Хлопаю ресницами• 14 мая 2024
Вы знаете, кто такая мышечница?
Собственно, вопрос в теме
Потребую апгрейду• 14 мая 2024
Ответ дляEmm11117
Мені здається це жінка з розвинутими м´язами влагаліща, яка ними як кліщами зжимає чоловічі члени і вони в захваті
А мені здається це кожна може
На привозе• 14 мая 2024
Где-то натыкалась на автора каких-то сексуальных фантазийных опусов. Там были кожники, мышечники и анальщики. Остальных не запомнила, ибо этот отрывок, самое мерзкое, что мне доводилось читать.
Ответ дляНа привозе
Аааа, Юрій Бурлан, до речі це не він автор, вони то все понацупили у Фрейда, Юнга і поназивали це своїми словами а так там багато розумних думок.
На привозе• 14 мая 2024
Ответ дляEmm11117
Можливо. Я не читала. Тільки уривок, але мені і після того уривку було зле, хоча я думала, що не така вразлива.
Україна понад усе!• 14 мая 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
А мені здається це кожна може
Далеко не кожна))
На привозе• 14 мая 2024
Ответ дляEmm11117
Я якось натрапила на вебінар чи стрім цього Юрія) в нього проблеми з зубами і він курив прямо в камеру)) ну таке собі враження від людини
Він, напевно, не париться тим, яке складає враження. Але для мене - читача, це має сенс. Якщо після уривку його ’твору’ мене майже знудило, то, уявляючи його проблемні зуби і запах від паління, пропало бажання навіть намагатися докопатись до суті його розумних думок.