Зроблено у 80-х• 16 мая 2024

Ціна імпланта зуба: з чого складається

Імплантація зубів – процедура індивідуальна. Саме тому її вартість залежить від особливостей проблеми пацієнта та розцінок на використані матеріали. Кожна складова зазначеної процедури має велику диференціацію цін. Крім того, можуть знадобитися додаткові етапи під час підготовки до проведення маніпуляцій. Якісна імплантація зуба, ціна якої визначається лише після ретельної діагностики ротової порожнини людини, здійснюється в декілька етапів, які часто оплачуються окремо.

Скільки коштує зубний імплант

Ціна імплантанта зуба прямо залежить від політики ціноутворення у стоматологічній клініці. На нього безпосередньо впливають наступні чинники:

  • доступність;
  • витрати на матеріали та обладнання;
  • конкуренція на ринку;
  • стандарти якості;
  • система оподаткування.

З огляду на вказані критерії, питання ціноутворення у сфері стоматології, особливо в імплантології, залишається важливим як для пацієнтів, так і для професіоналів, які працюють у цій галузі.

Складові ціни на імплантацію зуба

Перш ніж поставити імплант, ціна якого буде доступною, слід ознайомитися з основними складовими прайс-листа на процедуру. До нього входять:

  1. Вартість самого імпланту.
  2. Гонорар хірурга та анестезіолога.
  3. Додаткові та витратні матеріали.
  4. Лабораторні роботи.
  5. Післяпроцедурне обслуговування та реабілітація.

Ціна зубного імпланта також включає консультацію стоматолога, збір анамнезу та проведення необхідних діагностичних досліджень, таких як рентген чи комп’ютерна томографія. Сучасні імплантанти зубів, ціна яких суттєво варіюється, можуть коштувати по різному – залежно від виробника та використаних матеріалів.

Чинники, які впливають на ціну імплантації

Зубні імплантати, ціна на які може змінюватися, доступні широкому колу пацієнтів. На кінцеву вартість процедури впливають наступні чинники:

  • складність хірургічного випадку;
  • кваліфікація, досвід фахівця;
  • використані технології та матеріали;
  • регіональні відмінності в ціноутворенні.

Отже, тим, хто збирається ставити імплантати, ціна на які є результатом багатьох чинників, треба знати, що вона може значно варіюватися з урахуванням індивідуальних потреб та конкретної клінічної ситуації.

Залежність ціни від якості послуг

Ціна на зубні імплантати перш за все залежить від класу матеріалів. Саме вони вважаються невіддільною складовою якісних послуг, забезпечують довговічність та мінімізують ризики відторгнення. Крім того, зубний імплант, ціна якого не може бути занадто низькою, потребує певної кваліфікації хірурга-стоматолога. Він повинен мати спеціальну підготовку та досвід роботи.

Використання передових технологій передбачає сучасний зубний імплант, ціна в Києві на який залежить і від цього критерію. В першокласних клініках обов’язково є в наявності високотехнологічне обладнання, що також впливає на кінцеву вартість послуг. Репутація медичного закладу теж обумовлює, скільки буде коштувати імплант зубний. Ціна його пояснюється інвестиціями у висококваліфікований персонал та загальну якість надання послуг.

Етапи процедури імплантації

Ціна імплантів зубів складається з урахуванням певних етапів процедури. До них належать підготовча, ортопедична, хірургічна та реабілітаційна фази. Ціна зубних імплантів розраховується залежно від кількості зазначених етапів та їх тривалості. До обов’язкових стадій процедури відносять:

  1. Діагностику та планування. Ціна імплантів включає вартість первинної консультації спеціаліста, огляду ротової порожнини пацієнта, проведення рентгенографії та/або комп’ютерної томографії. Сюди ж входить також створення віртуальної моделі щелепи пацієнта з використанням спеціалізованого програмного забезпечення.
  2. Хірургічне встановлення зубних імплантів, ціна якого залежить від складності процедури, передбачає декілька маніпуляцій. Стоматолог робить розріз на яснах, щоб отримати доступ до кісткової тканини щелепи. Потім за допомогою спеціальних інструментів свердлить отвір у кістці, куди вкручує імплантат, а розріз закриває швами.
  3. Встановлення протеза. Ціна одного імпланта зуба розраховується з урахуванням вартості його виготовлення, примірки та корекції протеза. Він закріплюється на абатменті імплантату, вимагає високого професіоналізму від стоматолога, а також точного виконання всіх етапів для досягнення оптимального результату.

Ціни на зубні імпланти розраховуються індивідуально, тому можуть бути різними для пацієнтів.

Переваги імплантації в Києві

Вставити зуб імплант, ціна якого буде доступною, можна в клініці Ukrainian Dentist Club. В її штаті працюють висококваліфіковані спеціалісти з великим практичним досвідом роботи. Ця першокласна стоматологія в Києві пропонує широкий спектр послуг, які стосуються проблем у ротовій порожнині. Ціна імплантації зубів у цьому медичному закладі конкурентна. У кожному випадку ціна імплантації зуба складається окремо з урахуванням багатьох чинників. Щоб записатися на консультацію або дізнатися приблизні ціни на імплантацію зубів, треба зв’язатися з адміністраторами клініки телефоном або залишити свою заявку на її сайті. Пацієнтам гарантується індивідуальне обслуговування та доступні ціни на зубні імплантати. Встановити імплантат, ціна якого буде повністю виправдана, можна в найкоротші терміни та в максимально комфортних умовах.