Замороженная селедка• 16 мая 2024

Мрія кожного Українця

Лягаємо, закриваємо очі і уявляємо як горить росія , і в москві в одному з будинків приблизно на 15 поверсі х.йло висовує свою голову, і з вікна кричить ПОМОГИТЕ , а з інших вікон кричать соловйов, скабеева , кисельов, медведев, сімоньян ,та всі інші хто бажав зла Україні .
Ну як приємна картина ? Солодких снів .
автор Замороженная селедка • 16 мая 2024
Ну і цих хто ставить 🤦‍♀️ можете теж уявити

Ні грама• 16 мая 2024
вам спать пора
Играю у края• 16 мая 2024
Від війни в багатьох кукуха злетіла, буває
Особисто в мене інші мрії
Радикальная• 16 мая 2024
Деццкий сад
Киев_Елена• 16 мая 2024
Все психологи Вам скажут что представлять нужно позитивные картинки) негатив к Вам и возвратиться
АгатаХристя• 16 мая 2024
Я закриваю очі в мрію, як мені добре, а не як комусь погано.
ПуГоФФка• 16 мая 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Это ставят или русня или те, кто войны не видел, все добренькими хотят быть, не запачкаными.

Мама фіфті цента• 16 мая 2024
Ответ дляКиев_Елена
Так это ж позитивная картинка
Любительница• 16 мая 2024
У мене зовсім інше мрії
Ответ дляЛюбительница
У мене зовсім інше мрії
іншІ якщо ви вирішили видати себе за українку
Ответ дляКиев_Елена
Ви або з росії ,або у вас з головою проблеми якщо ви захищаєте людей, які на повному серйозі хочуть розбомбити україну
Любительница• 16 мая 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Чому ви така агресивна?
Ясамаякрасивая)• 16 мая 2024
А я другого хочу
СКИБИДЫШь• 16 мая 2024
У мене інші мрії.
МастерЮля• 16 мая 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Весняне загострення?А,ну бігом у ліжечко -відпочивайте,частіше
Бавовна• 16 мая 2024
Навіть путін не казав таких огидних і страшних речей як ці пропагандисти, ненавиджу люто, всі повинні сидіти, а краще і справедливіше лежати вперед ногами.
Еленка14• 16 мая 2024
Ответ дляБавовна
Так, в них з рота таке лайно виходить, така ненависть, настільки чорнороті та тупі
Кучерявочка• 16 мая 2024
Глупости, можно хоть сто пятьдесят раз такое представлять, а в итоге навлечь своими представлениями беду на себя. Ведь мысли и предоставления, имеют иногда свойство, исполнятся с точностью до наоборот, так что ну его нафиг.
Я когда то так до представлялась одной, которая увела у меня парня, потом долго вспоминала свою необдуманность злым тихим словом, с тех пор зареклась не заниматься ни какими представлениями.
Электричка• 16 мая 2024
Поки будуть такі пости і такі думки цей жах ніколи не закінчиться. Ненависть це одна з самих руйнівних емоцій, яка породжує тільки негатив і запускає процес самознищення того, хто відчуває ці емоції.

Чому не можна мріяти про те, що на Україні панує лад, мир та спокій? Кожна людина щаслива. Всі веселі та самодостатні. Всі урядовці , що діяли не в інтересах нашої держави, а тільки з метою самозбагачення, просто зібралися і звалили кудись. Абсолютна гармонія і процвітання.

Як на мене ця картинка набагато краща ніж у автора. І при цьому мені абсолютно фіолетово , що відбувається в інших країнах, бо це не має жодного значення

Электричка• 16 мая 2024
Доповню попередню фразу: немає це жодного значення, тому що саме ми творимо свою реальність своїми думками і емоціями, а не хтось десь там.