MacOS-ница• 11 мая 2024

У кого вже почався клімакс, які були симптоми?

АсобеннАя• 11 мая 2024
настрій(( то вниз, то вгору, то наорати на когось, потім ніч не спати, жесть
Сонечко• 11 мая 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
А сейчас есть действенные лекарства все это убрать?
С печалью жду климакса, все жизнь болезненные месячные теперь думаю еще и в климакс мучаться ((
Я вот попробовала примулу вечернюю в большой дозировке. У меня начались приливы, конкретные такие. То раз в три часа, то три раза в час.... Мне подошла эта добавка. Но всё индивидуально, всё нужно пробовать на себе.
Поліпривіт всім• 11 мая 2024
Ответ дляЖена миллионера
Так климакс то вже крапка і новий етап життя. А от менопауза ,то треба пережити
Наоборот
главное различие между климаксом и менопаузой заключается в том, что климакс – это период перед последней менструацией, когда уровень эстрогена постепенно снижается, а менопауза – это конечная точка, когда менструации прекращаются окончательно.
Безсовісна кума• 11 мая 2024
У меня сократился цикл , потом вообше произошёл сбой , началось кровотечение . Мне уж лучше бы приливы, чем это (
СирОжино пирОжино• 11 мая 2024
У меня в начале увеличился інтервал между критическими днями, а сами дни уменьшились. Затем могло по 3 месяца и по 5 не быть, затем появлялись снова. Частые головные боли и нет настроения. Потом стала просыпаться в 3часа утра и не могла заснуть. Сейчас уже год прошел как нет критических дней. Других симптомов никаких нет, правда бывает временами как бы жарко, но не потею , не краснею. Сон наладила приемом витаминов и магнием. Поняла что мне надо пропивать магний периодически, а витамины ежедневно. И появилась сухость кожи, особенно рук
Бабка-ежика• 11 мая 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Я от приливов спаслась мирификой, бад такой. И приливов нет, и кожа чище и сплю лучше
Сунуся в чужі справи• 11 мая 2024
Ответ дляСонечко
Так вам примула помогла или нет? Непонятно как то описали)..
Фляшка на трьох• 11 мая 2024
Ответ дляЖена миллионера
Що таке клімакс: все про клімактеричний період

Життя кожної жінки складається з 7 періодів: внутрішньоутробного, новонародженості, дитинства, статевого дозрівання, статевої зрілості, клімаксу, старіння. Для кожного з них притаманні свої анатомо-фізіологічні особливості. Ця стаття розповість коротко, але все про клімакс у жінок, включно з тим, як починається клімакс, чи можливо відстрочити його початок, які способи допомоги та полегшення самопочуття під час його перебігу.
womens-health

Що таке клімакс
Клімактеричний період життя буває у жінок і у чоловіків, і починається приблизно в одному віці. Коли конкретно це станеться залежить від багатьох факторів. Нормальні тимчасові рамки дебюту цього стану – 45-55 років, а норма його тривалості – 5-10 років.

Клімакс у жінок – це природний фізіологічний процес зворотних змін і поступового згасання репродуктивної функції. Протягом клімактеричного періоду розвивається дистрофія фолікулів, яйцеклітини «втрачають чутливість», знижується можливість запліднення. Відбувається і гормональна перебудова. Яєчники зменшують, а потім і припиняють синтез гормонів естрогенного ряду і прогестагенів. Змінюється гормональна функція гіпоталамуса та гіпофіза. Істотно збільшується вироблення ФСГ (фолікулостимулюючого гормону) і ЛГ (лютеїнізуючого гормону).

Клімакс і менопауза: в чому різниця
Розповідаючи все про клімакс слід також уточнити, що менопауза і клімакс – це пов’язані поняття, але не одне і теж.

Сьогодні замість термінів «клімакс» або «клімактеричний період» прийнято використовувати інші назви – пременопауза або перименопауза. Цей стан включає в себе 3 тимчасових відрізка:

Пременопауза. Початок клімаксу – це збої менструального циклу, які проявляються в нерегулярності місячних, збільшенні термінів між менструаціями, скороченні днів і зниженні кількості кров’янистих виділень. У цей період починається гормональна перебудова, описана вище. Зазвичай пременопауза настає в 45-47 років. Тривалість пременопаузального періоду може коливатися від 2 до 6 років.
Менопауза. Факт закінчення вироблення яйцеклітин. Про те, що жінка не може стати матір’ю свідчить відсутність менструацій протягом 12 місяців поспіль. У більшості жінок вік настання менопаузи – 50-53 роки.
Постменопауза. Час остаточного завершення дисфункції яєчників і гормональної перебудови. Постменопауза починається за фактом констатації настання менопаузи, і триває по різному. Рідко, але можливе закінчення клімаксу через 1-2 роки, а у деяких симптоми остаточно зникають тільки до 70 років. Зазвичай постменопауза триває близько 12 років.
Вы можете своими словами?
Фляшка на трьох• 11 мая 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Ичто дальше
Плакулька• 11 мая 2024
Розкажіть мені коли можна тріпати нерви оточуючим, виправдовуючись гормонами, бо мені 48, цикл стабільний, а ні пмс, а ні клімактеричних прояв в настрої не відбувається.
Тоскующая• 11 мая 2024
У меня не было ничего, кроме сбоя цикла, до этого никогда не сбоил. Потом просто прекратились кд и все. А вот после этого два года болели все суставы и прибавила 10 кг на том же питании. Ну а психованная я всю жизнь, тут ничего не изменилось))
Українська зірочка• 11 мая 2024
Ответ дляБлагоуханочка
Основное - это приливы, вы их не пропустите. Ну и длительные промежутки между КД, пока совсем не прекратятся
Индивидуально. У меня месячные пропадают на периоды от 2 до 6 месяцев. А рриливов нет, по крайней мере ярко выраженных
Суцільна зрада• 11 мая 2024
Идиотский вопрос. Когда начинается климакс надо идти к гинекологу и наблюдать?
Дама-мадама• 12 мая 2024
У мене починалося із збоїв циклу. Потім приливи. Вже років 4. Зараз менше, а роки три тому - це була жесть. Мені зараз 54. А критичні дні в мене стали не щомісячні, а щорічні))) Вже два роки підряд раз на рік маю щастя)))
Сонечко• 12 мая 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Почитайте не через раз, а всё написаное, внимательно.
Сонечко• 12 мая 2024
Ответ дляДама-мадама
Вы себе как-то помагаете, витамины, добавки или так, просто терпите?
Дама-мадама• 12 мая 2024
Ответ дляСонечко
Нічого не приймала. У мене як раз чоловік захворів на онко, то доводилося багато клопотатися за нього - лікарі, операції, реанімації, хімії, гроші на це все, купа документів. Тому мій клімакс (найактивніша фаза) пройшов на другому плані.
Сонечко• 12 мая 2024
Ответ дляДама-мадама
Ясно. Надеюсь всё хорошо у вас.
Дама-мадама• 12 мая 2024
Ответ дляСонечко
Ясно. Надеюсь всё хорошо у вас.
Дякую!)))