Ух яка ж Я• 15 мая 2024
Тип конституції - лімфатик . Хто в темі розбирається, прошу зайдіть
В сина є два лв на шиї, підчелюстні також пальпуються і багато інших груп також.
Були на УЗД, результати нормалньні, розміри в межах норми, але цифри зафіксували і час від часу слідкую. Хоча лікар сказала це можна і не робити.
Сьогодні була на консультації в одного лікаря з приводу лв дитини і вона мене заспокоїла, така уважна лікарка і досвідчена. Все пропальпувала і сказала що в дитини моєї ( а це вже 10 + років і стільки я вічно хвилююсь за ті лв) тип конституції лімфатик. А ніхто такого не говорив до того, правда тут одна мама писала що скоріш за все так і є.
Це означає що лв реагують на все, навіть на просто соплі чи легке першіння в горлі, що вони поверхневі і їх можна прощупати всюди, навіть там де немало б бути ( ключичні верхні і нижні).
Аналізи крові завжди нормальні. Але от такі бугорочки як вона їх назвала можна прощупати, навіть мені показала де і які щоб я зрозуміла про що вона говорить.
З однієї сторони я рада що нарешті знайшла якусь адекватну лікарку яка в цьому розуміється і вміє пояснити. Але питання за багато років ніодин лікар такого не сказав і не пояснив.
У кого в дітей таке є - конституція лімфатик, скажіть , як ви слідкуєте за розмірами лв чи не слідкуєте? Як довго і де збільшуються? В мого найбільші підщелепні 1,5-1,8 см залежно роблене під час здоров чи не дуже, шийні передні задні +- 1 см, решта тоже і межах норми, але пальпуються і в паху, і надключичні, і пахви ( просто тепер я знаю де вони знаходяться, завдяки сьогоднішній консультації)
А_мій_самий_самий• 15 мая 2024
У всіх пальпуюються лімфовузли , це нормально, а вам би до психіатра піти
Ух яка ж Я
• 15 мая 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
Так, але наприклад надключичні не повинні пальпуватись в принципі. Я в принципі не дуже тривожна, але коли від багатьох рядом чую що то не нормально, то знаєте насторожує. А лікарі бувають не зовсім компетентні, інші просто малослівні. А я люблю щоб мені все пояснили
Ух яка ж Я
• 15 мая 2024
Ответ дляМуркошечка
В мене на шиї завжди пальпуються, все життя.
Шия то шия, там і багатьох є, а надключичні