Мольфарочка• 12 мая 2024

Прививки за та проти

Доброго дня,маю великі сумніви що до прививання дитини в сьогоденні,хто прививає яку вакцину купуєте,а хто не прививає підкажіть чому ні,дякую
Їжак в панчохах• 12 мая 2024
Ответ дляКонтрольница
Ніякої відповідальності не буде нести лікар за анафілактичну реакцію, бо це неможливо передбачити.
Медикаментів 90% у нас в країні п´ють без призначень лікаря, аналізів і т.д., і нікого це не турбує.
Ризики операцій завжди є - і теж більшість летальних випадків, це не лікарська помилка, а індивідуальна реакція організму і супутні захворювання.
Несете відповідальність за здоров´я своїх дітей і за своє теж ви - це ваше рішення приймати парацетамол чи робити/не робити операцію.
Так само і з вакцинацією. Чому йде примус? Та тому що від вакцинації залежить колективний імунітет, а не тільки ваш особистий.
Я не дуже добре відношуся до полівакцин, але загалом вакцинація - це не про теорії заговорів, а про здоров´я населення.
Ні, лікар буде нести відповідальність, якщо людина помре в результаті того ж анафілактичного шоку. Лікар міг спасти і не зміг? Якщо смерть від парацетамолу, то як же не вивчив історію хвороби? Я не говорю за людей, які самі собі назначають, тому що я ніколи цього не робила, ви судите по собі. Але якщо лікар назначає ліки, то і має нести відповідальність за наслідки. Ніхто не буде приймати ліки, якщо буде знати, що це смерть, а не користь.
Я, якщо що, вакцинована. І дитина теж. Але є наслідки, лікар визнав, що то від вакцини, але не мій сімейний бо «не по протоколу» визнавати таке

Маргарита и Мастер• 12 мая 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
А можете підказати як вплинути на державний садочок? Бо в нас немає вакцин усіх, то нам і відмовили((( ось і не знаю що тепер робити
Якщо Ви в Україні, то це питання не питання, а ’витрати’, ю ноу вот ай мін. Дивіться, мій син без жодного щеплення відвідував державний садок, бо ми знайшли лікаря- імунолога, яка зробила потрібні справки. Питайте, шукайте, знаходьте, вирішуйте питання, все можливо.
Їжак в панчохах• 13 мая 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Ні. Це нечесно і я не буду давати взятку.
Маргарита и Мастер• 13 мая 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Якщо Ви можете собі дозволити таку розкіш, як не водити дитину в садок через власні переконання, то це чудово. В садочку нема нічого такого ,чому б мама не змогла навчити дитину. Тому, Вам наснаги, дитинці ’питливого розуму’ і щоб все було добре.
автор Мольфарочка • 13 мая 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Не хочете давати взятку,можна вирішити все через суд....але Ви ж розумієте яке буде відношення до Вас та вашої дитини,є ще декілька способів,але їх краще обсудити з юристом,саме це маємо робити ми коли прийде час садочку,юристи знають що в таких випадках робити,ну по крайній мірі наш знайомий знає,незнаю як в інших містах
Маргарита и Мастер• 13 мая 2024
Ответ дляМольфарочка
Обов´язково поділіться Вашим досвідом, це буде цікаво. Моє дитя 2008 року, до садочку збирався в 2013, не маючи ЖОДНОГО щеплення. Я наполягала на конституційному праві, що не приймаючи до садочка (нема місць і ще мільйон відмовок) вони порушують права. Намагалась купити в садок щось необхідне для кухні або в групу. Ні-чо-го! Принесла папку довідок і все вирішилось. Бажаю Вам терпіння, наснаги і удачі. Ви сильна і вперта, бажаю, аби все вдалося.