черная мамба• 14 мая 2024

Пропаганда в серіалі

Яку пропаганду ви помічали в серіалах ? Я маю на увазі не на рахунок України ,а взагалі пропаганду
Кумася• 14 мая 2024
Зеленского пропагандировали в слуге народа, к примеру. Мол какой классный.

Щедрик• 14 мая 2024
Пропаганда геїв та лесбіянок.
В дитячих мультиках часто в головної героїні немає мами.
ГЛЮкоза• 14 мая 2024
Пропаганда секса у неповнолітньому віці
Вкаблучках• 14 мая 2024
Не в фильмах, а в современных детских книгах - развод родителей
Tammy21• 14 мая 2024
Ответ дляЩедрик
Пропаганда геїв та лесбіянок.
І папи не має, ага. А якщо є, то десь далеко і не заважає ГГ розвиватися та проходити ’шлях героя’)
Добре що пропаганди гетеро ніде не має.
Ms. При теле• 14 мая 2024
Ответ дляЩедрик
Пропаганда геїв та лесбіянок.
В американських сераілах про поліцію постійно хтось мусить бути геєм чи лесбі. Ще й діти такі : ні хлопець, ні дівчина.
Надоїло.
А поговорить?• 14 мая 2024
Якось дивно люди розуміють все те. Особливо в дитячих книгах, про розлучення батьків, хіба це пропаганда? Це навпаки показує дітям, що різні бувають сім´ї, не завжди є тато і мама і це нормально. І до речі, таких сімей тьма.
Пам´ятаю, вперше про це прочитала в Лісовій Школі, в усіх героїв були тато-мама, а якійсь розповіді один з учнів звіряток не мав татка (запам´яталось, що у козеня папа козел пішов коли козеня було мале щось типу того, бо синові вже 15, вж забула). Це якраз не пропаганда, а розповідь про те, що всі різні, в когось сім´я не повна і це нормально, діти не повинні відчувати, що вони не такі. Ще пам´ятаю, когось бабуся з дідусем виховували У нашому класі теж був такий хлопчик
Залетна Я тут• 14 мая 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Пропаганда секса у неповнолітньому віці
Що це ви таке дивитесь?
графиняВишенка• 14 мая 2024
Ох. Попався на очі недавно серіал ’Операція ’Карпати’, руснявий, новий. Такої неприкритої пропаганди проти українців навіть їхня с..кабєєва не видавала.

ГЛЮкоза• 14 мая 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Що це ви таке дивитесь?
Фільми і серіали. Не марафон.
...аяприкольная• 14 мая 2024
В сериалах про подростков секс, причем по ходу сериала кто там с кем только не спал. И по квотам дальше все оттенки по списку)
Так же восточная Европа в фильмах у американцев всегда примерно как и мексиканские, китайские мафиози) Украинки или воровки или проститутки.
Залетна Я тут• 14 мая 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Фільми і серіали. Не марафон.
Які саме фільми, назви напишіть? Я багато дивлюсь, але так щоб прям секс підлітків - то ні. Всі старше віку згоди.
Підлітки - поцілунки, петтінг. Фільми з сексом на випускний? Там вік теж старше 16-ти
Якщо ви маєте на увазі серіал Sex education, то там і наслідки підліткового сексу показані.
Куда ж без меня• 14 мая 2024
Лгбт, при чем абсолютно в каждом сериале, даже не к месту, потом темнокожие актёры , там где в принципе такого не может быть ( например, лорды в Англии 18 века).
Просто каралева• 14 мая 2024
Ответ дляЩедрик
Пропаганда геїв та лесбіянок.
А если папа есть то какой-то недолугий
ГЛЮкоза• 14 мая 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Ви слово неповнолітні розумієте? Погугліть)
P.S. ваш нік в тему)
ГЛЮкоза• 14 мая 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
А якщо ви вже нарешті побачили різницю між повноліттям та віком згоди, то раджу ознайомитися із законодавством різних країн. І так. Перед тим, як писати маячню, спробуйте читати ще щось, крім теми на Порадниці) Не будете виглядати настільки смішно.
БоВжеВільна• 14 мая 2024
Ответ дляКумася
При том, это проект КГБ, ото из нас дураков сделали
Залетна Я тут• 14 мая 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Ви уникаєте відповіді на конкретне питання - напишіть назви бодай кількох фільмів з сексом 12-13 річних, коли вже ви навіть вік своїм скріном означили.
Вперто відстоюєте вашу неаргументовану думку, ваш нік вам теж в тему ) Перехід на особистості - ваш улюблений прийом нападу, коли бракує аргументів?
ГЛЮкоза• 14 мая 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
У вас проблеми зі сприйняттям об´єктиної реальності? Як ще пояснити, що прочитавши в темі мій пост: ’Пропаганда секса у НЕПОВНОЛІТНЬОМУ віці’, ви вимагаєте від мене назви фільмів з сексом 12-13-річних.
Ви марите?

ГЛЮкоза• 14 мая 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Які аргументи вас задовольнять, якщо ви НЕ дивилися жодного фільму, де були сексуальні стосунки у осіб, молодше 18 років, так?
Едимнаморе• 14 мая 2024
Гомосексуалистов
ГЛЮкоза• 14 мая 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Ось перший-ліпший серіал. Зараз у мене по ТВ йде перший сезон Відчайдушних домогосподарок. Габріель зваблює неповнолітнього садівника. Коли про це дізнається його мама, то погрожує поліцією. Йому 17 років, але ні про який вік згоди не йдеться? Вона розуміє, що їй загрожує тюрма (бо напевно, такої розумної порадниці як ви поруч не було?). Але через позицію його батька, який трохи заздрить сину (а може і не трохи?), ніхто, звичайно, нікого не карає). Не пропаганда?
Але для вас такі моменти зрозуміти занадто складно? Не переймайтеся)
Залетна Я тут• 14 мая 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Ви марите?
Чому у мене? Пост ваш про пропаганду # 3?
Я дивлюсь різні фільми і мені таких сцен чи сюжетів не траплялось. Тому я запитую вас, що саме ви дивитесь, щоб таке стверджувати. Ви ж з особистого досвіду написали? На власні очі бачили?
Едимнаморе• 14 мая 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
А вы реально не видели таких фильмов , из полно !
Залетна Я тут• 14 мая 2024
Ответ дляГЛЮкоза
В 17? Ні, не пропаганда.
І я такі старі серіали не дивлюсь, не цікаво. В наш час в 17 років - нормально. Тут деякі в 17 вже батьками стали.

Скажіть, а питання контрацепції присутнє в цих фільмах? Ну якщо вже вы такий знаток
Залетна Я тут• 14 мая 2024
Ответ дляЕдимнаморе
Вы удивитесь, но я смотрю фильмы об отношениях взрослых. Поэтому ’полно’ - нет, не видела. Хотя ... Ромео и Джульетта 1968 года и все последующие, вот это, пожалуй, пропаганда. Но считается классикой.
А к примеру, в ’Однажды в Голливуде ’ герой Бреда Питта отказывается от секса с молодой девушкой, так как не уверен в её возрасте.
Выбор фильма зависит от смотрящего, не так ли?
Залетна Я тут• 14 мая 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Заспокойтесь, я вже зрозуміла, що аргументи і предметна дискусія - це не ваше.Ви, будь ласка, визначіться.
Підлітки і 16-18 це різні категорії.
Фільмів з підлітками мені не траплялось.
Секс у 16-18 - не пропаганда.

Зауважте, питань щодо ґеїв у мене не виникло. Ця тема у фільмах цілком розкрита.
Квітка Миру• 14 мая 2024
Ответ дляВкаблучках
І що ж це пропогандує? Діти починають підштовхувати батьків до розлучення?
ГЛЮкоза• 14 мая 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
В 17? Ні, не пропаганда.

Моя помилка, що я всиупила в дискусії з глупою людиною) На вашому рівні мої відповіді будуть незрозумілі, просто повірте)
Залетна Я тут• 14 мая 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Аналогічно.
На тому і припинимо.
У калюжі двоє теж бачать різне.