла і не шкодую, просто з цін дивуюся
Столічна штучка• 11 мая 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Якщо купила - то альо..
Люкс дорогой, а какая у вас зарплата?
Там-тарарам• 11 мая 2024
Автор, а о чем поговорить? Можно купить ланос, а можно бентли. На каждый товар своя цена
Я бюст на свои 70F купила за 2300 и он намного лучше по качеству и лекалу ,чем те польские, что носила до этого и вообще. Что сравнивать? Нужно было - купили
Все буде Україна
• 11 мая 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Люкс дорогой, а какая у вас зарплата?
Дохід ви маєте на увазі?
Від 4К ( тільки у мене однієї)
Все буде Україна
• 11 мая 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
потому что у нас - культ потребительства, вещизма и брЭндав )
От от! Це ви дуже праві
Зрадорозганячка• 11 мая 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Якщо купила - то альо..
Якість і пошив - так собі, а луплять як за люксовий одяг(
Яка різниця скільки людина заробляє, навіть якщо мільйони, річ має свою реальну вартість, а не перекуп за 100% накрутку!
Зрадорозганячка• 11 мая 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Так, наживаються на людях(
Все буде Україна
• 11 мая 2024
Ответ дляТам-тарарам
Ні. Ви мене почули. Такі речі набагато дешевші за кордоном, це у нас вони з такими цінами
Столічна штучка• 11 мая 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
У автора выбора ж нет, а люди тоже хотят заработать,
Там-тарарам• 11 мая 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Мой бюст не дешевле) одинаково. Как и кроссовки скечерс что там, что сям смотрела 2700 цена.
Все буде Україна
• 11 мая 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Ви праві у мене справді вибору не було.
Але блін ну це реально несправедливі ціни
Кудлата хмаринка• 11 мая 2024
Ответ дляВсе буде Україна
я брюки гарної якості ношу не один рік, одні ношу вже 5-й, базова модель. Звісно не постійно.
Тому не бачу сенсу жлобитись, це вийде економніше, ніж купувати нові кожного сезону.
Все буде Україна
• 11 мая 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Тому я купила не за 2600
Столічна штучка• 11 мая 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Ви праві у мене справді вибору не було.
Если б не покупали, они не продавали, или только в нужны 4 К
Кудлата хмаринка• 11 мая 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Тому я купила не за 2600
ну так.
Ви дивуєтесь цінам на одяг, який носитимете не один сезон. А я офігіваю з цін на продукти, у мене кожен похід в новус чи сільпо - близько 1000 грн, а ходжу я туди майже щодня. Ось де шок))
Нічний дожор• 11 мая 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
ну так.
Це точно, якщо нормально харчуватись, то виходить чимало)
БлинчикБезСметанки• 11 мая 2024
Ответ дляТам-тарарам
вопрос не в нужности, а как раз - в качестве и в том, что у нас, и правда, давно уже берегов не чуют
можно купить не ланос и не бентли, а выбирать между мерсом, ауди, вбм.
но, бимер будет если в одинаковой цене смотреть - то мощный, но бедненький, ауди - красивая внутри, но не на 4, мерс безопасный, но жесткий
а у нас - черные брюки, просто обычные черные брюки. не лагерфельд или что-то там, из шанелей, а просто коттоновые строгие брюки - 100 евро. патамушта! когда цена им в базарный день - максимум 50.
Все буде Україна
• 11 мая 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Ви дуже праві!!!
Нічний дожор• 11 мая 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Ви праві у мене справді вибору не було.
Все залежить від бренду, думаю, на знижці можна знайти дешевше, або десь в інших магазинах
Шотуткоїться?• 11 мая 2024
А где такие цены? Никогда не видела таких цен в торговых центрах Украины
БлинчикБезСметанки• 11 мая 2024
Ответ дляТам-тарарам
пример - у нас пума на распродаже - ниже 40 долларов ничего нет, и только потому, что последние размеры.
в америке сейл - пума - ВСЕ РАЗМЕРЫ, что остались - минус 50-60-70%, например, и есть вещи и по 10 и по 15 долларов.
Там-тарарам• 11 мая 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
А как может быть 50? Учитывается лекало, оверлоченность и в целом никогда итальянский шелк не будет стоить как пижама подобная из Джулии. Накрутки несомненно есть, но опять же
Джинсы из Синсея очень отличаются по ткани от Левис.