энциклопУдия• 11 мая 2024
Как вам косметика Hillary Organic?
Наткнулась на них в инсте, раньше не слышала, в основном пользуюсь про. А у этих такая реклама убедительная) что чуть не купилась? Что-то пробовали? Как вам? Спасибо
Неначасі• 11 мая 2024
Мені не зайшло. Брала догляд для волосся, знайома відгукувалася гарно, але у мене стало як пакля і ефекту особливо не помітила.
А вот недавно• 12 мая 2024
Зайшли патчі жовті, зайшла олійка для обличчя на ніч. Для волосся кондиціонер - таке собі.