Нашли в капусте• Изменено 18 мая 2024

Народжувати чи ні? Вибір, від якого залежить моє життя..

Я сама по собі далеко не красуня і не інтелектуалка, принца ніколи не шукала. Розуміла, що не потягну. Та і фігура далеко не як у моделей, зайвої ваги 20 кг.
Влаштувалась помічником в маленьку компанію, і співпало так, що власник компанії - 40-річний неодружений чоловік.
Спочатку були дружні відносини, потім понеслось - і ми разом.
Йому 40, були стосунки довжиною 20 років, так і не одружились. Дітей немає і не було. Він їх дуже хоче.
І я хочу. Але я поки що не готова. Мені 23 роки. Він не змушує, проте дуже хоче і я не хочу його засмучувати. Стосунки серйозні. Пропозиція була. І я хочу заміж, я люблю його, але…я знаю його з іншої сторони. Знаю, який він запальний, різкий, як часто у нього змінюється настрій. Знаю, що з колишнею він торгувався навіть за чайну ложку. ЗІ хоч зі мною він ніжний і уважний, але я не хочу щоб моя дитина росла як в армії.
Я не знаю, що робити…як би ви вчинили на моєму місці?
Вся моя сім‘я на мене тисне, кажуть навіть і не думати. Але я з села, для них навіть він - це неймовірний шанс.
Міняйловна• 18 мая 2024
Ответ дляD_A_V
його гроші - то лише його гроші
ви дуже втомитесь бути в такому стані

людині треба тягнутися до незалежності фінансової
Зачем тогда нужен старый член?

D_A_V• 19 мая 2024
Ответ дляМіняйловна
Ну конечно, старый мужик педофил эти мечта. Вы правы
вы зря шутите, я встречал таких : видно какие-то детские психологичеспие травмы или особенности, что некоторых очень юных возбуждают именно мужики намного старше ( причем девушки были намного состоятельнее тех мужиков, у них в юные годы по несколько крупных бизнесов)
Міняйловна• 19 мая 2024
Ответ дляD_A_V
Всякое бывает. Извращений в мире много
жар-птица Нюра• 19 мая 2024
Ответ дляНашли в капусте
Він для дитини все віддасть, але не для мене))
Повірте, я його знаю. Якщо гроші й дасть, то я повинна буду чеки принести і показати куди діла)
Характер такий. Але при цьому в ньому є й багато хорошого
Дивно що такий завідний женіх ще бо тепер сам вже над цим прдумайте