Нашли в капусте• Изменено 18 мая 2024
Народжувати чи ні? Вибір, від якого залежить моє життя..
Я сама по собі далеко не красуня і не інтелектуалка, принца ніколи не шукала. Розуміла, що не потягну. Та і фігура далеко не як у моделей, зайвої ваги 20 кг.
Влаштувалась помічником в маленьку компанію, і співпало так, що власник компанії - 40-річний неодружений чоловік.
Спочатку були дружні відносини, потім понеслось - і ми разом.
Йому 40, були стосунки довжиною 20 років, так і не одружились. Дітей немає і не було. Він їх дуже хоче.
І я хочу. Але я поки що не готова. Мені 23 роки. Він не змушує, проте дуже хоче і я не хочу його засмучувати. Стосунки серйозні. Пропозиція була. І я хочу заміж, я люблю його, але…я знаю його з іншої сторони. Знаю, який він запальний, різкий, як часто у нього змінюється настрій. Знаю, що з колишнею він торгувався навіть за чайну ложку. ЗІ хоч зі мною він ніжний і уважний, але я не хочу щоб моя дитина росла як в армії.
Я не знаю, що робити…як би ви вчинили на моєму місці?
Вся моя сім‘я на мене тисне, кажуть навіть і не думати. Але я з села, для них навіть він - це неймовірний шанс.
Золота орда• 18 мая 2024
Ответ дляШукаю трусики
Ну если ей 23 и она никакая, то нормальных ровесников тоже не светит, не посмотрят пройдут мимо.
А если ему 40 и он при деньгах , он может очень хорошо выглядеть, сейчас мужчины собой занимаются, удивительно, что он в вас только молодость нашел, тогда на самом деле может унижать и оскорблять, если вы сама с низкой самооценкой.
У меня у подруги дед миллионер в 70 на 27 сетней женился и эко себе сына заделал.
Успешные мужики даже в 40 ищут интересную женщину рядом
Авторка може бути і симпатична, але з заниженою самооцінкою.
Українська зірочка• 18 мая 2024
Ответ дляСметчица
7мільйонів в місяць і за ложки зубами тримався.Ті ложки мабуть золоті були
то автор не розрізняє дохід і оборот
Шукаю трусики• 18 мая 2024
Ответ дляЗолота орда
Потенциальная жертва, но по правде говоря сейчас много голодных студенток, которые на все ради денег готовы, и если ему 40 и у него есть деньги, то вряд ли он выберет 40 летнюю, но что выбирает с плохой самооценкой и главное, что волнует молодость, то тоже плохо, будет ее щемить, ищет удачный инкубатор
Українська зірочка• 18 мая 2024
Ответ дляЛеді Душка
Не обов´язково битиме, в тій парі, про яку я пишу, він не піднімає руку.
Але словами чудово заштовхує під плінтус.
І ніяких подруг. Раніше дозволяв зустрічатися з подругами у його присутності, зараз вже ні.
значить, її влаштовує таке життя
Українська зірочка• 18 мая 2024
Ответ дляКарма хамелеона
Вы сомневаетесь, потому что вариант не идеальный. Но вы уверены,что у вас найдется другой идеальный вариант? По вашим описаниям вы обычный человек, мимо таких мужчины во основном проходят мимо. У вас один козырь, молодость. И вы хотите ребенка. Итого, вариант не идеальный,но неплохой. А потом,или у вас получится нормальная семья или разведетесь. В любом случае у вас будет ребенок и тогда сможете спокойно подбирать под себя мужчину. Это лучше,чем в 40 лет без мужчины и без ребенка. А характер у людей меняется. Мой бывший муж считает,что мой характер говно. Другие мужчины в восторге.
це тому. що вони - мужчини. а не чоловік)))
Творог для розжига• 18 мая 2024
Хватит жрать всё подряд. Похудеть и самооценка вернётся.
Мужика в баню
Українська зірочка• 18 мая 2024
Ответ дляЗолота орда
Ключові моменти жінка красивіша, щедрий, добрий.
І не кажіть... як красиво і поетично можна описати побутову проституцію, правда?
Творог для розжига• 18 мая 2024
Ответ дляВ гости звали?
Если любите-выходите замуж и рожайте. И стройти отношения сразу нормально чтоб уважал вас и ценил. А не вот это вот’20кг лишнего веса, с села, никому не нужна, с прошлой он был таким то’ и тд . Будете так думать -получите такое отношение.
Сразу ставите свои условия и думайте о себе и ребёнке. Спросите его как он планирует обеспечивать вас и ребёнка ближайшее 3 года где жить, что есть и тд.
Вот это надо распечатать и раздавать всем школьницам на выпускном
тяжкаялюдина• 18 мая 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
то автор не розрізняє дохід і оборот
Може то в тугриках
Нашли в капусте
• 18 мая 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
ви ще знайдіть того маляра. щоб вас захотів
Смішно)
Такого добра у мене навалом, можу поділитись
Українська зірочка• 18 мая 2024
Ответ дляНашли в капусте
Смішно)
воно й видно, як ’навалом’, по темі)))) називається ’расхватали - не берут’)))
Мольфарочка• 18 мая 2024
Ответ дляНашли в капусте
Він для дитини все віддасть, але не для мене))
Повірте, я його знаю. Якщо гроші й дасть, то я повинна буду чеки принести і показати куди діла)
Характер такий. Але при цьому в ньому є й багато хорошого
Народжувати від старого жлоба.... Боже, Ви себе на смітнику знайшли?
Нашли в капусте
• 18 мая 2024
Ответ дляКарма хамелеона
То по вашому всі, хто вийшов заміж, це якісь понадлюди?))
Звичайні, як і всі
У вас дивні і нерозумні судження: тобто без дитини у 23 роки я нікому не потрібна, а в 40 з дитиною перебиратиму?)))
Звичайні, як і всі
Нашли в капусте
• 18 мая 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
Щось у вас дебет з кредитом не сходиться
Я вам говорю, що багатий чоловік на мене не гляне
А інших я не розглядаю
Залишу вам трохи малярів
А інших я не розглядаю
Залишу вам трохи малярів
Українська зірочка• 18 мая 2024
Ответ дляНашли в капусте
А інших я не розглядаю
Залишу вам трохи малярів
А інших я не розглядаю
Залишу вам трохи малярів
не сходиться тут поки що лиш у Вас, аж тему створили))) Як можна залишити комусь те, чого нема?
Чи то, як в анекдоті:
- Куме, нічого мені для Вас не жаль, все віддам, крім отої зозулястої, до одиноко по подвір’ю бігає, .... бо вона у мене є
Чи то, як в анекдоті: - Куме, нічого мені для Вас не жаль, все віддам, крім отої зозулястої, до одиноко по подвір’ю бігає, .... бо вона у мене є
Ума Палата• 18 мая 2024
Ответ дляНашли в капусте
До чого тут вік? Я люблю його
Коли люблять не питають. Якщо хоч найменший сумнів, то не треба, ще зустрінете того, від якого захочете народити беззаперечно. Це якщо Ви ще не вагітні.
Міняйловна• 18 мая 2024
Ответ дляМавка
В 23 года 20 кг лишнего веса...
Если тянуть до 30, организм уже успеет так износиться, что лучше уж сейчас, пока ресурсов много и восстановиться проще.
А может наоборот в 30 похудеет. Я бы в 23 не рожала
Пік Антна• 18 мая 2024
Ответ дляНашли в капусте
Ну да. Краще ж вийти заміж потім за якогось маляра, зато однолітка?)))
Ви хочете гарантій? тут їх не роздають)
Ставте спіраль, і вдавайте планування дітей.
Хай оформлює на вас нерухомість, автомобіль, гроші відкладайте.
Через пару років побачите як він зміниться, і якщо захочете - народите, але в разі чого будете знати що ви не з голою дупою по світу підете зі своїм дитям
Не зацілована• 18 мая 2024
Почему-то представила как какая-то женщина 20 лет строила с ним семью, а потом какая-то 23х летка жопой вильнула перед ним и такая ’вони так і не одружилися’, потом стояла слушала как он ложки делит и не заступилась за женщину.
Рожайте поскорее, автор, возможно у него гормональный влюбленный фон снизится и следующая пойдет 20 летняя уже, но с ногами подлиннее
Плету корзинки• 18 мая 2024
Ответ дляМоре Щастя
Народжувати
Я народила в 25
Це дуже пізно
Зараз мені 45 я самотня
Дитина окремо в іншій країні
І мене бере ужас, що я бабусею можу стати аж у 55((( або і пізніше
Це жах
Коли ж тоді жити
Я народила в 25
Це дуже пізно
Зараз мені 45 я самотня
Дитина окремо в іншій країні
Це жах
Коли ж тоді жити
Я народила в 24, дочці зараз теж 24. Вона не заміжня і поки не хоче. І я зовсім не в шоці, що пізно можу стати бабусею. По-перше- народження дитини це справа і рішення моєї дочки. По-друге- навкруги стільки ще незвіданого, цікавого, нового-хай живе на повну-вчиться, мандрує, живе на повну. Заміж і діти-ще встигне.
Нашли в капусте
• 18 мая 2024
Ответ дляНе зацілована
Они расстались еще до того, как я вообще работу эту нашла
Проснитесь пожалуйста ☺️
Не зацілована• 18 мая 2024
Ответ дляНашли в капусте
Проснитесь пожалуйста ☺️
Но ложки в подробностях обсмоктаны
Нашли в капусте
• 18 мая 2024
Ответ дляНе зацілована
Но ложки в подробностях обсмоктаны
Конечно, весь офис гудел))
Плету корзинки• 18 мая 2024
Ответ дляНашли в капусте
Так ніхто і не каже що він мій останній варіант взагалі
Із багатих чоловіків - так, останній.
У нього дохід в місяць близько 7 мільйонів. Жоден інший з такими ж грошима навіть не гляне на мене
Але вам дякую за добрі слова
Із багатих чоловіків - так, останній.
Але вам дякую за добрі слова
Задайте йому питання-скільки з тих 7 мільйонів він готовий вам і вашій дитині надати? Цікаво, що він вам скаже...
Плету корзинки• 18 мая 2024
Ответ дляНашли в капусте
Не перебільшуйте
Його колишня квітне і пахне
То чому ж вона колишня, як добре ій було з ним? Може тому і квітне, що вже колишня?
Чарочка діда• 18 мая 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Рожайте. Шансов выйти замуж у вас не много (сами пишите не красавица, умом не особо и +20 кг), один плюс - возраст.
Вот я с вами согласна. Есть такие девочки, что впринципе шанс выйти замуж у них не тако уж и большой и чаще всего именно в ещё молодом возрасте. До 30 автор ещё +20-30 кг наест. И не факт, что у нее будут другие отношения и ребенок ещё.
Нашли в капусте
• 18 мая 2024
Ответ дляЧарочка діда