Виправлялочка• Изменено 12 мая 2024
Беспокоит результат анализа крови, ребенку полтора месяца
Доброе утро!
После рождения ребенка, ей сейчас полтора месяца, у младенца началась желтуха, принимали Укрлив, E (пили месяц), K пьем (раз в неделю), витамины D пьем постоянно. Есть гипетронус, делаем массажи, пьем Магне+B6, спит ребенок более-менее. Была аллергия, но сейчас проходит, так как перестали есть молочные продукты, заменив их на Кальцемин Адванс. Делали нейросонографию, все в норме. Вчера сдали анализы крови на билирубин и общий анализ крови, который очень не понравился.
Уровень билирубина 25 при норме менее 17, билирубин прямой 8 при норме менее 5, эритроциты 3,15 при норме 3,3-4,9, лейкоциты 6,4 при норме 6,5-12,5, тромбоциты 624 при норме 180-400, моноциты 19 при норме 2-12, гемоглобин в норме, 104 при норме 100-140, гематокрит 28 при норме 32-49. Анализ крови сдавали через полтора часа после кормления грудным молоком, малышка на грудном вскармливании полностью.
Будем благодарны за ответы!
Попадалочка• 12 мая 2024
Фіга собі у вас ціла купа вітамінів!
Автор щось занадто багато всього вам написали.
Шукайте іншого лікаря бо цей що у вас залікує вас купою пігулок.
Жена сантехника• 12 мая 2024
Шукайте іншого педіатра,бо дитину залікують,мабуть це перший малюк і тривожні батьки шпигують дитину ліками.
#Пойду_кгадалке• 12 мая 2024
Показники трохи нижче норми це не критично. І не можна сліпо орієнтуватися на показники дітей до року, бо в 1,5 місяця і в 11 місяців вони будуть відрізнятися, але в обох випадках це дитина до року. І нащо дитині в такому віці стільки пігулок та синтетичних вітамінів? І ви впевнені що у дитини була алергія, а не гормональні висипи які зазвичай бувають у всіх новонароджених і минають приблизно до двох місяців.
Виправлялочка
• 12 мая 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
2 дні тому були на прийомі, сказали, що алергія, ми думали, що акне, і крім почервонінь було і шелушіння шкіри над бровами і на лобі.
В перші дні після народження було сильне шелушіння шкіри по всьому тілу.
#Пойду_кгадалке• 12 мая 2024
Ответ дляВиправлялочка
Це нормально для новонароджених дітей. Шкіра адаптується до зовнішніх умов, повітря, води і т.п. Але якщо вам подобається заліковувати дитину то ваше діло і ніщто вам не завадить. Я би міняла лікаря.
Виправлялочка
• 12 мая 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Дуже дякую за відповідь!)
Меня много• 12 мая 2024
Пишіть частіше про дитину
Бо сліпо вірити одному лікарю не раджу
Зі своїми дітьми зробила купу помилок, є такі що мають наслідки
Бо сліпо вірити одному лікарю не раджу
Чупа-чупс• 12 мая 2024
Ответ дляВиправлялочка
Є купа транзиторних тобто тимчасових станів шкіри, в тому числі токсична еритема і акне новонароджених. Вони і проявляються в тому числі шелушінням. Якщо немає в ціх місцях вторинної інфекції, нічого робити не треба, а точніше, ніякі ваші дії не прискорять полегшення стану, а от неправильний догляд може погіршити. Я б радила змінити лікаря, бо поизначення вашого викликають купу питань.
Оябунчик• 12 мая 2024
Анализы еормальные у малыша. Такой билирубин - уже норма, закончилась ваша желтуха. Пора отменять все, кроме вит. D3. Может из-за тонуса Магне В6 еще оставят.
Но какой нафиг Кальцемин???? Не дают грудничкам кальций, родничок может раньше времени закрыться.
Оябунчик• 12 мая 2024
Что такое «перестали есть молочные продукты»? Это какие молочные продукты ел новорожденный?
хутряна володарка• 12 мая 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
А витамин К зачем? Не от него ли такие высокие тромбоциты?
Нам после желтухи тоже назначали вит. К
Виправлялочка
• 12 мая 2024
Ответ дляОябунчик
Кальцемин пьет мама около недели, как заменитель молочных продуктов, чтобы не было недостатка кальция, так как считали, что аллергия от молочки. Но если аллергии нет- тогда, по вашему мнению, стоит маме кушать молочное, но в небольших количествах?
Виправлялочка
• 12 мая 2024
Ответ дляПопадалочка
Фіга собі у вас ціла купа вітамінів!
Дякую за відповідь!
Оябунчик• 12 мая 2024
Ответ дляВиправлялочка
Кисломолочное в небольших количествах можно, конечно. Кроме того, полно безлактозных молокопродуктов, если прям уверены, что аллергия.
Какая-та сверхтревожность и ипохондрия у мамы.
#Пойду_кгадалке• 12 мая 2024
Ответ дляВиправлялочка
Мамі їсти можна все практично. Хіба не зловживати хімозними продуктами.