Яйцеголовая• 13 мая 2024

Що подарувати сину на 9 років?

В минулому році подарували велосипед. Навушники та телефон є. Іграшками як такими вже не грається.
Тишком нишком• 13 мая 2024
Гіроскутер чи щось подібне
Приставка
МеняАЖтрусит• 13 мая 2024
Лего?
МеняАЖтрусит• 13 мая 2024
У сына в 9 лет пальцев бы на руках и ногах не хватило чтоб всё загадать) ваш что любит?
Карусель-весель• 13 мая 2024
Невже ваша дитина нічого не хоче і ні про що не мріє?
автор Яйцеголовая • 13 мая 2024
Ответ дляКарусель-весель
Ноутбук собі, самокат, але ноутбук точно ні, а самокат боємося що просто стоятиме
Куколка-мяуколка• 13 мая 2024
Гироскутер буду на 9 лет дарить, хочет еще електрический велосипед, но обычных два во дворе стоит
Замріяна• 13 мая 2024
Дарили трюковый самокат, при наличии велосипеда он у него в приоритете даже спустя 3 года.
к.Буланова• 13 мая 2024
Хороший кубик рубика подарите, в интерне есть схемы, как его собирать, развивает моторику и память. Настольную игру- вибухові кошенята, очень классная, самокат....
автор Яйцеголовая • 13 мая 2024
Ответ дляЗамріяна
Дякую!
автор Яйцеголовая • 13 мая 2024
Ответ дляЗамріяна
Мені трішки лячно, переживаю за голову, руки та ноги…
Апрель Ивановна• 13 мая 2024
Ответ дляЯйцеголовая
Трюковой самокат классная штука, если он у вас спортивный парень. Мой сын за подаренные деньги ps5 купил, в восторге.
АгатаХристя• 13 мая 2024
Ответ дляк.Буланова
О, не тільки я кубики рубіка просуваю )))) мій років з 8 цим ділом почав займатись. Зараз 12, в шафі стоїть велика коробка тих кубиків.. різних видів та форм )
Дістає крутить ) а ще до війни закачали сину на телефон застосунок який через блютуз поєднується з кубиком. Можна онлайн змагатись з іншими спідкуберами )
Відкушу все що стирчить• 13 мая 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
У вас хоть нормальные заказы. У нашего было одно желание - серьгу в ухо
Замріяна• 13 мая 2024
Ответ дляЯйцеголовая
Если сильно переживаете, можно докупить комплект защиты, шлем+наколенники, налокотники.