ДелайКак_Я• 17 мая 2024

Що було найдивнішим, у що ви вірили в дитинстві?

вкрации• 17 мая 2024
Що дід мороз у форточку залітає і кладе подарунок

ЕллИКА• 17 мая 2024
Бабка ягуся . Я ее видела.
Адюла• 17 мая 2024
шо всі дорослі люди автоматом розумні, довго в це вірила.
Жертва интернета• 17 мая 2024
дед мороз...
до сих пор помню себя, 7ми летнюю, когда я показала подарок от деда мороза соседскому мальчишке...
А он мне в лоб: какой дед мороз, это родители.. дед мороза не бывает.
Как я ревела....
Невловимий Джо• 17 мая 2024
снег был красивее
ГонУрова дівка• 17 мая 2024
Бабайка, домовий. Що в нас найкраща в світі країна, де завжди мир і процвітання
Чучало яблуні• 17 мая 2024
Я думала, що на хмаринках можна сидіти )))
Сизоока бестія• 17 мая 2024
Что в фильмах, в которых умирают люди , то это по настоящему. И ищут актеров, которые не хотят жить уже, а которые хотят умереть
Физрукая• 17 мая 2024
В 9 років вкрала в батька книгу Стівена Кінга😂 і як я потім боялась, що прийде Бука, це капець

Файна дівка• 17 мая 2024
что покойники после поминального ночью с могилы встают и едят конфеты которые мы принесли
Бодіпозітівна• 17 мая 2024
Коли ми не бачимо ляльки оживають, все шукала докази і шпигувала за ними, хотіла підловити
Проня_Прокоповна• 17 мая 2024
Когда узнала уже что такое секс, думала взрослые им занимаются всю ночь с вечера и до утра без остановки 🙄
все по ГОСТу!• 17 мая 2024
Що продавець може усе необмежено брати в магазині з продуктів
КвартираЧья• 17 мая 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
А я помню, как мне подружка нашептала, как детей делают. Я ей не поверила, бред какой-то, тыкаться ото.... не может быть, чтоб люди такой фигнёй занимались 😂
Ищу-брожу• 17 мая 2024
Що від поцілунку народяться діти)))) Що саме головне, менший син в це вірить також, не знаю звідки)) Просить нас з чоловіком поцілуватися, питаємо : нащо? Каже: хочу сестричку)))
А ще він вірить, що якщо менший за брата на 2 роки, то і житиме настільки ж довше. Я теж в це вірила в дитинстві 😔
vikohka• 17 мая 2024
что куры яйца нeсут чeрeз рот.