Бояукраїночка• 12 мая 2024

Люблю бедгородское пво. Десятиэтажка разрушена

Началось!
Люсильда.ua• 12 мая 2024
Ответ дляMilanaher
На рахунок хворої фанатки не знаю. Але на фоні ваших минулих заяв , ви здоровою точно не виглядаєте .
Я себе здоровою і не позиціоную. Уважніше слідкуйте за моїми темами. Була б здоровою - давно б з країни виїхала. Поспішайте робити скрін у свою копілочку, він Вам ще знадобиться проти мене . Щиро радію, хто виїхав і влаштувався закордоном. Дівчата це знають. Не засуджую і не заздрю!

Milanaher• 12 мая 2024
Ответ дляЛюсильда.ua
Рівно рік тому! Респект моїм фанатам
Я завжди маю на увазі обстріли військових баз, аеродромів. Місць скупчення особового складу орків. Я категорично проти обстрілів цивільного населення. Житлових масивів. Зараз такий рівень технологій, що можна з точнітю до 99% розрахувати місце потрапляння ракети.
А де в Придністрів´ї місця скупчення орків? Чи там таки ви мали на увазі інше???
Milanaher• 12 мая 2024
Ответ дляЛюсильда.ua
Звістно тепер зроблю скрин. Щоб на майбутьнє бачити реальне обличчя ’ святих баб’.
Люсильда.ua• 12 мая 2024
Ответ дляMilanaher
Там є військові бази рашистів, якщо Ви не в курсі.
vikohka• 12 мая 2024
Ответ дляopium_black
Вот фото с другой стороны дома, который был рядом с тем, что пострадал.
так ровнeнько обвалилось)))
Milanaher• 12 мая 2024
Ответ дляЛюсильда.ua
Але ж орків там не має? Та й в вашому скріні зовсім інше читається. Та розумію , біополярка вона така.
Люсильда.ua• 12 мая 2024
Ответ дляMilanaher
Авжеж, робіть і слідкуйте на здоров´я! Вам же ж в житті більш немає чим зайнятися. Співчуваю. Нескучних тем.

Olga Zelenyak• 12 мая 2024
Это биполярка? Сначала ждать, когда вдарят по Приднестровью, которое в нынешней войне никак не участвует и где преимущественно живут молдоване, которые украинцев не убивают. А когда по Белгороду прилетело, заламывать руки в истерике про сдохшую у соседа корову.
Milanaher• 12 мая 2024
Ответ дляЛюсильда.ua
Я вам також співчуваю. Точніше вашій дитині. Не солодко ій живеться. І в одному я з вами згодна, що нормальної їй дійсно не вирости. С такою то матір´ю.
Парова Машина• 12 мая 2024
Ответ дляЛюсильда.ua
Мда... Ще довго нам не бачити перемоги. Бо у нас ’міцний менталітет’. Ми не можемо перемогти в собі оте генетичне бажання ’щоб у сусіда хата згоріла’. То як тоді ми переможемо зовнішнього ворога?!
Жахливо жити серед усіх оцих ’людей’ і виїхати немає можливості. Ну в мене вже є до цього певний імунітет. Я звикла , що таких було багато в класі, в універі, зараз на роботі. Вони радіють, коли інші колеги хворіють і заздрять, якщо хтось здоровий, працьовитий, вищий за посадою, більше заробляє. Шкода дитину свою, якій доведеться існувати в цьому суспільстві.
Ви дві години тому писали мені що виходите з теми, чому ви досі тут?
Люсильда.ua• 12 мая 2024
Ответ дляMilanaher
Ой, не заздріть, тезко. Що моя біополярка порівняно з Вашою параноєю . За всіма слідкувати, всіх підозрювати. Збирати компромати. Вам хоч держава пенсію якусь нараховує?
VA 11• 12 мая 2024
Ответ дляbibizyana
Сподіваюся таких меншість
Дарма сподіваєтесь. ) Меншість , яким шкода вбивць, тут білі пальтішкі вигулюють. Більше таких не знаю.)
Milanaher• 12 мая 2024
Ответ дляПарова Машина
Тепер мабудь точно піде. Бо вон вище так невдобно вийшло в Люсільди.
rubyo• 12 мая 2024
Ответ дляjulia_kid
👏 за чужой жизнью вы отлично успеваете , молодец . Только не угадали )
Зашла , и никак не надеялась увидеть тут такое дно .
Ну то вийди звідси, розбійник! Цитата, не моє а бєлгород похорошєл за врємя єсвєо, любо-дорого глянути, все, як русні подобається
Milanaher• 12 мая 2024
Ответ дляЛюсильда.ua
Ні, зовсім безоплатно таких як ви , святих жіночок , носом у власне гімно тикаю. Так, що насолоджуйтесь
Люсильда.ua• 12 мая 2024
Ответ дляMilanaher
Хвилюйтесь за своїх діток! За білгородських ви сьогодні широ пораділи . Можете не відповідати. Я Вас в блок.
Milanaher• 12 мая 2024
Ответ дляЛюсильда.ua
Люсильда.ua• 12 мая 2024
Ответ дляПарова Машина
То мене і не було тут дві години. Зараз зайшла подивитися, чи не видалили тему нарешті.
Парова Машина• 12 мая 2024
Ответ дляMilanaher
Люсільда нагадує мені Олю. Олю UA

Milanaher• 12 мая 2024
Люсильда бідненька не витримала правди. Пів- дня українок помоями поливала. Переживала, як її дитина рости буде всі поряд такі кровожерливі, і тут таке вилізло. Власна мати призиває все і всіх бомбити.
VA 11• 12 мая 2024
Ответ дляowl62
А Вьі не верите в Победу? Хотите с путей договариваться? Вопрос в том, что путя договариваться не хочет, вон и Зеленского объявил в международный розыск, мол с преступниками сцарь всея раши договариватся не будет
Знаете, я тоже иногда не верю в нашу победу, но от этого я ещё больше ненавижу русню, и ещё больше хочу, чтобы они все сдохли . Желательно мучительно и долго.
Парова Машина• 12 мая 2024
Так так Люсільда, вірю що ти зайшла чисто подивитись чи не видалили тему, і сидиш тут всім строчиш і всіх блокуєш)))
owl62• 12 мая 2024
Ответ дляlilu1990
Такому можуть радіти тільки маргінали типу кацапських ракушок
А що молитви за ’вразумленіє’ кацапів не допомагають?
VA 11• 12 мая 2024
Ответ дляЛюсильда.ua
Не хвилюйтесь, не видалили.
owl62• 12 мая 2024
Ответ дляТатьяна-57fb
а у нас все тихо происходит криков нет ,а вас кацапские крики расстроили .а меня вот обрадовали на 3ем году войны, там наверняка , все кто радовался когда нас убивают лапы свои вонючие потирал от радости ,вы бы лучше людей в Харькове пожалели и не только в Харькове
Вот и аукнулась белгородцам их радость по поводу ’вечернего салюта’ ракетами по Харькову, на которьій они смотрели с диким восторгом
lilu1990• 12 мая 2024
Ответ дляowl62
Налетів, бабки базарні

Єдиний вклад яких - поточити ляси на форумі
Piracanta• 12 мая 2024
Ответ дляMilanaher
Поздравляю, вас тоже заблокировала Люсильда🤣
Milanaher• 12 мая 2024
Ответ дляlilu1990
Налетів, бабки базарні

Як там ваш брат? Все ще служить 2 роки? Ви з ним , чи з нами?
Milanaher• 12 мая 2024
Ответ дляPiracanta
Воно хвореньке. Нехай само з собою спілкується.
автор Бояукраїночка • 12 мая 2024
И СНОВА ЗДРАСТЕ Жесть Белгород
23 минуты назад
‼Город Белгород. Ракетная опасность
По возможности оставайтесь дома. Не подходите к окнам.