В моїй хаті моя правда• 13 мая 2024
НП шопінг - підкажіть
Замовила посилку із США, сьогодні отримала від ПН повідомлення, що вона уже отримана на складі НП. При цьому коли я відслідковую посилку через американського перевізника, то сайт каже, що перевізник чекає, коли продавець надасть йому посилку і наразі тільки згенерований номер відправлення. Як може бути, що НП уже його отримала? Переживаю, що посилку переплутали з іншою або щось таке. Оператор НП лише повторює, що статус замовлення оновлено
Нервогенератор• 13 мая 2024
Заходите в кабинет и регистрируйте.
Вообще зря вы с ними связались. У них такой тупой кабинет и стоимость высокая. Лучше бы через мист.
В моїй хаті моя правда
• 13 мая 2024
Ответ дляНервогенератор
Заходите в кабинет и регистрируйте.
Та вже неодноразово купувала через нп і все було ок, але тепер от не знаю навіть що пришлють(
А до речі, через міст дешевше виходить? Я порівнювала тарифи, то ніби авіа приблизно однаково. Морем дійсно дешевше, але і чекати довше(
Нервогенератор• 13 мая 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Дешевле. Авиа, море я не беру. Нужно еще по весу смотреть. НП округляет очень сильно.Вообще самый дешёвый вроде юкранианэкспресс. Но там нужно документы грузить при регистрации у меня так и не принял сайт. Хз почему.
В моїй хаті моя правда
• 13 мая 2024
Ответ дляНервогенератор
Буду пробувати міст наступного разу, дякую
Навіть зареєструвалась там, але чомусь не замовляла через нього, на жаль
Нервогенератор• 13 мая 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Попробуйте. Мне как-то их кабинет яснее и понятнее. Только просмотрите внимательно могут быть какие-то временные тарифы. Например, когда были забастовки на границе польской, они вводили все посылки по 10$ А я этого не увидела, посылки лёгкие были, получилось что переплатила.
В моїй хаті моя правда
• 13 мая 2024
Ответ дляНервогенератор
Зрозуміла, дякую за пораду!)
Нервогенератор• 13 мая 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Зрозуміла, дякую за пораду!)
Удачных покупок;)