Началось!
«Люди кричат под завалами рухнувшего подъезда. Местные говорят, что крик слышно за сто метров от места трагедии», — передавал Mash.дети в реанимации и под завалами многодетная семья.33 человека уже.разгребать еще и разгребать.но ясно что все мертвы уже кого не вытянули сразу
пойти на митинг против войны боятся.хоронить детей -не боятся
и на что они надеялись.верили путину.путен памаги.надо было уезжать .до конца войны или пока не оставят в покое Харьков и область спокойсвия им не видать и будут жертвы
если белгородцы и после этого на выйдут на митинги за мир-это будет уже вообще.до такой степени терпилы.недвижка рухнула в цене.потеряли работы.сидят трусятся.ножки ручки собирают детские по площадках.
julia_v_m_a_34• 12 мая 2024
Ни одну тут сочувсвующую не видела с их сочувствием в темах где обсуждались трагедии в Украине, а тут прям сострадание из них льётся ...
Люсильда.ua• 12 мая 2024
Ответ дляБояукраїночка
Официально о погибших пока не сообщается, число пострадавших, неофициально, перевалило за 30 — среди них двухмесячный младенец.
Мда... Ще довго нам не бачити перемоги. Бо у нас ’міцний менталітет’. Ми не можемо перемогти в собі оте генетичне бажання ’щоб у сусіда хата згоріла’. То як тоді ми переможемо зовнішнього ворога?!
Жахливо жити серед усіх оцих ’людей’ і виїхати немає можливості. Ну в мене вже є до цього певний імунітет. Я звикла , що таких було багато в класі, в універі, зараз на роботі. Вони радіють, коли інші колеги хворіють і заздрять, якщо хтось здоровий, працьовитий, вищий за посадою, більше заробляє. Шкода дитину свою, якій доведеться існувати в цьому суспільстві.
Ответ дляwhenallissaidanddone
Та шо вы перекручиваете.
Типа не поняли о чем я.
Прилетало, ясен пень. Много раз и по жесткому.
Просто страшно, что после белгорода прилетит с утроеной силой.
Типа не поняли о чем я.
не помню, чтобы когда-то прилетало с утроенной силой из-за сраного Белгорода. Орки всегда лупят по нам одинаково без привязки к праздникам и снесенным подъездам
Ответ дляЛюсильда.ua
Тут вище скрін давали, де ви’ Приднестровскую народную республику ’ заохочували бомбити. Чи там не люди живуть? Чи то зовсім інше було? Як ви збираєтесь виховати свою дитину нормальною,якщо у вас така біополярка?
Люсильда.ua• 12 мая 2024
Ответ дляMilanaher
Продублюйте скрін, будь ласка, я взагалі не пам´ятаю про тему щодо Придністровської республіки... Бо я всі сторінки цієї брудної теми перечитувати не бажаю.
І ще питання: є тут якась хвора фанатка, яка слідом за мною ходить і скрінить усі мої пости?! Я закликала вбивати дітей Придністров´я????
Ответ дляЛюсильда.ua
Ви думаєте в Придністрів´ ї немає дітей зовсім?
Ответ дляЛюсильда.ua
На рахунок хворої фанатки не знаю. Але на фоні ваших минулих заяв , ви здоровою точно не виглядаєте .
Люсильда.ua• 12 мая 2024
Ответ дляMilanaher
Рівно рік тому! Респект моїм фанатам
Я завжди маю на увазі обстріли військових баз, аеродромів. Місць скупчення особового складу орків. Я категорично проти обстрілів цивільного населення. Житлових масивів. Зараз такий рівень технологій, що можна з точнітю до 99% розрахувати місце потрапляння ракети.
Ответ дляЛюсильда.ua
Рівно рік тому! Респект моїм фанатам