Пишущаяся• 15 мая 2024
Колега сказала, що на мене всі звертають увагу
Моя колега вже не перший раз мені каже, що на мене постійно звертають увагу чоловіки, та жінки навіть. Я не хочу про це думати, так як не люблю увагу до себе. Сьогодні на роботі проходили,то вона мені каже: "ой, на тебе так дивляться чоловіки". Чому вони можуть дивитись? Я виглядаю вульгарно?
Пишущаяся
• 15 мая 2024
Ответ дляПотішаюся
Смотреть могут по множеству причин
Щось не так у зовнішності?
Mrs.Bubo4ka• 15 мая 2024
Заздрить, маніпуляція, хоче нав`язати комплекси, причин може бути багато.
Пишущаяся
• 15 мая 2024
Ответ дляБолеИменее
Чому? Ви соромитесь, то вона й підколює)
Ну хіба))
Потішаюся• 15 мая 2024
Ответ дляПишущаяся
Щось не так у зовнішності?
Что-то не так, экзотическая внешность, непривычная, уроддивая, красивая, эффектная, отталкивающая, да что угодно
Пишущаяся
• 15 мая 2024
Ответ дляПотішаюся
Та ніби щось середнє
Потішаюся• 15 мая 2024
Ответ дляПишущаяся
Та ніби щось середнє
Ну может она действительно троллит ккк выше написали
Дама_с_караваем• 15 мая 2024
Ответ дляПишущаяся
Щось не так у зовнішності?
Может Вы юбку забыли надеть?Мы жк Вас не видим....
Тримаю свічку• 15 мая 2024
Так може на вас дійсно дивляться інші? Якщо гарно виглядаєте, то що тут дивного?)
Пишущаяся
• 15 мая 2024
Ответ дляTammy21
Чому ви довіряєте людині, яка використовує такі тези як ’всі дивляться’? Зазвичай це дуже несамостійні люди, з трошки кривим сприйняттям світу. Ну, чи просто маніпулятори, яким конче необхідно щоб ви почували себе дискомфортно.
Може так є) але я теж помічала увагу, просто старалась не думати про це.
сказочное_Бали• 15 мая 2024
О, снова Вы?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3536177
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3536925
Опять фантазии начались?
Ваш стиль очень узнаваем.
Опять фантазии начались?
Ваш стиль очень узнаваем.
Тримаю свічку• 15 мая 2024
Мене, наприклад, більше турбує якщо ніхто не дивиться
бо я звикла до уваги зі сторони чоловіків. І це ж блін нормально!)
Советничаю тут• 15 мая 2024
В смысле - почему они могут смотреть ? Наверное , потому , что у них глаза есть .
Пишущаяся
• 15 мая 2024
Ответ дляТримаю свічку
Та мені якось дискомфортно
БолеИменее• 15 мая 2024
Ответ длясказочное_Бали
О, снова Вы?
Опять фантазии начались?
Ваш стиль очень узнаваем.
Опять фантазии начались?
Ваш стиль очень узнаваем.
Ахах, і правда один стиль)
Тримаю свічку• 15 мая 2024
Ответ дляПишущаяся
Та мені якось дискомфортно
То у вас комплекси якісь мабуть. Бо то нормально
Пишущаяся
• 15 мая 2024
Ответ дляTammy21
Яку саме увагу ви помічали?
Просто, що дивляться чоловіки.
Пишущаяся
• 15 мая 2024
Ответ дляТримаю свічку
Я хочу просто провалитись
сказочное_Бали• 15 мая 2024
Ответ дляПишущаяся
Просто, що дивляться чоловіки.
Да сто процентов она.
...аяприкольная• 15 мая 2024
вона заздрить)на мене вічно звертають увагу чоловіки. Намагаються допомогти/підвезти/вгодити/подарувати щось/піднести щось. І через це звертають увагу жінки,бо заздрять. От вам і причина. Менше звертайте уваги на жінок і на вашу колегу. Я б сказала- звертають увагу? це ж добре!
в мене начальниця 49 років. вже 19 років розведена. Заміж хоче аж пищить,але противна,несимпатична,характер просто падлючий. На неї ну ніхто не звертає уваги,і намагаються уникнути з нею спілкування,бо вона як бачить будь-якого мужика,в неї аж очі горять. і відповідно коли звертають на мене увагу чоловіки на роботі,вона аж казиться.при тому що я заміжня. Спочатку підколювала,а тепер просто зиркає