Намакушка• Изменено 15 мая 2024
Як вам моя казка? Можна дітям читати?
Крила свободи
У країні Міролюбії був мирний та процвітаючий народ, який жив у злагоді та гармонії. Проте одного дня прийшли війська ворожого королівства, яке прагнуло захопити їхню землю. Люди Міролюбії змушені були взяти зброю, щоб захистити свою рідну землю та свободу.
Одним із героїв був молодий воїн на ім´я Андрій, який мріяв про мирне життя та будівництво майбутнього, але тепер його долю обрали війна та боротьба. Він був відданий своїй країні і готовий віддати за неї все.
Під час битви багато життів було втрачено, а земля зазнала страждань. Війна несла за собою лише страждання та руйнацію, але народ Міролюбії не здавався. Вони продовжували боротьбу за свою свободу та мир.
Кілька років тривала війна, але нарешті Міролюбія виграла. Проте ціною цієї перемоги були великі втрати та руйнування. Андрій і його товариші зрозуміли, що війна приносить лише страждання та втрату свободи, і мир - найцінніший скарб, який треба берегти і захищати.
Дівчина заглядєніє• 15 мая 2024
Бедный ребенок😬..пишите уже лучше андрею,чем чепухой дитя грузите
Намакушка
• 15 мая 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Категорично ні, я проти , щоб дітям таке в голову вливали
Чому?
КондуктЕр тролейбуса• 15 мая 2024
Ответ дляНамакушка
Чому?
Бо найвища цінність - життя, його треба берегти, а земля - це просто земля , за неї не потрібно нічого віддавати
Захекалася читать• 15 мая 2024
Ответ для vihola
Дивні висновки, війна приносить лише втрату свободи, при тому, що Миролюбія перемогла і свободу не втратила.
При тому, що не Миролюбія розпочала війну і не мала можливості вибирати воювати, чи жити у мирі.
Війна приносить втрату життя в першу чергу, а не лише втрату свободи.
Море_море_я_скучаю• 15 мая 2024
Йой, навіть Івасик-Телесик здобув волю шляхом вбивства і канібалізму, а Ви що зібрались в дітях виховувати? Жертв насильства, як норму?
Захекалася читать• 15 мая 2024
Ответ для vihola
А окупація що приносить?
А ми про окупацію говоримо? В окупації люди теж втрачають життя. І визволення з окупації це теж купа втрачених життів, чи у нас люди безсмертні?
Намакушка
• 15 мая 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Страшна казка
Захекалася читать• 15 мая 2024
Ответ для vihola
Так, автор говорить, що напали на Миролюбію окупанти.
Я прокоментувала ваші слова, де чи чітко вказали, що війна це лише втрата свободи.
Захекалася читать• 15 мая 2024
Ответ для vihola
А кого Івасик зїв? Зміючку? То вона наче не була людиною.
То жінку-зміючку малося на увазі))
Море_море_я_скучаю• 15 мая 2024
Ответ для vihola
Зміючку з’їли інші зміючки, включаючи її маму
Море_море_я_скучаю• 15 мая 2024
Ответ дляЗахекалася читать
То жінку-зміючку малося на увазі))
поки жували, Телесик встиг заховатися
Ответ дляЗахекалася читать
Це була цитата автора «Андрій і його товариші зрозуміли, що війна приносить лише страждання та втрату свободи»
На Миролюбію напали, як уникнути війни і окупації? прокоментуйте, будь ласка.
Захекалася читать• 15 мая 2024
Ответ для vihola
Ні не буду коментувати, в мене вже й літери розпливаються перед очима, другий день хворію, не вилажу звідси, єдина розвага)) думала, то ви від себе написали.