Корсет_на_шурупах• 13 мая 2024
Просто поскаржитися та обуритися.
Більше нема де поки, але маю вилити негатив свій, щоб в собі не тримати.
Працюю в Центрі безпліддя і звертаються інколи до нас чоловіки-донори сперми. Багато адекватних, але ж ..
Є такі, що прям на голову не налазить.
Пише, надсилає фото: страшне, сумне та політичне. Інколи напівмаргінал, інколи ну просто настільки стрьомний, що ледве стримуєшся спитати чи людина в стані себе адекватно оцінити.
В оголошеннях завжди вказано: зріст від 180, приваблива., доглянута зовнішність, спортивної статури. Ви б бачили які фото нам надсилають.
Брюхо висить, щетина тижнева, зріст від 165, пика набрякша - він красунчик!
Боже, та дай вже ти жінкам бодай 25% від тієї самовпевненості, що в цих живе!
Скільки дівчат-донорів, які дійсно гарненькі, ну може запущені, не такі доглянуті, з зайвою вагою - але ж генофонд від того не змінюється.
Але вони себе мало не за страшко вважають.
А оці млять - красунчики, ппц.
І головне ж, відмовляєш таким, то він ще й написує або слухавку обриває - ну що, не передумали?
Ну не може бути щоб я не був нікому цікавий!
А чому ні?
Ау? Чому мовчите? Коли вам зателефонувати знову?!
Є такі, що прям на голову не налазить.
А оці млять - красунчики, ппц.
А чому ні?
Просериарила молодость• 13 мая 2024
Просто нестрашним, несумним та неполітичним є, де здавати це, і без Вашого центру) Іноді навіть оптом))
Корсет_на_шурупах
• 13 мая 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
О. Можна спитати - як вони сперму здають? У окремій кімнаті?
Так, є спермоздаточна ізольована кімната
Апрель Ивановна• 13 мая 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
А скільки платять?
І чи є якісь норми по об´єму здачі?
Корсет_на_шурупах
• 13 мая 2024
Ответ дляМуруру
Оо, тема интересная.
Скажите, а тот кто покупает их донорский материал, люди видят кто их сдавал? Внешность, как минимум. А здоровье их кто-то проверяет перед сдачей?
В різних країнах по різному.
Десь дозволено дитячі фото, десь взагалі без фото, десь можна і фото, і відео, а десь - і живе спілкування.
Здоров´я і генетика звісно ж перевіряється, це законодавством встановлюється на що саме.
Корсет_на_шурупах
• 13 мая 2024
Ответ дляЗубная фея
Проснулся, яйца почесал, уже красавчик)
Чесно сказати - частина десь так і думає. Можуть в трусах фото надіслати, чи в треніках драних.
Корсет_на_шурупах
• 13 мая 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Було б це так, в нас би моделей не було в базі.
Корсет_на_шурупах
• 13 мая 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
А скільки платять?
І чи є якісь норми по об´єму здачі?
Ну то залежно від даних вже - освіта, зовнішність, тощо. Від 100 дол і до 3000 дол. десь.
Сперму перевріяють спочатку чи вона придатна до ЕКЗ, а тоді вже обстежують та готують до контрольної донації.
Корсет_на_шурупах
• 13 мая 2024
Ответ дляМуруру
В Украине часто пользуются такими услугами донорской спермы? Или в основном отправляют в другие страны?
Переважно за кордон йде.
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Ого разница с стоимости.
Это если есть родословная, то дороже?
Корсет_на_шурупах
• 13 мая 2024
Корсет_на_шурупах
• 13 мая 2024
Ответ дляМуруру
Ну, может этот молодой красавчик в 40 лет будет выглядеть так же.
Мой бывший муж был ух какой красавчик был, а смотрю, к 40 годам капец как растарабанило, отекший, захеревший стал .
Може й так. А може й ні. Люди платять тому, з ким вони зараз спілкуються і кого бачать, а не тому ким він міг би бути в теорії
Ладно, виговорилася, можна далі працювати)