Началось!
ТИПИЧНЫЙ КРЫМ
17 минут назад
⚡Разбор завалов приостанавливается. Воздушная тревога вновь объявлена в Белгороде
17 минут назад
Camomile-Anna• 12 мая 2024
Та это как в Буйнакске и Волгодонске в свое время вызрывчатку ФСБ подложило
Ответ дляЛюсильда.ua
Вчора згорів будинок людини, яка кілька років тому погрожувала моїй родині. Це не пов´язано з війною. Причин я не знаю, не з´ясовувала. Я б мала щиро радіти. Але от чомусь мене цей факт не порадував.
А чого погрожував? Ваша собачка голосно гавкала, чи листя з дерев летило на його двір?
Sofia Tatra• 12 мая 2024
Рязанский сахар ?! Эх… а стадо все схавает … 30 лет а они так ничего и не научились понимать .
Если б мексиканцы также обстреляли американский город, через 2 дня Мексики бы не существовало
Ответ дляЛюсильда.ua
Я вірую в Бога, тому борюся з почуттями ’побажань смерті’ будь-кому. Просто по факту смертей - комусь співчуваю, до когось - байдужа. Особливо з ким не знайома була. Радіти з трупів чи над могилами... Ну то зашквар як на мене. Я сама вже боюся деяких своїх думок. Було багато випадків: образилась на когось - а людина ця найближчим часом і померла. Тепер боюсь таких думок, не радію, не бажаю...
Будь-ласочка, образтесь на путлера і КО дуже-дуже... може містика спрацює
Ответ дляowl62
Кому ви вірите? Вона тут хизувалася, що інтуїція її ніколи не підводить.І вона точно знає, що війна рівно на два роки. А коли ходили чутки про смерть Кадирова, то вона клялась божилась,її інтуїція говорить що це правда. Потім, коли в черговий раз вихвалялася своєю інтуїцією 😂, я ій нагадала її промахи. Без хамства, по дружньому. А вона мене в блок кинула
Ответ дляЛюсильда.ua
Мда... Ще довго нам не бачити перемоги. Бо у нас ’міцний менталітет’. Ми не можемо перемогти в собі оте генетичне бажання ’щоб у сусіда хата згоріла’. То як тоді ми переможемо зовнішнього ворога?!
Жахливо жити серед усіх оцих ’людей’ і виїхати немає можливості. Ну в мене вже є до цього певний імунітет. Я звикла , що таких було багато в класі, в універі, зараз на роботі. Вони радіють, коли інші колеги хворіють і заздрять, якщо хтось здоровий, працьовитий, вищий за посадою, більше заробляє. Шкода дитину свою, якій доведеться існувати в цьому суспільстві.
Вы только что сравнили ваших коллег и одноклассников с рашистами или мне показалось?
Парова Машина• 12 мая 2024
Ответ дляNat-li
Та це просто бідолашну святу Люсільду, яка нікому не бажає зла, ще зі школи оточують тільки жахливі заздрісні люди. То вона вже геть заплуталась бідолаха
Ответ дляton-ka
А так как вы, пишут те, кто не живёт у границы и не понимает, что Харькову за это достанется в разы хуже. Хоть Харьков и ни при чем даже. Замолчите уже и прекратите радоваться. Тут нечему радоваться. Это лишний повод россиянам оправдать свои обстрелы по нашим домам
пeрeд кeм им нужно оправдать?
Ответ дляЛюсильда.ua
Шкода, Вас, Люся. Дуже шкода, що не можете виїхати. Так би жили десь серед добрих німців, чи американців.
Чи може Ви на росію хочете виїхати?
Валентина-Настя• 12 мая 2024
Не нашла в теме, поэтому спрошу. А почему окна целые, машины не сгоревшие, пожара нет, так аккуратненько сложился . Это как??
В Харькове, когда в подъезд прилетело - места живого вокруг не осталось
Ответ дляВалентина-Настя
Тут писали, що з одного боку (де стався вибух) повилітали вікна, а з двору- цілі.
Ответ дляЛюсильда.ua
Рівно рік тому! Респект моїм фанатам
Я завжди маю на увазі обстріли військових баз, аеродромів. Місць скупчення особового складу орків. Я категорично проти обстрілів цивільного населення. Житлових масивів. Зараз такий рівень технологій, що можна з точнітю до 99% розрахувати місце потрапляння ракети.
Ви неповна розуму? Ніхто не обстрілював цивільне населення бля*города. Вони збивали над містом ракети. Збили всі, впали уламки. Це їх версія. То до чого тут ми? Не треба було збивати - летіли б куди їх запустили (С). А запустили саме по військовим цілям. У нас не так багато снарядів, щоб витрачати їх на житлові будинки
Ответ дляВалентина-Настя
Єто потому, что ракета умная. Она залетела в подвал и там взорвалась
Ответ дляВалентина-Настя
а ще цікаво чому вони передають сумки всякі, валізи, цікаво коли це вони встигли їх скласти