Луноходик_Ик• 50 минут назад
Відпочинок і гроші.
Дівчатка, є в мене таке питання, що для вас краще відпочинок чи відкласти гроші?
Я дуже люблю їздити, моя перша професія теж була повʼязана з постійними подорожами. Так і залишилось. Я відчуваю себе живою лише тоді, коли маю ціль кудись поїхати і побачити щось нове. Обожнюю замки))) старі міста. Море теж люблю але швидко набридає.
І ось сьогодні від свого партнера почула, навіщо ти спускаєш гроші на каміння, там немає чого дивитись, а працюєш дуже тяжко.
Ми разом вже 4 рік. Були в багатьох країнах, але тільки по моїй ініціативі. Більше не хочу з ним нікуди їхати разом, тому що поряд людина у якої на лиці написано, а що я тут роблю. Вмовила його, що поїду сама, будиночок в лісі, річка і суцільна тиша. Я цього зараз потребую. Але також запланувала собі поїздки по замках. На що отримала повне нерозуміння.
А як ви відноситись до подорожей? Теж шкодуєте грошей чи на такі речі віддаєте з приємністю?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Шкода грошей
Життя одне, подорожую
Свій варіант
Птиця Говорун• 48 минут назад
Очень люблю путешествовать, очень. Но только, если есть возможность что-то и отложить. Сначала подушка безопасности, потом путешествие.
Холодная каша• 47 минут назад
Спочатку будинок і якісний ремонт - тоді шатання - бо не хочу повертатися в погане житло
Мовчу, але хочу• 46 минут назад
Ответ дляХолодная каша
В мене навпаки
Холодная каша• 45 минут назад
Ответ дляМовчу, але хочу
В мене навпаки
Всі різні
Ми вже багато побачили країн тому зараз пріоритет ремонт а не шатання
Луноходик_Ик
• 45 минут назад
Ответ дляХолодная каша
Маємо будинок, маємо ремонт. Маємо автомобілі. У нас все навпіл, тому кожен має щось відкладене. Але у нього є кредити. Справа не в них. Він не любить, те що люблю я.
Холодная каша• 44 минуты назад
Ответ дляЛуноходик_Ик
Подорожуйте окремо або шукайте любителя замків
Коленная ложечка• 43 минуты назад
Если есть возможность, то езжу.
На последние деньги не поеду.
А зачем жить?
Радость в жизни какая?
Но вот, например, я не люблю зиму/снег. Зимой не особо люблю путешествовать
На последние деньги не поеду.
А зачем жить?
Радость в жизни какая?
Хвець-тець• 43 минуты назад
Подорожі для забезпечених людей, в кого їх обмаль, такі питання навіть не ставлять.
Блондинка в Шоколаде• 42 минуты назад
Я тоже люблю ездить и отдыхать и т.д.Но у меня есть все возможности.Я не приемлю подорожувати без хорошего уровня жизни, для меня очень важен быт, хорошая одежда вкусная еда, без излишеств.
У вас автор похоже, нет цели в жизни,просто кататься по миру тоже интересно, но каждому своё
Обстановщица• 42 минуты назад
Ответ дляЛуноходик_Ик
А в остальном все отлично?
Луноходик_Ик
• 42 минуты назад
Ответ дляХолодная каша
Це не варіант. Є одне правило, на яке я погодилась з початку. Або разом ідемо, або ніхто не їде. Будиночок у лісі належить нашим добрим друзям, тому і можу виїхати.
Блондинка в Шоколаде• 41 минуту назад
Ответ дляЛуноходик_Ик
Интересно, как он вас терпит!?
Love_Love_Love_• 41 минуту назад
Подорожі і враження це найкраще що є у людства, воно розширює кругозори, змінює мислення, ставить цілі, пріорітети і залишається назавжди в памʼяті
Ку ка ку ка ку• 40 минут назад
Бувало в житті, що їздила практично за останні гроші. Але це виклик для мене, і я знаю що зароблю більше після відпустки. Наповнює це мене. Люблю робити гарні фото
Блондинка в Шоколаде• 40 минут назад
Ответ дляДаю справку
У меня муж зарабатывает на поездки и не только
Аналогично
Я такая - жду трамвая• 40 минут назад
Ответ дляO-Yumi
Ніколи не шкодую на подорожі. Скажу більше: це єдине, на що мені не шкода грошей. Ну, окрім онуків )))
Мені чомусь здається ви супер класна’бабуся’,часто попадаю на ваші коменти,завжди від вас позитив і гарні емоції)
Луноходик_Ик
• 40 минут назад
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Интересно, как он вас терпит!?
В сенсі як він мене терпить? Не розумію що спільного?
Холодная каша• 39 минут назад
Ответ дляLove_Love_Love_
Міс очевидність
А потім головне по нарікати на орендне житло
Love_Love_Love_• 39 минут назад
Ответ дляХолодная каша
Міс очевидність
Не нарікайте
Хвильоватиша• 38 минут назад
Ответ дляO-Yumi
Мне кажется Вы такая позитивная. Интересно читать про Ваши путешествия, смотреть фотки. Супер
Love_Love_Love_• 38 минут назад
Ответ дляХолодная каша
На відміну від вас у моєму
Що ви пишите? Я орендую у вас житло?
Ищу-брожу• 38 минут назад
Если у меня нет такой заначки, которая меня успокаивает, путешествовать я не буду. Для меня стабильность важнее. Все люди разные.