Куда ж без меня• 13 мая в 23:16

Кто лечил аутоиммунное заболевание

как долго искали нормального врача и что помогло? Желательно киев
Покращена• 13 мая в 23:18
Залежить яке…

Мне без сахара• 13 мая в 23:21
Яке саме? Від цього залежить і лікар. У мене счв, то це реаматолог лікує, але хвороба невиліковна, нажаль, пожиттєва гормональна і імуносупресорна терапія тільки уповільнює хворобу.
Бутерброд и я• 13 мая в 23:35
Ответ дляМне без сахара
А які імуносупесори Ви п’єте чи колите?
Мамина корзиночка• 13 мая в 23:48
Моя аутоімунка невиліковна нажаль
НуКаНаКа• 13 мая в 23:54
Вам поставили диагноз? Как давно?
Как опрелелили?
ЛеньГуглить_правда• вчера в 00:04
Профільний лікар лікує, в залежності від того, які органи атакуються
Ліплю вареники• вчера в 00:09
Их же около 50, какое именно?

Белая котичка• вчера в 01:02
Ніяке аутоіммунне захворювання повністю не лікується на жаль
Мне без сахара• вчера в 08:50
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Не завжди. Системні захворбвання як правило лікує ревматолог або імунолог
Мне без сахара• вчера в 08:51
Ответ дляБутерброд и я
А які імуносупесори Ви п’єте чи колите?
Я вже кілька пила ща той час, поки хворію: метотрексат (пила і колола), імуран, зараз сандимун неорал. Ну і метилпреднізолон постійна терапія, плакеваніл
Бутерброд и я• вчера в 09:18
Ответ дляМне без сахара
Дякую за відповідь.який стан організму був після метотрексату? Мені його також пропонували.
Мне без сахара• вчера в 10:07
Ответ дляБутерброд и я
У Вас також счв? Мені не підійшов через сильні побічні, при чому як в таблетках, так і в уколах
Бутерброд и я• вчера в 12:51
Ответ дляМне без сахара
у мене важкий псоріаз, так і не наважилася приймати метотрексат, більше року колю імунобіологію
Мне без сахара• вчера в 13:01
Ответ дляБутерброд и я
І допомагає, тримає хворобу під контролем? А я навпаки, боюсь злазити з гормонів і імуносупресії, щоб потім не сталось загострення, і пробувати мабтеру чи щось подібне
Бутерброд и я• вчера в 13:08
Ответ дляМне без сахара
принаймні запалення зняло.. я колю Скафо, а як далі буде- невідомо
Мне без сахара• вчера в 13:40
Ответ дляБутерброд и я
От така хвороба, що боїшся щось міняти, щою гірше не стало(
ЛеньГуглить_правда• вчера в 17:38
Ответ дляМне без сахара
А що не так я написала?
Мне без сахара• вчера в 18:51
Ответ дляЛеньГуглить_правда
А що не так я написала?
Аутоімунний теріодит лікує ендокринолог, аутоімунний цироз - гастро, але коли захворбвання системне (кілька органів залучені), то основний лікар - ревматолог, а інші вузькі - допоміжні.
Наприклад, якщо у мене люпус-нефрит, мене все одно в основному лікує ревматолог, а нефролог - в другу чергу, бо ж причина - в системномк захворюванні, а не в нирках окремо.
А ви написали, що який орган хворий, той і лікує.
ЛеньГуглить_правда• вчера в 23:07
Ответ дляМне без сахара
Не зовсім так я написала, для цього й використала множину, а не однину.

Мне без сахара• вчера в 23:13
Ответ дляЛеньГуглить_правда
То пишіть чіткіше. Замість бігати від одного вузького до іншого з кожним атакованим органом, хворому на системну аутоімунку життєво важливо знайти лікаря, котрий дивитимиться на картину вцілому і визначатиме стратегію лікування, інакше розрізненість терапії різних органів може нанести непоправну шкоду здоров´ю і скоротити тривалість життя суттєво
ЛеньГуглить_правда• вчера в 23:34
Ответ дляМне без сахара
Чіткіше визначити до якого лікаря звернутись можна знаючи перелік скарг пацієнта, цим займаються терапевти. Для автора і цієї інформації буде достатньо, бо вона взагалі не написала нічого конкретного