Грушки-яблочки• 12 мая 2024
Чи безпечно їхати на побачення з чоловіком в прифрлнтову зону
Юпитерная• 12 мая 2024
Ответ дляОльга-f5e3
Написали ж - прифронтову
Курахово? Запоріжжя? Херсон? Чи для вас зовсім немає різниці? Краматорськ, Костянтинівка?
Ольга-f5e3• 12 мая 2024
Ответ дляЮпитерная
Между Курахово и Констахой, нет, не имеет. Как и между Херсоном. Везде прилетает.
Показушница• 12 мая 2024
Опасно конечно, вы же видите что сейчас происходит на фронте - резкое и сильное обострение.
Юпитерная• 12 мая 2024
Ответ дляОльга-f5e3
Тогда пусть дома сидит. Прилетите везде, вопрос масштабов и интенсивности
Треба ось так• 12 мая 2024
Якби мій чоловік був там то навіть питання би таке не стояло, їхала би без вагань
ГейТуда• 12 мая 2024
Ответ дляОльга-f5e3
Написали ж - прифронтову
Якщо це населения пункт, з якого рекомендована евакуація, то небезпечно. Якщо евакуації немає, то досить безпечно.
УраганнаЯ• 12 мая 2024
Ответ дляОльга-f5e3
Прилітає і зона наближена до лінії фронту - вам без різниці?
Дадосвидания• 12 мая 2024
Если вы живёте не в прифронтовой зоне, то да, конечно, вам будет опаснее, чем обычно. Как может быть иначе?
Ольга-f5e3• 12 мая 2024
Ответ дляГейТуда
Ну сегодня там эвакуации нет, а завтра неизвестно что будет
Ольга-f5e3• 12 мая 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Очень странный вопрос
ЛолитаНеРазлита• 12 мая 2024
Нет, не безопасно. Если есть дети, точно бы не ехала. Если детей нет - тут зависит от желания увидеться и осознания рисков.
Радостина• 12 мая 2024
Я б куди завгодно поїхала, але ж бляха навіть на день не відпускають. Небезпечно звісно, а ви як думали?
Цветов Мне срочно• 12 мая 2024
Небезпечно.
Кожен самостійно сам вирішує, чи їхати.
Ми багато разів це обговорювали з чоловіком, і кожен раз він мене відмовляв їхати. Але якщо я їхала би, то з дітьми, бо немає на кого залишити. А дітей туда везти ми вважаємо безвідповідальністю.
Кожен самостійно сам вирішує, чи їхати.
Нервогенератор• 12 мая 2024
Тільки повертаюсь з Краматорська. Звісно , не зовсім прифронтова, але їхати було страшнувато, але ж поїхала, кохання перемагає страх
Нервогенератор• 13 мая 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Все було спокійно у вас?
Так, але дітей з собою не брала, хоча молодша і просилася