Я тут с краю постою• Изменено 13 мая 2024

Стерилізували кішку - не їсть

У суботу стерилізували кішку і от досі вона не їсть та не п´є, але пісяла. Кажуть у кліниці - реакція на попону може бути. Щось переживаю я. Хтось знімав попону на другий день? Це треба слідкувати, щоб шов не розлизувала? М´яку їжу даю на долоні - охотно злизує. Може щось порекомендуєте?
автор Я тут с краю постою • 13 мая 2024
Ответ дляВарена цибуля
Автор, это большая полостная операция. Нормально что пару суток животное ’приходит в себя’
в мене досвіду з тваринами нема, а сама я після лапараскопії на другий день вже досить бодра була
Фантазерша• 13 мая 2024
Якщо вона їсть з руки, то вона їсть. якщо даєте мʼякий корм, то може майже не пити. Не знімайте попону, зробите гірше.
Фантазерша• 13 мая 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Я після лапари на третю добу спустилася з четвертого поверху на третій і типу погуляла)) усі різні)
З вишневого садка• 13 мая 2024
в нас такого не було.шовчик був 1 см ніяких попон.ганяла як кобила на другий день. у кішки великий розріз?
З вишневого садка• 13 мая 2024
Ответ дляВарена цибуля
це ненормальна операція,бо таке вже не роблять( або десь задешево і в забитих селах),не розпанахують півживота. а роблять розріз 1 см. такі операції лиш коновали роблять.
автор Я тут с краю постою • 13 мая 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
великий, бо у неї бурдючок і один яєчник аж за почкою був. у вашій може лапара була
автор Я тут с краю постою • 13 мая 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
роблять, виходячи з особливостей тварини
З вишневого садка• 13 мая 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
чому лапаро не зробили. ? у вас же 1 кішка,а не 10. дитині б своїй таке зробили? хіба на такому економлять?це ж один раз на все життя кішки роблять.
тоді до 2 тижнів отаке буде. годуйте з рук. поки заживе,воно ж болить.
а вам казали знеболювальне колоти перші дні? чи давати?
З вишневого садка• 13 мая 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
ви давали знеболювальне? воно ж болить. усім людям перші 3-4 дні дають знеболювальне після операцій. ось тому вона і не їсть.воно болить,але ж вона вам не скаже. ви мали в житті хоч 1 операцію?уявляєте як в оно дико болить перші дні?
автор Я тут с краю постою • 13 мая 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
так, тіки не треба визивати у мене почуття провини, я орієнтувалась на нормальну клініку та лікаря. я сама оперувалася 3 рази, коли лапара так живіт газами роздувають - свої побочки є
автор Я тут с краю постою • 13 мая 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
та допросила лікарів - нічого не треба давати((( і про знеболювальні і про антибіотики. зняв чоловік попону - побігла їсти і хвост трубою - мурчить
З вишневого садка• 13 мая 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
нема побочок ніяких.не придумуйте. дайте коту знеболювальне. воно болить.ось тому і не їсть.
Бандитка Сью• 13 мая 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
ну от кажуть вони у черевину шось заливають
я не знаю((..я колола.
Если Вас беспокоит ее состояние- отвезите ее к врачу
автор Я тут с краю постою • 13 мая 2024
Дяку дівчата. Зняв чоловік попону - сходила вона на лоток по-великому, та побігла їсти, зараз чухає її - мурчить. Мабуть і справді попона її нервувала.
З вишневого садка• 13 мая 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
значить знімайте попону перед їжею.))вам повезло.бо такі операції коти важко переносять. дуже
Бандитка Сью• 13 мая 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
нельзя снимать- он шов будет разлизывать
автор Я тут с краю постою • 13 мая 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
я не знала, думала легше
автор Я тут с краю постою • 13 мая 2024
Ответ дляБандитка Сью
будемо слідкувати
автор Я тут с краю постою • 13 мая 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
зняли попону - стала сама їсти
З вишневого садка• 13 мая 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
я не знала, думала легше
краще лапари ніхто не придумав ще.
автор Я тут с краю постою • 13 мая 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
я мала 3 операції, лапараскопічні, мабуть мені давали знеболювальні - я на другий день починала нормально ходити та їсти. спитала у лікаря - каже нічого давати не треба!
З вишневого садка• 13 мая 2024
Ответ дляБандитка Сью
поїла і одягнути знову
автор Я тут с краю постою • 13 мая 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
краще лапари ніхто не придумав ще.
та звісно, але тут гарна клініка - не роблять
Якось так і живу• 13 мая 2024
в мене добу не їла, не пила, і блюванула 1 раз, то лікар дав укол + таблетки якісь для апетиту і тоді почала їсти і пити
Якось так і живу• 13 мая 2024
хто пише за лаперо нічого, що її не роблять майже ніде, спеціалісти, не всі в Києві живуть
автор Я тут с краю постою • 13 мая 2024
Ответ дляЯкось так і живу
отож