Дівчина заглядєніє• 14 мая 2024
Сестра. Відчуття, що все робить з корисливістю.
Коли потрібно було приїхати у місто ,де я живу з чоловіком переночувати,я була потрібна ,а коли не потрібна навіть не дзвонить,щось запитую,одразу агресія. Ніби доросла жінка ,а таке відчуття ,що все робить з корисливістю
Кіна не буде• 14 мая 2024
Ну пора вам зрозуміти що вона доросла людина і пора до неї відноситься як і вона до вас.
Коняка здохла? Все злазь з неї!
Дівчина заглядєніє
• 14 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Скопіюйте цей текст і їй відправте
Нащо?
Великий сатирик• 14 мая 2024
а ви не знали?)))) якщо родичі це не значить, що вони безкорисливі))я давно не маю справ з родичами.Лише з чужими. І краще,і надійніше і взагалі.не вистрибую зі штанів,не намагаюсь догодити. і взагалі не роблю зі своєї квартири перевалочну базу.і вам не рекомендую привчати,що у вас готель
Дівчина заглядєніє
• 14 мая 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Она и ведет себя как взрослый человек, использует вас
Тобто так гарно вчиняти?
Дівчина заглядєніє
• 14 мая 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Так,я це також помітила. Крім мами і тата навіть сестрі виявилося не треба довіряти
Самая СоветЧиваЯ• 14 мая 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Тобто так гарно вчиняти?
Вот сейчас вы рассуждаете не как взрослая.
Великий сатирик• 14 мая 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
звичайно,що ні))) мене більші цінять і люблять чужі люди,ніж свої .крім батьків,ви ніком у не потрібні
Дівчина заглядєніє
• 14 мая 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Так. Ви праві. А то ця її пропозиція я знайду роботу в ас в місті і буду у Вас жити мене збентежила
Дівчина заглядєніє
• 14 мая 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Я просто дуже добра душа
Дівчина заглядєніє
• 14 мая 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Так ,я помітила. Мене мій чоловік набагато більше підтримує за сестру
Маю декілька думок• 14 мая 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Ну, моя сестра меня чуть с моей квартиры не выгнала
Дівчина заглядєніє
• 14 мая 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Як це ?Чому?
Самая СоветЧиваЯ• 14 мая 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Я просто дуже добра душа
Ага ) поэтому могли б по доброму принимать сестру и её особенности когда надо ей приехать а каа не надо не надоедать
Великий сатирик• 14 мая 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Боже збав)))) гоаорити одразу що у нас ні. Чоловік проти, кажіть))))навіщо вам хтось третій? Це нонсенс.
Кружите меня,кружите• 14 мая 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Тобто так гарно вчиняти?
К сожалению родство не даёт совесть.
У меня двоюродная сестра дила в 14 г с Донецка. Родственница ж вроде. Злобная, агрессивная, и она угадайте за кого?
Так ещё хвасталась мне, что все назло делает своей родной старшей сестре.
Говорит - та купит вещи красивые, а ей говорю фу, некрасиво, и она их обратно сдает. А я специально ей это говорю, на зло
Я ещё поначалу что там пыталась доказать, а потом просто их заблокировала, как звонили мне и радовались, что нас бомбят
Маю декілька думок• 14 мая 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Як це ?Чому?
Тому що їй треба. Живіть своїм життям
Поумничка• 14 мая 2024
Ответ дляВеликий сатирик
в моем случае батькам я не нужна.ищешь поддержки у них,а они безсердечные еще и обвиняют тебя в чем ты не виноват, гнобят,манипулируют,обнесценивают и т.п.батьки хуже врагов такой крест выпал мне.