Вчителька з мікрорайону• 17 мая 2024

Який аналіз на бореліоз краще здати?

Імуноблот чи на антитіла igM, igG ? Читала, що на антитіла часто буває хибний і потім треба перездавати, чи можна відразу імуноблот здати? Педіатр в цьому питанні видно, що сумнівається.
Патріотка з дивану• 17 мая 2024
Починають з антитіл
Доповнюють блотем за необхідності
Скільки від укусу пройшло ?

Крию матом страшно• 17 мая 2024
Назначали инфекционисты (консультировалась с двумя) иммуноглобулины М и G через три недели после укуса.
автор Вчителька з мікрорайону • 17 мая 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Починають з антитіл
Доповнюють блотем за необхідності
Скільки від укусу пройшло ?
20 днів пройшло, дякую
Семенівни сусідка• 17 мая 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
20 днів пройшло, дякую
Зачем так долго ждали? Упущено время
Патріотка з дивану• 17 мая 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
20 днів пройшло, дякую
А чому вирішили здавати ?
Тра Ля Ля• 17 мая 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
20 днів пройшло, дякую
Место укуса никак не изменилось?
Патріотка з дивану• 17 мая 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Зачем так долго ждали? Упущено время
Не пишіть якщо не знає
Ответ дляТра Ля Ля
Место укуса никак не изменилось?
Не змінилося, але ж при хворобі може і не змінюватися
Крию матом страшно• 17 мая 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Зачем так долго ждали? Упущено время
Потому что им иммуноглобулины не вырабатываются сразу. Вот профилактическое лечение это другой вопрос, его назначают сразу.

Патріотка з дивану• 17 мая 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Може не змінюватися
Почніть з антитіл
Здоров’я дитині
Ответ дляПатріотка з дивану
Може не змінюватися
Почніть з антитіл
Здоров’я дитині
Дякую
Тра Ля Ля• 17 мая 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Може не змінюватися
Почніть з антитіл
Здоров’я дитині
Но если бы что-то было, появились бы какие-то симптомы? Или нет?
Патріотка з дивану• 17 мая 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Так але не завжди
Мігруюча еритема( перша ознака ) взагалі не потребує діагностики - є потагномонічною - лікар одразу починає лікування
KaterionOK• 17 мая 2024
Інфекціоніст в Медікомі відправляв на імуноблот аналіз
Якщо вам потрібно, то можу скинути в особисті, як виглядало призначення лікаря, якщо знайду. Нещодавно його десь бачила
Білка в колесі• 17 мая 2024
нужно сдать количественный иммуноблот, чтобы потом по изменению показателей после лечения следить за течением болезни. анализ на антитела М и G могут не показать болезнь, этот тест малоинформативный. советую почитать на ФБ группу Лайм Україна АКТИВНА | Lyme Disease Ukraine ACTIVE и старую неактивную тоже.
Ответ дляKaterionOK
Зразу на імуноблот? Без антитіл?
Патріотка з дивану• 17 мая 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Зразу на імуноблот? Без антитіл?
Починають з антитіл
Якщо вийдуть позитивні - блот
Все інше - фантазії лікарів на тему
KaterionOK• 17 мая 2024
Ось знайшла фото
Ответ дляKaterionOK
Хто ваш інфекціоніст? Ви в Медікомі цей аналіз здавали?

Ответ дляKaterionOK
Ось знайшла фото
Дякую
KaterionOK• 17 мая 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Інфекціоніст Даневський
Здавали, здається, в Сінево. Точно не в Медікомі
Ответ дляПатріотка з дивану
Починають з антитіл
Якщо вийдуть позитивні - блот
Все інше - фантазії лікарів на тему
Дякую. Мабуть, будемо так спочатку здавати. Всі кажуть по-різному, не знаєш кого слухати.
Патріотка з дивану• 17 мая 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Фото скинула . Згідно світових рекомендацій
лікарі у нас реалізовують як хотять
Твоя космішна• 17 мая 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
20 днів пройшло, дякую
Зарано здавати, через місяць після укусу цей аналіз тільки покаже . Якщо що, ми пройшли лайма . Питайте автор, бо доньку 5 років тому вкусив хворий кліщ, але річ в тому , що кліща ми не бачили , він сам відпав, поки наші лікарі зрозуміли що це лайма , пройшов місяць , але Слава Богу все минуло.
Тра Ля Ля• 17 мая 2024
Ответ дляТвоя космішна
А как поняли? Какие симптомы были?
Твоя космішна• 17 мая 2024
Ответ дляТра Ля Ля
А как поняли? Какие симптомы были?
Еритема мігруюча , таке кільце червоне яке росло щодня, спочатку було дуже маленьке, то лікували якийсь дерматит, а воно росло , аналіз нічого не показав, потім десь через місяць після того як нічого не допомагало, то пішли в дорослу лікарню до дерматолога, там зібрався консиліум , і поставили діагноз лайма. Як тільки почали лікувати ( в основному це антибіотики) то те кільце почало зменшуватися і ставало менш червоне , після трьох недільного лікування все минуло.
Патріотка з дивану• 17 мая 2024
Ответ дляТвоя космішна
Аналізи коли є еритема вже не потрібні одразу лікування без консиліумів …
І ще - еритема зникає навіть без лікування - бо це перший етап хвороби
Вам попались некваліфіковані представники найкращої української медицини