Готова до другої• 15 мая 2024
Дівчата, як вам стиль мого написання? Легко читати?
Весняний вітер лоскотав гілля верби, коли Настя крокувала через парк, намагаючись відпочити від монотонності щоденного життя. Її волосся, розгорнуте вітром, легко ковзало на плечі, а погляд мандрував між листям, де краплини роси блищали в променях сонця. Удачна зустріч на чистому повітрі була саме тим, чого вона потребувала. Крокуючи далі, вона помітила молодого чоловіка, який, схилившись над книгою, поглиблено занурювався в світ мрій та фантазій.
Настя спинилась, не помічаючи, як в її очах засвітилося зацікавлення. Вона відчувала, як серце починає битися швидше, поки вона наближалася до нього. Злегка затремтівши від сорому, вона сіла на лавцю поряд із ним, зірвавшись на один момент звідкись у відчайдушність.
"Ви читаєте цю книгу?" - вона вирвалася, не знаючи, чого очікувати.
Хлопець підняв погляд, і їхні очі зустрілися. У його погляді була та сама смілива відвертість, яка здавалася відзначеною непіддатливістю. "Так, це одна з моїх улюблених книг," - він відповів, показуючи на обкладинку. "Ви читали її?"
Настя відчула, як посмішка малюється на її губах. "Ні, але, мабуть, зараз маємо спільну тему для обговорення," - вона відповіла, зустрічаючи його погляд.
Снегурочко• 15 мая 2024
Да. Много воды. Тяжёлые, не сложные, а именно тяжелые для восприятия обороты.
Но прикольно, не сдавайтесь
ДолькиКабана• 15 мая 2024
Ответ дляніколи такого не було
перевірьте на водность і спам текста - є сервіси
Каким боком это к прозе и стилю? Автор не об этом спрашивает. Это не копирайт\ рерайт.
ГЛЮкоза• 15 мая 2024
Настя відчула, як посмішка малюється на її губах - це не натуральна мова. Наче калька з англійської.
Готова до другої
• 15 мая 2024
Ответ дляСнегурочко
Но прикольно, не сдавайтесь
Дякую, це чат gpt написав😀
Готова до другої
• 15 мая 2024
Ответ дляГЛЮкоза
У вас глаз алмаз
Я только за!• 15 мая 2024
Автор, майстерність варто відточувати, варто писати кожен день.
Наразі я бачу звичайний текст, як твір у школі.
Але ви не зупиняйтеся.
ніколи такого не було• 15 мая 2024
Ответ дляДолькиКабана
А рерайт-копирайт не текст???
ДолькиКабана• 15 мая 2024
Ответ дляніколи такого не було
А рерайт-копирайт не текст???
Это не проза, при чем тут текст или не текст? Вас что спросили, какая уникальность или читаемость?
Снегурочко• 15 мая 2024
Ответ дляГотова до другої
Дякую, це чат gpt написав😀
Ааа, тогда понятно. Только странно, что ошибок много
Я только за!• 15 мая 2024
Автор, з яко. метою ви запитали?
Хотіли дізнатися, чи має чат хист письменника?
Невидимка• 15 мая 2024
Ответ для vihola
Весняної днини, крокуючи парком, Настя сіла на лавцю і почала залицятись до незнайомого хлопця.
Якщо коротко).
Крокуючи парком сіла на лавку?
ніколи такого не було• 15 мая 2024
Ответ дляДолькиКабана
Я писала про водность и спам.... ви сами придумали уникальность
Невидимка• 15 мая 2024
Ответ для vihola
Це в стилі вашого оповідання.
Не мого. І не можна сісти крокуючи))
Проня_Прокоповна• 15 мая 2024
Мое ощущение: Вы писали и ранее, но теперь перешли на украинский язык.
Подвійна веселка• 15 мая 2024
Якщо вже відверто і щиро, то ніби чат gpt насочиняв або генератор випадкових фраз.
Подвійна веселка• 15 мая 2024
Ответ для vihola
«’Ви читаєте цю книгу?’ - вона вирвалася, не знаючи, чого очікувати.»
Хто вирвався? Куди вирвався?
Ну а оце «не помічаючи, як в її очах засвітилося зацікавлення» - як вона могла щось помітити в своїх же очах? Але автор вже зізнався, що таки ШІ.
Ответ дляПодвійна веселка
Так, цього разу, крокуючи парком і намагаючись відпочити, Насті чомусь не вдалось вийти з тіла, подивитись собі в очі і помітити там зацікавлення).