Fashion_besties• Изменено 12 мая 2024

Кто уже высадил помидоровую рассаду в грунт?

И что теперь делать с подмерзшими растениями.
Свитерочки одевать? 😃
У нас пожелтели почти все 🌱
kornezka• 12 мая 2024
Я посадила в теплицю. Ростуть неважно. А огірки посадила у відкриьий грунт. Така ж нерадісна картина. Готуюсь до пересадки. Нехай минуть холодні ночі. Ех! Природу не обдуриш.

double-mama• 12 мая 2024
Киевская область,высадили в первых числах мая. Но у нас высокие грядки, а сверху спанбонд,закрываем на ночь,все ок.
DamianaD• 12 мая 2024
Я б полила з Магнікур енерджі і пляшками пластиковими накрила б (горлом до верху).
Я дотримуюсь поради не висаджувати у відкритий грунт раніше 22.05.
В минулому році було виключення, висадила 15.05.
Юля Неюля• 12 мая 2024
Полтавская область, ночью -5 несколько дней еще будет.
Пока ничего не садили в открытый грунт
чаревна• 12 мая 2024
Держим в теплице, уже перерастает. Ещё неделя холодная и начнем высаживать.
За город выезжали, там у людей померзло
peti• 12 мая 2024
В минулому році перший раз займалася городом. Свою розсаду висаджували в ґрунт в 20 числах червня. Такі гарні помідори були. Правда пізніше.
автор Fashion_besties • 12 мая 2024
Ответ дляDamianaD
Дякую! Спробую 🍅🤗
DamianaD• 12 мая 2024
Ответ длячаревна
За город выезжали, там у людей померзло
Моя в минулому році сильно переросла.
Перець вже цвів в стаканчиках.
Помідори, обривала нижні листки і ’ложила’ корінь в довгі ямки. Обережно загинала, щоб не зламати. Гарно вкорінилися і був рясний врожай.
MarinaPA• 12 мая 2024
Накривайте на ніч їх , вони ще живі, думаю можна врятувати. Я буду висаджувати після 15го, або пізніше, дивитимусь по погоді (київська обл). Колись теж зарано посадила, зранку встала, а вони всі попадали в почорніли

Zaken• 12 мая 2024
То обвітрилося/спеклося. Мороз не так помідори нищить. Полийте, а головне, не забудьте інсектицидом обробити.
Людима• 12 мая 2024
Спробуйте антистрес Ізабіон - від від заморозків, спеки допомагає рослинам