Чавонадо• 16 мая 2024
Боли в животе после приема сумамеда у ребенка
Подскажите, как снять боль в животе после приема Сумамеда. Ребенку 10, спустя час после приема болит живот спазмами, плачет от боли. Ношпа не помогает. И сколько это может длиться?
Деловитая• 16 мая 2024
До 30-40 хв.буде боліти.
Потім проходить.
І так кожного разу в мене.
В дитини теж така реакція, замінили на кларитроміцин.
Потім проходить.
І так кожного разу в мене.
Чавонадо
• 16 мая 2024
Ответ дляДеловитая
До 30-40 хв.буде боліти.
Потім проходить.
І так кожного разу в мене.
Потім проходить.
І так кожного разу в мене.
Жах( тобто це при кожному прийомі так буде? Вже хв 30 точно болить і не легше
Деловитая• 16 мая 2024
Ответ дляЧавонадо
В мене при кожному.
Дитині дала раз , теж боліло. Другий раз вже не давала.
Запитайте, чи біль не стихає?
Після 30 хв в мене стає слабшою і інтервал між спазмами більший
Запитайте, чи біль не стихає?
Чавонадо
• 16 мая 2024
Ответ дляДеловитая
В мене при кожному.
Запитайте, чи біль не стихає?
Інтервал наче стає більший, я сама бачу , але ж не проходить повністю. Я сама пью сумамед якщо а/б призначають, ніколи не було нічого подібного.