Гопница-Советчица• 13 мая 2024
Як продати айфон?
Хочу продавати на олх. Зрозуміло, що захочуть олх-доставкою чи накладеним. Як запобігти шахрайству? Наприклад, людина при огляді входить у свій ID і все, телефон стає циглиною. Явно хтось вже продавав успішно. Дайте поради будь ласка)
Меряю от 0• 13 мая 2024
Ответ дляГопница-Советчица
А де продати?
Да на том же ОЛХ, только в своем городе
А я кумедна• 13 мая 2024
Ответ дляГопница-Советчица
А де продати?
Что значит’ вводит айди и телефон становится кирпичем?’
ОноВамнадо• 13 мая 2024
Ответ дляА я кумедна
Кирпичом
Гопница-Советчица
• 13 мая 2024
Ответ дляА я кумедна
Входить у свій ID та відмовляється. Пароль знає тільки він. Я потім нічого не зроблю без його пароля.
А я кумедна• 13 мая 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Какой айди? Для чего это нужно покупателю? Чтобы что?
Гопница-Советчица
• 13 мая 2024
Ответ дляА я кумедна
Входить у свою учетную запись. Це як сейф з паролем. Якщо мені приїде назад телефон з чиєюсь учетною записью, яку я не можу ні відкрити, ні змінити - телефон стає бесполезним. Ним може користуватися тільки той, хто знає пароль. Навіть не скинути до заводських налаштувань.
ОноВамнадо• 13 мая 2024
Ответ дляА я кумедна
Ну тогда вам на стройку
Эй, милаш, только после тебя
А я кумедна• 13 мая 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Ок. Даже если так, хотя это бред, зачем это нужно покупателю?
Белая и пушистая• 13 мая 2024
Ответ дляА я кумедна
За 2-3 тис, потім назве пароль, то якщо повезе ))
По темі: тільки в руки, ніяких пересилок
А найкраще віддати в Ябко, чи тп магазини, де беруть бу девайси
Швидко, і без нервів, хвилювань
Скупий - платить двічі !
Швидко, і без нервів, хвилювань
Скупий - платить двічі !
Гопница-Советчица
• 13 мая 2024
Ответ дляА я кумедна
А ви не розумієте? «Присилай гроші або викинь свій телефон»
Добрая свекровь• 13 мая 2024
Ответ дляА я кумедна
То и значит
Добрая свекровь• 13 мая 2024
Ответ дляА я кумедна
А как он будет пользоваться телефоном без айди? Что за глупые вопросы?
Добрая свекровь• 13 мая 2024
Ответ дляБелая и пушистая
Швидко, і без нервів, хвилювань
Скупий - платить двічі !
Швидко, і без нервів, хвилювань
Скупий - платить двічі !
Згодна
А я кумедна• 13 мая 2024
Ответ дляГопница-Советчица
с такими тараканами лучше подарите свой телефон маме или кому там. А то ж даже при личной продаже коварный покапутель испортит ваш драгоценный телефон))
Гопница-Советчица
• 13 мая 2024
Ответ дляmarisha4
В каком вы городе? Если в Одессе,могу дать контакт парня,я ему 2 разв свои айфоны отдавала по хорошей цене
Харків
Гопница-Советчица
• 13 мая 2024
Ответ дляА я кумедна
Ви дивна та дрімуча. Спочатку задаєте дитячі питання. Витрачаєш час, розжовуючі очевидні речі, а потім отримуєш ушат гівна замість до побачення (про корисні поради взагалі мовчу). Навіщо ви заходили в тему, якщо очевидно, що айфон ви не мали ніколи?
ФрекенБок• 13 мая 2024
Продавали на олх уже 3 тел и норм . Приезжали забирали .Доставки не делали . Как привило кто хочет купить подобного рода вещь , включает локацию поблизости .
А я кумедна• 13 мая 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Не, не вы шо. Айфон только у вас. Поэтому я и предлагаю его поставить в рамку :))
Бутерброд и я• 13 мая 2024
Ответ дляГопница-Советчица
можете на олх продавати. хто не з вашлго міста і хоче олх доставку - ви попереджаєте, що відправляєте не чистий айклауд а зі своїм профілем або спеціально створений новий акаунт. після того як він забирає на пошті ви йому назвете пароль. Інакше ніяк. Дійсно багато кидальщиків, які так промишляють і хочуть не 2 тис а 5 ! за пароль