Всім привіт. Прошу поради, підказки. Сподобалася ця модель візуально, але не гібриди в одній комплектації лише, ціна більше трішки більше мільйона, а начинка зовсім бідна. Гібриди щоб з нормальною комплектацією ( і то не мега) то не менше 1200000 грн. Перевищує наш бюджет, а в кредит так хочеться, з іншого боку розуміння що це ж на роки покупка.
Рекомендують цю тм багато, а вона того варта?
Або може порадите свою ластівку
Дякую за відповіді🌷
Або може порадите свою ластівку
Дякую за відповіді🌷
Радість моя• 11 мая 2024
Ні. Не варта. За такі гроші можна взяти нормальний кросовер в хорошій комплектації, бо в тойотах навіть в найвищій вона завжди скупувата порівняно з конкурентами. Ну і яріс кросс - це жужа яріс просто на високому кліренсі. Гляньте нісан жук
Ответ дляРадість моя
Дякую за відповідь, але в мене чоловік високий, а вона жіноча занадто і невеличка для родини, розглядали його також
Радість моя• 11 мая 2024
Ответ дляВален тина
Ги, а яріс Вам не тісний? Це ж взагалі на платформі класу В. Я мобі взяла гібрид нісан кашкай - місця більш ніж достатньо, для чоловіка теж, він великий)) але це більше Вашого бюджету(( У чоловіка міцубіші аутлендер - мені вона дуже подобається, але начинка навіть в топ комплектації бідніша за мою. Собі як вар розглядала Рав4 ще, і там теж технології позаминулого століття навіть в свіжих гібридах - в цьому вся тойота, продаватиме старе начиння поки продається
Лгин• 11 мая 2024
В мене пів року саме такий автомобіль. Звичайний на механіці. Тойота то завжди якість. Мені подобається, бо я не люблю великі кроссовери. Перед цим був тігуан на автоматі. Теж подобався.
Ответ дляЛгин
Дякую
Ответ дляРадість моя
Сьогодні були в салоні, чоловіку в крос навіть дуже норм, але ж вартість ну дуже вже завищена, це точно
Щас ухожу• 11 мая 2024
Это первое и единственное авто для семьи?
И вообще тойоты начинкой не сильно могут похвастаться, а в бедных комплектациях и подавно, а потому для меня покупка авто в салоне табу, разве что бюджет не лимитирован.
Ответ дляЩас ухожу
Зараз маємо ланос 2011 року, так це єдине буде. Вже втомилися обирати, чесно кажучи. Хочеться і круїз контроль, парктроніки, кліматконтроль, підігрів лобового...щоб бензин теж не тягла безбожно, танк не потрібен, але бажання з реальністю поки що складно поєднати ))))
Щас ухожу• 11 мая 2024
Ответ дляВален тина
Это все сейчас в любой +- современной машине. Потому не вижу смысла так переплачивать за салон, по итогу со всеми нюансами выйдете за бюджет так или иначе. А не дай бог стукнете где.
Радість моя• 11 мая 2024
Ответ дляЩас ухожу
Не в любой. Подогрев лобового у меня был в первой киа сид 2020 года в максимальной комплектации, сейчас таких в Украину не возят, только в самой бедной. Когда недавно рашила поменять, чуть не сдохла, пока нашла в одном единственном кроссовере в нужной мне ценовой категории ту опцию.
Ответ дляTanasarim
Ні. З цією будете міняти задні амортизатори чесно.
Зверніть свою увагу на королу кросовер
І якщо хочете надійну машину, то Ніссан теж не рекомендую
Зверніть свою увагу на королу кросовер
Дякую за відповідь, можливо щось порадите?
Щас ухожу• 11 мая 2024
Ответ дляРадість моя
Ну я тоже после этой зимы когда меняли машину мужу кричала ’подогрев лобового’, а потом уже мне в машину, она попроще чем у мужа, камешками которыми ямки латают прилетело в лобовое - замена не очень дорого, а вот замена лобового с подогревом и датчиком доджя как у мужу - многократно дороже. Но опция классная.
Ответ дляВален тина
Це таке діло) важко обирати. Ви ж собі по своїх запитах шукаєте.. я вам написала,1 що НЕ раджу)
Корола нова хороша знаю, та що кросовер.
У мене вже друга Корола, але в седані.
Є досвід з нісаном. Не сподобалося. Питання були по ремонтам. Аутленлер. Міцубісі подобається. Але там наче в нових моделях якраз двигуни нісанів, то знову ж таки питання.
Особисто моя думка, то Тойота це завжди ціна якість.
У мене вже друга Корола, але в седані.
Радість моя• 11 мая 2024
Ответ дляЩас ухожу
У меня каско полное, которое такое менякт
Холодная каша• 11 мая 2024
30% вартості - плата за шильдик. Той варіант, коли якість і начинка не відповідають вартості.
Холодная каша• 12 мая 2024
Ответ дляРадість моя
ой ні, жук - то як викидень х-трейла
їздила на тест-драйві, коли мені вибирали, танунах
Холодная каша• 12 мая 2024
Ответ дляВален тина
КІА моделі розгляньте, у них дуже хороша лінійка, і ціна, як на начинку -
Холодная каша• 12 мая 2024
Ответ дляTanasarim
Зверніть свою увагу на королу кросовер
ну чому ж? У нас був єнотик, 10 років від’їздив - нічого, крім планового ТО, і розхідників. У знайомих х-трейл вже 8 років, теж безвідказний, ще у одних патфайндер вже 10-й рік - об’їздили ним всю Європу вздовж і впоперек
Холодная каша• 12 мая 2024
Ответ дляВален тина
найкраще на авторіа під свою суму задайте модель і технічні характеристики і почитайте відгуки реальних власників. але обов’язково звертайте увагу на тип мотору і рік випуску автомобіля. Бо дуже часто одна й та ж модель в різній комплектації або поколінні має великі відмінності
Ответ дляХолодная каша
Я зробила висновок зі ніссани, що це як лотерея. Коли ми розбиралися зі своїм, теж ікстрейл, то від одних власників я чула те що ви пишете, а від інших, що більше ні в якому разі)
На 100 тис полетів мотор. Доглядали за ним завжди, як за диттниною)
Королу продала 600 тис. Звичайно, дуже багато факторів на це моле вплинути. І з тойотою можуть бути сюрпризи. Але якщо про вірогідність, то з нісанами у мене все)
Радість моя• 12 мая 2024
Ответ дляХолодная каша
Вже ні(( вони забили на Україну і в салонах найпростіша комплектація з начинкою ланосу. Я в шоці була, але це політика власників марки(((
Ответ дляХолодная каша
Так, зіштовхнулися з цим, навіть не очікувала, що вартість настільки не відповідатиме вмісту, Кіа теж був варіант для розгляду, але бачу відгуки теж розділяються, розглядаємо Спортейдж і Стонік
Ответ дляРадість моя
Так, теж з цим вже зіткнулися, не знаємо на що вже й дивитися, всі хочуть повище ціну і мінімум комплектації
Кицюююня• 12 мая 2024
Не знаю як саме Яріс Крос, але мені подобаються Тойота. Раніше їздила на ауріс, булииньюансииз коробкою передач, а взагалі мені машина подобалась. Зараз у мене CHR, вона наче зроблена під мене, все влаштовує. У чоловіка був Авенсіс 2006 року, хоч і механіка, але я ніжно її любила. Потім він змінив на нову Авенсіс 2016 року, я її ненавиділа, як корито, жорстка і не комфортна. Потім чоловік хотів змінити на Кемрі, але його зупинила саме бідна комплектація. Купив Мазду 6, там хороша комплектація, йому подобається, але мені ні, не моя посадка і «чужа» як для мене приборна панель. І ще в Мазда паскудний сервіс.