Эт вернячОк• 14 мая 2024

От кофе тревожность

У кого тоже так ?
Это ужас какой-то
Обожаю кофе … его запах
Сам процесс …
Но после него прям тревожность
Сильная
Почему так ?😭что делать
Кофе без кофеина читала что очень вредное там что -то фиг пойми что добавляют
Барабан для дорослих• 14 мая 2024
точно от кофе?
Пи Пи Пилюля• 14 мая 2024
Так, кава посилює тривожність. А саме кофеїн. Спробуйте каву без кофеїну
Коник-стрибунець• 14 мая 2024
Ні, не так це працює. Просто ви тривожна і ваш мозок таким чином знаходить привід для хвилювання. Кава, це просто напій. Не більше і не менше.
Пи Пи Пилюля• 14 мая 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Кофеїн посилює симпатичну нервову систему і як наслідок тривога яка вже є посилюється. Це факт
ДА да да• 14 мая 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Если она тревожная, то стимулирующие напитки пить нельзя.
Такая же.
Всегда после кофе тревожность и тахикардия.
После настоящего кофе.
Латте, где одни сливки, идёт нормально.
Коник-стрибунець• 14 мая 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Ні. Якби це був факт, то це спрацьовувало б з усіма. Звалювати власну тривожність на каву,це той самий принцип, як люди зі слабким здоров´ям шукають причину своїх хворобливих станів у погоді, місяці, дощі. А людина здорова, почуває себе нормально при будь-яких погодних умовах і після семи чашок кави.
Барабан для дорослих• 14 мая 2024
кофе в выходной в парке и кофе перед началом трудного рабочего дня - это разные кофе
Пи Пи Пилюля• 14 мая 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Так для того аби це спрацювало, треба бути тривожним. Звісно хто таким не страждає, то і ефекту від кави не відчує. А от тривожні люди, які відслідкували звʼязок, то підтвердять
ДА да да• 14 мая 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Так много нездоровых, каждый третий по оптимистичным прогнозам, с разбалансированной нервной системой, когда дисбаланс симпатической и парасимпатической сфер.
И вот тогда нужно не кофе пить, а ромашковый чай.
Невгамовна• 14 мая 2024
Покупайте 100% арабику не крепких сортов и после обязательно запивайте водой.
Уходя дверю не хлопать• 14 мая 2024
Не пити каву, або пити без кофеїну. У мене так само було, зараз лікую тривожний розлад то кава не викликає у мене таких відчуттів, правда і пити її я стала рідше набагато
Коник-стрибунець• 14 мая 2024
Ответ дляДА да да
Такая же.
После настоящего кофе.
Латте, где одни сливки, идёт нормально.
Саме так. Річ не у каві. Просто зворотній причинно-наслідковий зв´язок. Особисто мені незрозуміло, яким чином вершки нейтралізують дію кави, але ви, як тривожна людина вже собі це внушили і ваш мозок на усілякі капучини-латте просто не реагує. От і все.
ДА да да• 14 мая 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Количество кофе, у меня для запаха и цвета, 1/4 ложки.
У вас же тоже от кусочка булочки вес не прибавится, а от батона - вполне возможно.
Вопрос дозы.
ЧупакабраЗеБест• 14 мая 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
он кальций сильно вымывает
Пи Пи Пилюля• 14 мая 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
он кальций сильно вымывает
Тоді не пити каву взагалі) лікувати нервову систему автору)
Пи Пи Пилюля• 14 мая 2024
Ответ дляДА да да
Вопрос дозы.
Я з вами згодна. Хто не тривожний, не зрозуміє)
автор Эт вернячОк • 14 мая 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Гугл вам в допомогу
Кава це не просто напій
Форточка• 14 мая 2024
І мене бувало теж таке хоча я завжли п´ю латте
Раніше чуть тіпало від неї))))
Зара легеньке
Мені ще здається що в кого низький тиск норма а кава його підвищує того такий стан
ИзЮмрудная• 14 мая 2024
Это не тревожность, это тахикардия обычная. Это значит, Вам кофе нельзя.
Триндю-бриндю• 14 мая 2024
Я когда страдала повышенным давлением, не могла вообще кофе пить. Потом подлечилась, пью таблетки, давление теперь пониженное бывает. Кофе хорошо заходит)
Марічка• 14 мая 2024
В мене теж так.
Перейшла на сильніший препарат,бо кава-єдиний кайф в теперишній час