Хлопаю ресницами• 14 мая 2024

Вы знаете, кто такая мышечница?

Собственно, вопрос в теме
Пацан к успеху шел• 14 мая 2024
Нет, не знаю

Весела бджілка• 14 мая 2024
Это что-то тюремное?
Попадалочка• 14 мая 2024
Кто?
Emm11117• 14 мая 2024
Мені здається це жінка з розвинутими м´язами влагаліща, яка ними як кліщами зжимає чоловічі члени і вони в захваті
Файно Замало• 14 мая 2024
Тюремна качиха якась
Потребую апгрейду• 14 мая 2024
Ответ дляEmm11117
А мені здається це кожна може
emerald_88• 14 мая 2024
Та что мышей ест? Кошка что ли?

ok1904• 14 мая 2024
Можливо я знаю значення україномовного варіанту чи англомовної перекладіть. Руська в мене слабувата
Стебель березы• 14 мая 2024
Любительниця домашніх мишок
На привозе• 14 мая 2024
Где-то натыкалась на автора каких-то сексуальных фантазийных опусов. Там были кожники, мышечники и анальщики. Остальных не запомнила, ибо этот отрывок, самое мерзкое, что мне доводилось читать.
Emm11117• 14 мая 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
А мені здається це кожна може
Може й може, але я от не вмію)
Emm11117• 14 мая 2024
Ответ дляНа привозе
Аааа, Юрій Бурлан, до речі це не він автор, вони то все понацупили у Фрейда, Юнга і поназивали це своїми словами а так там багато розумних думок.
Emm11117• 14 мая 2024
По такому принципу мишечніца - це типова хабалка-яжемать, правильно автор?
На привозе• 14 мая 2024
Ответ дляEmm11117
Можливо. Я не читала. Тільки уривок, але мені і після того уривку було зле, хоча я думала, що не така вразлива.
Кошка Мурка• 14 мая 2024
Це мабуть не зі спецкурсу Гарварду)))
Emm11117• 14 мая 2024
Ответ дляНа привозе
Я якось натрапила на вебінар чи стрім цього Юрія) в нього проблеми з зубами і він курив прямо в камеру)) ну таке собі враження від людини
Україна понад усе!• 14 мая 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
А мені здається це кожна може
Далеко не кожна))
На привозе• 14 мая 2024
Ответ дляEmm11117
Він, напевно, не париться тим, яке складає враження. Але для мене - читача, це має сенс. Якщо після уривку його ’твору’ мене майже знудило, то, уявляючи його проблемні зуби і запах від паління, пропало бажання навіть намагатися докопатись до суті його розумних думок.