Лама_мама• 15 мая 2024
Схема для вишивки. Памагіті
Дівчата, якщо у схемі повний хрест, але два різних кольори позначено на один символ, як це читати правильно?
Бесконечность-не предел• 15 мая 2024
Берете нитку одного кольору + нитка другого кольору. У вишивці це має назву бленд
Лама_мама
• 15 мая 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
может ошибка
Не має бути помилки. Так декілька символів ідуть. Це недешевий набір..
Лама_мама
• 15 мая 2024
Ответ дляБесконечность-не предел
Ага. Дякую. Я щось таке думала.Півхрест однією, а потім півхрест другим кольором, правильно?
Лама_мама
• 15 мая 2024
Ответ дляБесконечность-не предел
Чи прям одночасно два кольори?
Кастрюлька• 15 мая 2024
1 нитка 7б і 2 нитки 7а, тобто це бленд в 3 нитки. А який набір? В діменшинс так часто позначають
Бесконечность-не предел• 15 мая 2024
Ответ дляЛама_мама
Можна і так, я просто складаю 2 різні нитки та вишиваю, мені так зручніше
Пугачиха• 15 мая 2024
Ответ дляЛама_мама
бленд это смесь цветов, т.е. обе нитки сразу
Кастрюлька• 15 мая 2024
Ответ дляЛама_мама
Чи прям одночасно два кольори?
Одночасно в 3 нитки вишивати
Лама_мама
• 15 мая 2024
Ответ дляКастрюлька
Дякую) це classic design.
Бабка-ежика• 15 мая 2024
Бленд. Виймаєте нитки різних кольорів (звертайте увагу на те, скільки саме яких) і вишиваєте всіма разом
Пластилин_Колец• 15 мая 2024
Ответ дляЛама_мама
Дякую) це classic design.
У цього бренду теж часто буває хрестик у три, чотири нитки. Бо в основному вони копіюють Діменшнс
Пластилин_Колец• 15 мая 2024
Вам треба взяти одну нитку під 7 номером з плашки Б, та 2 нітки під 7 номером з плашки А, поєднати та вишивати у три нитки
Маю сечі• 15 мая 2024
Ответ дляЛама_мама
Дякую) це classic design.
О, так Классик множество дизайнов передрал у фирмы Дименшенс и продает их дешевле